[zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2010 & 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » wt cze 29, 2010 22:03

a ja mam 2 psy to dostane 2 zapro??

moja taczka się składa.wyrobie się na styk.a jeszcze miesiąc temu mówiłem:aaaa sporo czasu jeszcze :grin:


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » wt cze 29, 2010 22:06

dawid018 pisze:a ja mam 2 psy to dostane 2 zapro??
to zależy czy kastraty ?? :helm: :helm:


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Diagi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 16:22
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Diagi » wt cze 29, 2010 22:31

[quote=Cytat:
Pkt 1. Tylko cultowa felga z rantem, nie ważne jak auto wygląda i co i ile ma zrobione. Na innych felgach nie wpuszczamy.[/quote]
dawid018 pisze: nie liczy się ilość tylko jakość i zgranie poszczególnych elementów
No właśnie, dlatego należy zmienić kryteria, nazwać to wszystko VAG Felgen Event i będzie po sprawie. Nieporozumienia się zakończą.
Swoją drogą to specyficzne poczucie humoru tu mają co niektórzy, naśmiałem się, oj bardzo się naśmiałem, wszyscy się strasznie śmieją ze śmiesznych rzeczy, oczywiście są to ci, którzy się dostali albo którzy zgłoszenia nie wysłali.
Panowie jurorzy, uważamy, że zrobiliście Cult Style zlot z VAG Eventu bo taki styl lubicie. My go również lubimy! Tylko trzeba kryteria jasno określać, nic po za tym! Nie mieli byście tylu wrogów z których i tak jesteście dumni z tego co widzimy.
Ostatnio zmieniony wt cze 29, 2010 22:33 przez Diagi, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » wt cze 29, 2010 22:46

Normalnie mam deżawi :)

D1ADI, dla ciebie moze ten zlot nazywac się jak tylko zechcesz i mysleć sobie możesz co tylko chcesz, ale dla wielu ludzi jest on jedną z niewielu jak nie jedyna taka imprezą na którą odlicza się dni do następnej edycji juz po powrocie z niej. I nie jest pradą ze cieszą sie ci co dostali zapro bo byc tam trzeba czy swoim autem czy bez... Chyba, ze robisz auto dla ludu to inna kwestia...


[b]GTI KR[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115190

Awatar użytkownika
Diagi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 16:22
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Diagi » wt cze 29, 2010 22:56

Cieluś pisze:Normalnie mam deżawi :)

D1ADI, dla ciebie moze ten zlot nazywac się jak tylko zechcesz i mysleć sobie możesz co tylko chcesz, ale dla wielu ludzi jest on jedną z niewielu jak nie jedyna taka imprezą na którą odlicza się dni do następnej edycji juz po powrocie z niej. I nie jest pradą ze cieszą sie ci co dostali zapro bo byc tam trzeba czy swoim autem czy bez... Chyba, ze robisz auto dla ludu to inna kwestia...
Wszystko sobie już wyjaśniliśmy. Żaden nie zmieni zdania i postępowania i nikt nikogo nie przekona. Ci co są w temacie wiedzą o co mi chodzi.

Oczywiście że będę.



Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » wt cze 29, 2010 23:33

D1ADI pisze:No właśnie, dlatego należy zmienić kryteria, nazwać to wszystko VAG Felgen Event i będzie po sprawie. Nieporozumienia się zakończą.
coś ty sie tak tych felg usrał??
D1ADI pisze:Swoją drogą to specyficzne poczucie humoru tu mają co niektórzy, naśmiałem się, oj bardzo się naśmiałem,
płakać nie będziemy.śmiech to zdrowie :grin:
D1ADI pisze:Panowie jurorzy, uważamy, że zrobiliście Cult Style zlot z VAG Eventu bo taki styl lubicie
oglądałeś fotki z poprzednich edycji??było sporo germanów, cultów i stylów bliżej nieokreślonych. nie było jedynie ulepów

obejrzałem twoje autko .jest ładne dużo pracy ale właśnie felgi których tak się uczepiłeś psują całokształt.

myślę ze nie ma co żali wylewać tylko działać i starać się o zapro w przyszłym roku.


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » wt cze 29, 2010 23:33

ha no dobre
D1ADI, chyba temat cały czytasz bo obrazków do oglądania tu nie ma, jednak zacytuje cos co juz pisałem

"i co w związku z tym? impreza jest dla każdego nawet dla ciebie, chcesz szykuj się i jedz są wyznaczone godziny dla widzów co za problem, a to czyje auto znajdzie się dla widzów i uczestników na placu wybiera wolfsgruppe i dobrze im to idzie, ich zasady ich zabawa, jeśli zasady nie pasują to poco mędzić, nie jedz, zluzujcie poślady."

wiec nie jest to impreza na którą masz jechać nie pasuje wykreślić ja ze swojego kalendarium,
wszystko decyduje wolfsgruppe, nie jest to ciśnienie polskiego rządu co mają brać a co nie, i dobrze ze ta impreza ma ten poziom.
człowiek nie musi sie martwić na każdym kroku czy gdy odejdzie od auta a wróci zastanie go w tym samym stanie,



Awatar użytkownika
Diagi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 16:22
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Diagi » śr cze 30, 2010 09:40

dawid018 pisze:
obejrzałem twoje autko .jest ładne dużo pracy ale właśnie felgi których tak się uczepiłeś psują całokształt..
Dziękuję. Zgodzę się że od ostatnich modów są do wymiany.
Obejrzałem Twoje również. Zwłaszcza felgi. Zostawiam bez komentarza bo o gustach się nie dyskutuje, ale na VAG Event byś na nich nie wjechał jako "obcy" to Ci mówię od razu.
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2010 09:42 przez Diagi, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
squoka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lis 01, 2004 13:06
Lokalizacja: Połajewo/Poznań
Kontakt:

Post autor: squoka » śr cze 30, 2010 10:14

dawid018 nie jest zadnym naszym znajomym i zadne auto nie bylo rozpatrywane pod kontem znajomosci, powiem wiecej duzo ludzi ktorych znamy od wielu lat dostalo odpowiedzi odmowne, patrzymy tylko i wylacznie na auta, a nie na to kto jest ich wlascicielem...

D1ADI koła dawida018 sa dla nas bardzo ok, tak w ramach wyjasnienia


www.wolfsgruppe.com

Awatar użytkownika
Diagi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 16:22
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Diagi » śr cze 30, 2010 10:24

squoka pisze:
D1ADI koła dawida018 sa dla nas bardzo ok, tak w ramach wyjasnienia
Wyjaśnione.



loniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt sie 11, 2006 22:44
Lokalizacja: pozn

Post autor: loniek » śr cze 30, 2010 11:49

Diagi - ja masz za duzo czasu to porob co innego a nie siejesz propagande w sieci :) ze bez felg z rancikiem nie wjedziesz. Juz znalazlem przynajmniej jedno miejsce oprocz tego forum wiec pewnie jest tego wiecej.

2 dni :) porzadne oznakowanie jesli ktos pierwszy raz bedzie jechac.. zrobione!

Obrazek

[ Dodano: 30 Cze 2010 14:15 ]
Wiadomosc z ost. chwili, zwolnily sie pokoje bo pewna grupa zorganizowana odmowila rezerwacje.

W schronisku młodzieżowym w Żerkowie w szkole podstawowej, ul. Cmentarna 10, tel 62-740-30-15 (9:00-14:00), sa wolne miejsca noclegowe. Schronisko jest 10min spacerkiem od terenu zlotu.
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2010 14:15 przez loniek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » śr cze 30, 2010 18:54

Diagi pisze:VAG Event byś na nich nie wjechał
wtyki z organizatorami masz czy jak?? :grin:

nie wjechał bym na felach to wszedł bym pieszo podziwiać piękno vw i się dobrze bawić.
Diagi pisze:wjechał jako "obcy"
taaak bo ja z całym wolfsgruppe gęsi pasłem.człowieku zastanów się co piszesz.na zaproszenie zasłużyłem sobie ciężką pracą i tym ze trafiłem w gust organizatorów( i nie tylko bo ktoś mnie musiał zgłosić) a nie znajomościami.

koniec oT z mojej strony.idę moje felgi umyć :green_fuck:


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » śr cze 30, 2010 20:32

dawid018 pisze:koniec oT z mojej strony.idę moje felgi umyć :green_fuck:
mydło jeleń i dawaj bo brame ci zamkna przed eventem :bigok: za slabe koło :helm:


never ending story

Awatar użytkownika
KLASSIK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw mar 30, 2006 13:55
Lokalizacja: Józefów

Post autor: KLASSIK » czw lip 01, 2010 11:31

ja pier.......
mysle ze organizatorzy powinni zrezygnowac z organizacji kolejnego eventu i bedzie po problemie
Diagi,ogarrnij sie i nie siej zametu,jak masz problem zadzwon do poradni i umow sie na wizyte,moze Ci pomoga,jak nie to masz problem
odpusc sobie bezsensowne komentarze bo sa zalosne
jesli chcesz to wpadnij,poogladaj fury,moze wtedy zrozumiesz jaka jest idea eventu
jest wiele zlotow/spotow w PL gdzie mozesz pojechac i zrobic szoł
pozdro


www.cultstyle.pl

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości