[Zlot] Majówka Cultstyle.pl /13-15.05.2011/ - Mielno

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Pevo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 17:46
Lokalizacja: Szczecinek
Kontakt:

[Zlot] Majówka Cultstyle.pl /13-15.05.2011/ - Mielno

Post autor: Pevo » pt cze 24, 2011 08:56

witam, jestem organizatorem tej imprezy i o żadnych mandatach nic nie wiem, wladze Mielna , policja byly powiadomione o tej imprezie i przymykaly oko na wile spraw, wiec albo robisz specjalnie na tym forum siare abo oczernić imprezę, albo musiałeś perfidnie zle zaprakowac albo dac sie komus we znaki, bo wielu moich znajomych stało za płotem imprezy i nikt nic nie dostał.
Naklejek nikt nie rozdawał dzieciom, jeśli widziałeś dzieci z naklejkami to był mój 6 letni syn i jego brat cioteczny i nie śmiecili nimi tylko miel naklejone na koszulkach, wiec skończ pierd....bo jak zal dupsko ściska , ze Cie nie wpuścili to juz nie nasza sprawa i nie opisuj tego na forum.
Naklejek zostało mi sporo, ale nigdy w życiu taki ktos nie zasłuży na nia , żeby jak kupić nawet za tysiaka!! Nie dostałeś sie z autem to Twoj problem , ale nie będziesz sie lansować tym, ze byleś tam jako widz.
Korzystajac z okazji odgrzewanego kotleta , zapraszam na 2edycje zlotu cultstyle.pl 12-14 sierpnia na Lotnisku w Wilczych laskach kolo.Szczecinka



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości