VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: barteKKK03 » pn sie 01, 2011 18:59

lukiMK2 pisze:ok może i masz racje to ja dokładam 10zł do tych 60zł żeby im starczyło na dobrą ochronę.. Ja nie jadę 300km żeby mi auto okradli tylko dobrze się bawić..
Jak mam się pozbywać fantów to leje na taką imprezę
Pod tym to sam mogę się podpisać... ochrona w tym roku była tragiczna...



Awatar użytkownika
konrad141
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: pn lip 28, 2008 23:24
Lokalizacja: Borawe/Ostrołęka
Auto: Bora Sedes 4motion
Silnik: AJM
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: konrad141 » pn sie 01, 2011 19:02

przecież ten B2 został zmasakrowany jak na auto zaparkowane ... :grrr: nie wierzę w to co czytam momentami... :otepienie: :grrr:


Piasek pisze: Ale po tym jak kumpla ojciec zapłacił 12 tyś zł za sportowego gołębia który nie wrócił z pierwszego lotu - nic mnie już nie zdziwi.
:los:

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: barteKKK03 » pn sie 01, 2011 19:04

B2 był w ruchu... więc jeżeli to nie był moment wjazdu na teren lotniska i poszukiwanie miejsca do postoju, to ani trochę mi nie szkoda tego auta.



GAJWER-BOGUCICE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 22, 2011 22:44

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: GAJWER-BOGUCICE » pn sie 01, 2011 19:41

ory nic nie mówiłem ale byłem a was nie wid :bylo: :pub: ziałem oprucz majstra Henka Tomki Tomasa czyli stałom paczke jak zwykle to tyle pozdro Gajwer-bogucice



krzysiek_krakow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 12:13
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: krzysiek_krakow » pn sie 01, 2011 19:52

Ja byłem pierwszy raz, niestety wybrałem się z rodziną czyli żoną i dzieckiem.Kolejny raz tego błędu nie popełnie.Ktos juz pisał o sytuacji kiedy corrado GDA o mało nie rozjechało matki z dzieckiem w wózku.Nie wiem czy kolega pisał o mojej sytuacji czy o innej ale mojej żonie też debil z corrado zafundował trening biegania(uciekania) z wózkiem w którym jest dziecko po trawie przed driftującym na trawie pacanem.Tylko ten matoł który o mało nie rozjechał mojej żony i dziecka miał rejestracje GKA 1T2......Zaraz po całym zajściu miałem ochote "pogadać z debilem" ale żona wytlumaczyła mi że to będzie słaby przyklad dla dzieciaka więc skończyło się na zrobieniu fotki "mistrzowi kierownicy" kiedy juz zaparkował na swoim miejscu i zgłoszeniu sprawy ochronie.Mam takie pytanie czy moge bez ewentualnych późniejszych konsekwencji prawnych ze strony bezmyślnego idioty wkleić zdjęcie jego auta?
Chciałbym żeby już w przyszłości nie miał mozliwości wjechac na żaden zlot.
Było kilka naprawde ładnych aut ale jazda po alejkach i pokazywanie mocy swoich "bolidów" na trawie zniechęciło mnie na maxa i juz więcej nie przyjade.
Pozdrawiam normalnych uczestników zlotu.


[url=http://imageshack.us][img]http://img526.imageshack.us/img526/3653/vwban2jq9gi6.jpg[/img][/url]
Golfik sprzedany
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=125840&view=newest

Awatar użytkownika
gelolsw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 21, 2007 00:06
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: gelolsw » pn sie 01, 2011 20:37

po komentarzach bardziej się uświadomiłem że dobrze jednak że nie pojechałem na ten zlot

wole zdecydowanie MajóVWke tam nie stawia się na ilość ale na jakość ze wszystkich możliwych sił,a to co czytam po tym zlocie to w ogóle masakra

pozdraVWiam


zapraszam na stronke Lubelskiego Klubu Audi
www.lkaudi.pl

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Maciek23 » pn sie 01, 2011 20:38

krzysiek_krakow oczywiscie ze mozesz. byl na imprezie masowej na ktorej nie bylo zakazu foografowania aut i ludzi. Zeby sie zabezpieczyc mozesz wrzucic w galerie z innymi autai i sprawa bedzie zalatwiona. Kazdy sobie tego corka wylapie wsrod fot



norus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 20:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: norus » pn sie 01, 2011 20:54

Kolego co Ty się pytasz... Wklejaj i koniec... Takich typów trzeba eliminowć a jak Ci będzie sapał to następnym razem jeszcze od
krzysiek_krakow pisze:pytanie czy moge bez ewentualnych późniejszych konsekwencji prawnych ze strony bezmyślnego idioty wkleić zdjęcie jego auta?
Ale kolego co się pytasz... Takich idiotów trzeba eliminować z tego środowiska... Dawaj fotę...


http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=42929&view=unread#unread

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Duber » pn sie 01, 2011 20:56

krzysiek_krakow pisze: żona wytlumaczyła mi że to będzie słaby przyklad dla dzieciaka
masz mocne nerwy,gdyby to moja zona z dzieckiem uciekała łepka by karetka odwoziła albo by go pochowali na tym polu



Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: interno » pn sie 01, 2011 21:05

Gdyby nie to że byłem ze sprawdzoną ekipą, z którą bawię się już 4 lata to myślę, że VWmanię 2011 zaliczyłbym do grupy zlotów zbędnych.
O poziomie organizacji zlotu się nie wypowiem, o poziomie ludzi zwanych wyżej "bydłem" również nic nie napiszę.
Jedak nie sposób nie wspomnieć o idiotach, którzy tuż pod namiotem moich przyjaciół urządzali przez całą noc konkurs DBdrag i męczenie silnika na odcince.
Rozumiemy wszyscy że tego typu zlot to nie jest najlepsze miejsce na długie i wygodne spanie, ale do qrwy nędzy chociaż ze 4 godziny snu by mogli dać. Oczywiście prośby do tych ludzi o opamiętanie się nic nie dały...
Tak więc pozdrawiam wszystkich ludzi, którzy przyjechali na VW manię dobrze (tj. kulturalnie i w sposób godny) się bawić, tu szczególne podziękowania dla grupy Pomorze, pod przewodnictwem SAGIego i PHANTEONa.
Na tą grupę ludzi zawsze można liczyć i nawet taki spęd, z grupą pomorze jest fajną imprezą :)


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Qto » pn sie 01, 2011 21:11

krzysiek_krakow pisze:Mam takie pytanie czy moge bez ewentualnych późniejszych konsekwencji prawnych ze strony bezmyślnego idioty wkleić zdjęcie jego auta?
To zależy od człowieka o którym mowa...jak się uprze to narobi Ci bałaganu, nie wolno umieszczać publicznie zdjęć które ewidentnie przedstawiają kogoś wizerunek. Większość zdjęć z tego typu zlotów kwalifikuje się do tego żeby autorowi fotki narobić gnoju, ponieważ podobna sytuacja jest z tablicą rejestracyjną samochodu. Zdjęcia aut mogą być, pod warunkiem że nie widać rejestracji.
Jeżeli chcesz wrzucić zdjęcie to tak żeby nie było widocznego numeru tablic oraz wizerunku kierowcy.

To samo tyczy się wszystkich ludzi i aut znajdujących się na zdjęciu...ale wydaje mi się że jadąc na taki zlot zdajemy sobie sprawę z tego, że fotki nasze czy naszych aut pojawią się na necie i nikt nie powinien robić problemu - jednak nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Jednak wrzucając fotkę robisz to na własną odpowiedzialność.

Tak samo uważajcie na słowa...pisząc o kimś "debil", "idiota" czy coś w tym stylu sami narażacie się na oskarżenie o zniesławienie publiczne.

norus pisze: krzysiek_krakow napisał(a):pytanie czy moge bez ewentualnych późniejszych konsekwencji prawnych ze strony bezmyślnego idioty wkleić zdjęcie jego auta?



Ale kolego co się pytasz... Takich idiotów trzeba eliminować z tego środowiska... Dawaj fotę...
Może jednak zanim coś powiesz to się zastanowisz...coś doradzasz a później Kolega może mieć zbędne problemy
...eliminować owszem ale nie w taki sposób



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: jeryk10 » pn sie 01, 2011 21:24

Panowie wszystko wszystkim ale nawet jakby nie było tego pijaństwa i było by ok to i tak organizatorzy nie mieli nic zaplanowane typu jakieś atrakcje bo co roku jest tak samo Dla mnie oprócz mojego oka które nacieszyłem pięknymi projektami to wiało nuda W wczoraj bylem na zlocie Militari i naprawdę lepiej bawiłem się jak na zlocie VW 2011 A co do naszych VW to i tak ludzie się za nimi oglądają i podziwiają na porządku dziennym nie musimy jeździć na zloty gdzie żądzą buraki i łapczywi na kasę organizatorzy


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

Awatar użytkownika
vw-maniak92
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 610
Rejestracja: śr lut 17, 2010 15:57
Lokalizacja: Szczecin/ Łobez
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: vw-maniak92 » pn sie 01, 2011 21:26

Witam wszystkich!
Czytając te wszystkie wasze odpowiedzi jestem po waszej stronie.. Byłem pierwszy raz i myślałem ze płacac 60zl za wjazd bedzie cos ciekawszego niz wlepka ze zlotu i pare ulotek, aha w dodatku worek na śmieci.. Spodziewalem sie na wjezdzie jakiejs koszulki lub znaczka z logiem VWMANII ale sie rozczarowalem. Mimo wszystko i tak koszulke nabylem. Wydaje mi sie ze troszke duzo kosztowal ten bilet. Ale pomijając to. Pisano w regulaminie calkiem co innego odnosnie zachowania na zlocie, jednak w rzeczywistosci wyszlo co innego.. Co niektorzy troche przeginali odnosnie jazdy po zlocie.. Rozumiem że mozna sie przejechac ogladajac przy okazji inne autka ale nie do przesady zeby nie mozna bylo spokojnie sobie zrobic wyprawy po terenie i porobic zdjecia tylko trzeba bylo chodzic i patrzec czy ktos nie wyskoczy zza winkla na recznym. Mnie najbardziej to zrazilo ale będąc pierwszy raz trzeba zobaczyc co się dzieje. Dobrze ze na sektorach co niektorych bylo spokojnie i bez zadnych kradziezy tylko fajna atmosfera i ludzie czujący klimat i dobra zabawa :pub: .. Szkoda najbardziej osob ktore zostaly poszkodowane w tym dniu :-( Bo napewno kazdy z nich staral sie aby ich auta wyglądały jak najlepiej wkladajac w to duzo pracy, poswiecajac przy tym od groma czasu tylko szkoda że ktoś taki nie potrafi tego uszanować tylko przez kradziez czerpac korzysci majątkowe :grrr: :grrr: .. Ale są plusy rowniez tej imprezy bynajmniej dla mnie.. Moglem chociaz zobaczyc duzo ciekawie zrobionych aut i poznac kilka nowych osob moze nie az tyle ale pierwsze koty za płoty.. :hmm: pewnie bedzie okazja jeszcze zeby moc porozmawiac z prawdziwymi maniakami VW. Pozdrowienia dla calej grupy ZACH-POM :pub: :pub:



Awatar użytkownika
dawid rekowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: wt lip 20, 2010 19:52
Lokalizacja: pomorze

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: dawid rekowski » pn sie 01, 2011 21:53

To i ja dodam coś od siebie...

Pierwszy raz byłem "pokazać" swoje auto...ale wyszło na to, że zastanawiałem się jak je schować, żeby nic się z nim nie stało.
Zresztą i tak potem miałem wrażenie, że buractwo przyćmiło dobrze zrobione auta.
Nie mam nic do jeżdżenia, ale z umiarem, jedynka i powoli toczyć się po placu to rozumiem, ale nie wlatywać na ręcznym przy każdej okazji, palić trawę i ledwo mieścić się między pieszymi.
Tych wszystkich "spierdalaj", które usłyszała moja dziewczyna, kiedy prosiła, żeby zwolnili albo byli ciszej w nocy nawet nie liczę...
Wstyd mi z tego powodu strasznie, bo pierwszy raz ze mną była, a tu takie rozczarowanie.
Po tym zlocie wstydzę się za tych, co też mają rejestrację GKS, problem w tym, że większość nie zauważa, że na GKS są też dobrze zrobione auta...
Nie sądzę, że jesteśmy "dziczą w ulepach"...
Obrazek
Ale nie tylko GKS to zło... rejestracje można by wymieniać przez godzinę, bo z każdego zakątka znalazł się jakiś burak, co psuje innym reputację.
Przy okazji pozdrawiam kolegów na GA, którzy stali po skosie i piłowali jedno ze swoich aut (chyba trójkę) od 00.00 do 05.00, dlaczego nie pochwaliłeś się nią popołudniu?
Pozdrawiam ochroniarzy, bo na żywo nie miałem okazji, ponieważ w dalszych sektorach ich po prostu nie było, zresztą w ogóle widziałem tylko dwóch.
Pozdrawiam organizatorów, mam nadzieję, że udławicie się moimi pieniędzmi (za tą cenę oczekiwania miałem trochę śmielsze)
tak przy okazji dobry pomysł z tym, żeby sprzedawać wlepy za 5zł, na pewno wam się to opłaciło, bo koszt zrobienia iluś tam dodatkowych był niewielki, za to zysk pewnie dobry.
Zastanawiam się grubo nad wyjazdem za rok, bo mojej pracy i tak nikt nie doceni, a buraków to ja mogę oglądać pod remizą.

Gdyby nie to, że byliśmy ekipą i dobrze się razem bawiliśmy, byłoby zero zadowolenia z wyjazdu, a tak jest chociaż 50%.
Pozdrowienia dla wesołych imprezowiczów z naprzeciwka :pub:

Jedziemy teraz na Cultstyle, także mam nadzieję, że szybko zapomnimy o tym, co się na Manii działo.
Pozdro :okej:



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości