MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Shmatan » ndz maja 29, 2011 15:13

Fabian LDZ pisze:BTW po zdjęciach widzę że mimo zakazu wjazdu pomarańczowe caddy RNI wjechało na teren zlotu
Ponieważ wszyscy jesteśmy miłośnikami motoryzacji i bierzemy pod uwagę, że osoby z wyżej wymienionej listy mogą pojawić się na zlocie uprzedzam że osoba która zjawi się danym autem, na bramie podpisuje specjalne oświadczenie. Przyłapanie owej osoby na złamaniu regulaminu skutkuje wezwaniem policji i wydaleniem z terenu zlotu ze skutkiem natychmiastowym. Powyższe osoby będą specjalnie obserwowane przez nasze służby porządkowe oraz ochronę.



ooadrian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011 23:47

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: ooadrian » ndz maja 29, 2011 16:28

Majóvwka udana :helm: I mam takie ogłoszenie, kolega zgubił na majóvwce z soboty na niedziele telefon nokie c3, portfel, nowe buty i spodnie, jeżeli ktoś znalazł to porsze dać znać, w portfelu są wszystkie dokumenty które są teraz bardzo potrzebne. Bardzo proszę o kontakt jeżeli zostało to znalezione, odwdzięczymy się na pewno :otepienie: Licze na pomoc, z góry dziękuje :-)

Kontakt: 665 754 047



Awatar użytkownika
BuganMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: pn lut 25, 2008 22:25
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: BuganMKII » ndz maja 29, 2011 19:50

krzylo, anetka., dzięki w imieniu moim i ekipy za naprawdę dobrą imprezę. Do zobaczenia w przyszłym sezonie :pub:


Obrazek

viewtopic.php?f=87&t=375332" onclick="window.open(this.href);return false;

aerox6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pt lis 06, 2009 22:22
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: aerox6 » ndz maja 29, 2011 22:05

Zlocik jak najbardziej udany:) Lepszy od zeszłego roku o wiele lepiej wszystko wypadło fakt może były jakieś tam niedociągnięcia ale wszystko było ok <pozdro dla chłopaków z wilkowa i dla krzyla za organizacje :bigok:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: POOREK » ndz maja 29, 2011 22:30

ja trochę odpocząłem wiec czas skrobnąć słowo ;) zabrakło dużo za dużo samochodów ;) jak co roku serdeczne podziękowania dla wszystkich organizatorów, stanęliście na wysokości zadania :) Krzylo :pub: jak rano wyjeżdżałem to nie było nikogo na bramie ale chciałem jeszcze raz bardzo podziękować ;) pogoda wbrew obawom była rewelacyjna nie licząc deszczu nocnego sob/niedziela ;) dobrze że nie prażyło bo byśmy pozdychali wszyscy :grin: od naszej ekipy życzymy abyście wyszli na zero z kasą i jeszcze raz dzięki :pub:

serdecznie dziękujemy również za kasę którą udało się zebrać na szybę Sergiusza ;) chłopak był załamany tym co się stało, niestety każdemu zdarza się czasem o czymś zapomnieć i niestety do nieszczęścia niedaleko ;) dziękujemy wszystkim którzy wrzucili nawet najmniejszy grosz,

zebraliśmy 355,47zł DZIĘKUJEMY !!! JEST SZYBA !!! :)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Czarson » ndz maja 29, 2011 22:40

POOREK, jak to było z tą szybą??
trochę za bardzo było to nachalne, ale ja tak poratowałem :grin:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
Grochu MK3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt cze 05, 2009 00:00
Lokalizacja: Pabianice

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Grochu MK3 » ndz maja 29, 2011 23:10

Dzieki Serdecznie za udana impreze ;) Pomimo ze jechałem i wrociłem na dojazdówce
Impreze udana Krzylo :pub: :pub: :pub: :pub: Ukłony za przygotowanie wszystkiego
Widzimy sie w przyszłym roku ;)



Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Dystans6 » ndz maja 29, 2011 23:24

dobrze było git malyyyna na następną majówke golf tez zawita ;) :bigok: :pub:



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Shmatan » pn maja 30, 2011 08:19

Czarson pisze:trochę za bardzo było to nachalne
Wyjątkowo - miałem cały nos za***ny katarem, łzawiące oczy z uczulenia i myślałem tylko o tym żeby się naszprycować wapnem i iść chwile przespać, a tu ekipa mnie zatrzymała i jeszcze dostałem tłustym plakiem po wypielęgnowanych oponach :kac:

Ale przyszedłem za chwile, zapytałem co się stało i dorzuciłem wszystkim co mi w portfelu zostało :)



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Rapix » pn maja 30, 2011 08:35

Shmatan pisze:
cobreti pisze:mala konkurencja na 1/4 mili
wiele osób chciało startować, ale dowiedziało się na miejscu że zapisów nie ma :/
zapisy były przecież do 25 więc w czym problem było wysłać wiadomość że chcesz brać udział ?



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: A r t u r » pn maja 30, 2011 08:47

Ogólnie impreza udana, organizacja była dużo dużo lepsza, chyba było więcej aut niż w zeszłym roku, tak mi się wydaje.
Także do zobaczenia na następnej Majóvwce, mam nadzieje że organizatorzy nie będą na minusie i będą chcieli jeszcze za rok zorganizować zlot.
POOREK pisze:serdecznie dziękujemy również za kasę którą udało się zebrać na szybę Sergiusza ;) chłopak był załamany tym co się stało, niestety każdemu zdarza się czasem o czymś zapomnieć i niestety do nieszczęścia niedaleko ;) dziękujemy wszystkim którzy wrzucili nawet najmniejszy grosz,
Kurcze coś mnie ominęło?, co było z tą szybą, jakbym wiedział dorzuciłbym swój "grosz".



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Shmatan » pn maja 30, 2011 10:12

Rapix, chyba troszke, kolego, źle mnie zrozumiałeś - po pierwsze to sam nie chciałem startować, po drugie część osób gdy dowiedziała się o ilości startujących to na miejscu w sobote chciała się zapisać, a wtedy już takiej możliwości nie było - stąd mała ilość zawodników



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: Baran. » pn maja 30, 2011 11:51

Z ta szyba było tak, że miał mała puszkę coli miedzy maska i zapomniał o niej, a tu w pewnym momencie jak jechał przycisnął trochę maska się podbiła i Sergiusz zahamował w tym momencie się otworzyła, zbijając szybę i przy okazji wygięła się maska.

W jego i naszym imieniu mogę tylko wszystkim podziękować za pomoc w zbiórce i myślę, że zatrzymywaniem nikomu nie zaszliśmy za skórę,

Dziękujemy!! :pub:


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

MajóVWka 2011 - informacje o zlocie

Post autor: daniel1d » pn maja 30, 2011 12:48

My również dziękujemy za możliwość zrobienia kilku przejazdów evo..Filmik z jednego z nich " onclick="window.open(this.href);return false;


www.proturbo.com.pl

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości