R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: zlos » wt cze 28, 2011 11:41

MatthewG pisze:A Tomek i Jarek, wy w jakim ustawieniu jeździliście?
Ja jeździłem w pełnym automacie. Zabawę manetkami zostawiam na chwilę, kiedy nie będę popełniać dużych błędów tj. źle narysowany zakręt. Małe błędy - stopień gazu i hamulca zostawiam na pożarcie potem :)
Faktem jest też, że jak wjeździsz się w automat, to można spokojnie przerzucać biegi ruchem stopy na pedale gazu.

O ile pamiętam, to Jarek miał wolną rękę cały czas i nie przerzucał biegów. Ręka była mu potrzebna do szybkich zdrowasiek ;)
MatthewG pisze: Na dodatek on lubi manuale, a takie są tylko dwa...więc Michał postawimy Ci flachę jak dasz mu się przejechać
Albo i dwie flaszki ;)
MatthewG pisze:Trzeba podziękować Tomku panu Wróblowi bo jak dla mnie była rewelacyjna i widać, że się postarał
Podziękowałem nie raz :)
vrs pisze:Moim zdaniem u mnie był spory zapas / brak umiejętności wykorzystania samochodu. I nie mówię o ruszaniu ale o tym co się potem na tym torze działo . Gdybym choć raz pojechał tak jak trzeba to myślę że czas podany przez Mateusza jest realny.
Mam identyczne odczucia. Rozmawiałem z Wroo jak podejść do tematu i zachęcał mnie do przejechania się po rozecie na Bemowie. Na rozecie są wszystkie rodzaje zakrętów:
http://www.rspw.waw.pl/rozeta.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Żeby nie przenudzać napiszę tyle: wybieram się. Dobiję przednie opony, a może i siebie przy okazji ;)


Odnośnie rozliczenia wyjazdu:

Koszty:
- przedpłata 2000 zł
- zapłacone 3000 zł na wjeździe na imprezę
Suma kosztów: 5.000 zł

Wpływy:
- przyjechało 17 aut (17 * 250 zł = 4.250 zł)
- opłaciło 4 auta, które nie przyjechały (4 * 250 zł = 1.000 zł)

Suma wpływów: 5.250 zł

Zysk: 250 zł.

Myślę, że kasę trzeba zwrócić tym, którzy nie mogli do nas dotrzeć i do tego tak, żeby było sprawiedliwie. Sugeruję, aby "zysk" w wysokości 250 zł podzielić równo pomiędzy kolegów, którzy nie mogli do nas dotrzeć (65 zł na głowę do zwrotu).


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: gluszcz » wt cze 28, 2011 12:13

zlos pisze:Myślę, że kasę trzeba zwrócić tym, którzy nie mogli do nas dotrzeć i do tego tak, żeby było sprawiedliwie. Sugeruję, aby "zysk" w wysokości 250 zł podzielić równo pomiędzy kolegów, którzy nie mogli do nas dotrzeć (65 zł na głowę do zwrotu).
Tak jak pisałem na pw na zwrot nie czekam :chytry:
next raz coś na przeprosiny przywiozę :pub:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: MatthewG » wt cze 28, 2011 12:36

zlos pisze:O ile pamiętam, to Jarek miał wolną rękę cały czas i nie przerzucał biegów. Ręka była mu potrzebna do szybkich zdrowasiek ;)
Jarek będzie miał nową ksywę, jednoręki bandyta :grin:
zlos pisze:Albo i dwie flaszki ;)
Teraz to się skusi jak nic :jezor:
zlos pisze:Mam identyczne odczucia. Rozmawiałem z Wroo jak podejść do tematu i zachęcał mnie do przejechania się po rozecie na Bemowie. Na rozecie są wszystkie rodzaje zakrętów:
http://www.rspw.waw.pl/rozeta.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Żeby nie przenudzać napiszę tyle: wybieram się. Dobiję przednie opony, a może i siebie przy okazji ;)
Tam jakaś pani wykręciła szybki czas, zawodowy kierowca wyścigowy/rajdowy? Ale tam na tych płytach jest chyba strasznie nierówno?
zlos pisze:Myślę, że kasę trzeba zwrócić tym, którzy nie mogli do nas dotrzeć i do tego tak, żeby było sprawiedliwie. Sugeruję, aby "zysk" w wysokości 250 zł podzielić równo pomiędzy kolegów, którzy nie mogli do nas dotrzeć (65 zł na głowę do zwrotu).
Najlepiej będzie jak sami się wypowiedzą :-) Może w poczet grill szefa to zostawić?


Pierwszy zlot, a taki udany. Powinniśmy sami sobie pogratulować :pub:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: Rybak » wt cze 28, 2011 12:44

zlos pisze:Odnośnie rozliczenia wyjazdu:

Koszty:
- przedpłata 2000 zł
- zapłacone 3000 zł na wjeździe na imprezę
Suma kosztów: 5.000 zł

Wpływy:
- przyjechało 17 aut (17 * 250 zł = 4.250 zł)
- opłaciło 4 auta, które nie przyjechały (4 * 250 zł = 1.000 zł)

Suma wpływów: 5.250 zł

Zysk: 250 zł.

Myślę, że kasę trzeba zwrócić tym, którzy nie mogli do nas dotrzeć i do tego tak, żeby było sprawiedliwie. Sugeruję, aby "zysk" w wysokości 250 zł podzielić równo pomiędzy kolegów, którzy nie mogli do nas dotrzeć (65 zł na głowę do zwrotu).
Tomek,Twoja skrupulatność i uczciwość jest porażająca,miałem sposobność sam osobiście się przekonać.Szkoda jedynie,że tacy ludzie jak Ty w dzisiejszych czasach,są niestety na wyginięciu.



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: Rybak » wt cze 28, 2011 13:16

MatthewG pisze:Rękawice obowiązkowo trzeba zakupić
Ja potrzebuję tylko lewą,bo prawą ręką będę tylko chusteczką wycierał pot z czoła :jezor:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: MatthewG » wt cze 28, 2011 13:26

Rybak pisze:Tomek,Twoja skrupulatność i uczciwość jest porażająca,miałem sposobność sam osobiście się przekonać.Szkoda jedynie,że tacy ludzie jak Ty w dzisiejszych czasach,są niestety na wyginięciu.
Prawda, jesteśmy dumni z takiego członka naszego klubu i organizatora w jednej osobie ;)
Rybak pisze:Ja potrzebuję tylko lewą,bo prawą ręką będę tylko chusteczką wycierał pot z czoła :jezor:
To poszukaj kogoś kto kręci tylko prawą dla odmiany :grin: Jarek jak chcesz wykorzystać 100% możliwości swojego potwora to musisz kręcić dwoma rękami i basta :jezor: A pamiętam jak pisałeś, że chcesz zostać torowym wyjadaczem więc?


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: zlos » wt cze 28, 2011 13:35

Jeden z Panów zażyczył sobie 100% zwrotu. Przelew poleciał przed 5 minutami.

Ktoś jeszcze?

Rybak pisze:Ja potrzebuję tylko lewą,bo prawą ręką będę tylko chusteczką wycierał pot z czoła
A ja tam myślę, że albo zdrowaśki, albo ręką oczy zasłaniałeś, żeby nie widzieć jak za chwilę pierdykniesz dachowanko ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: Mekto » wt cze 28, 2011 13:46

zlos, ja stawiam - napij się dobrej wódki :bigok:



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: zlos » wt cze 28, 2011 14:04

Mekto pisze:zlos, ja stawiam - napij się dobrej wódki
Tomek, nawaliłem się z Rybakiem tak, że na kilka tygodni mam dość. :kac:
Zwrócę Wam jak pisałem, nie chcę wyjść na burżuja i chodzić nawalony za cudze pieniądze ;) Teraz 250zł dzielimy na 3 osoby: 84 zł. Pytanie tylko, czy ktoś woli 100%, bo ja nie chcę kwasu...


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: Rybak » wt cze 28, 2011 14:28

ravraj pisze:Jeden egz zaliczylem na 4,5 - tutaj brawa :hmm: - drugi... na całe 2,0 :blush:
Więc za kolorowo nie jest no ale... przynajmniej wiem ze w październiku trza sie bedzie pouczyć 3x wiecej niż teraz...
Kolejny termin zlotu prosze ze mną konsultować :helm:
No to jesteś częściowo rozgrzeszony.Ucz się,ucz,aby nauka nie poszła w las,a jakbyś na chwilę znalazł się w lesie,to goń,goń może zdążysz na przerwę,a jak podczas tej przerwy będzie zlot,to wpadnij,oczywiście po uprzedniej konsultacji ze Złosiem :hmm:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: Rybak » wt cze 28, 2011 14:43

MatthewG pisze: A pamiętam jak pisałeś, że chcesz zostać torowym wyjadaczem więc?
Pora użyć prawej ręki i się jeszcze spoooro nauczyć :grin:



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

Re: R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: karpi78 » wt cze 28, 2011 16:06

gluszcz pisze:
zlos pisze:Myślę, że kasę trzeba zwrócić tym, którzy nie mogli do nas dotrzeć i do tego tak, żeby było sprawiedliwie. Sugeruję, aby "zysk" w wysokości 250 zł podzielić równo pomiędzy kolegów, którzy nie mogli do nas dotrzeć (65 zł na głowę do zwrotu).
Tak jak pisałem na pw na zwrot nie czekam :chytry:
next raz coś na przeprosiny przywiozę :pub:
Kolega Gluszcz ma racje, nie ma co wysylac pieniedzy,lepiej przeznaczyc to na kolejna impreze i dorzucic np do grilla :chytry:
A na przyszłość trzeba chyba zaznaczyc ze jak ktoś nie dojedzie to niestety ale zwrotów nie ma bo koszta niestety zostaja te same i opłacić wszystko trzeba a przecież Tomek ze swojej kieszeni nie bedzie dokładał jak nastepnym razem zamiast 20 przyjedzie np 12 aut :bajer: Robiłem wpłate za dwa samochody i tez nie byłem pewien że nic nie wypadnie a na zwrot nie liczyłem :pub:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: MatthewG » wt cze 28, 2011 16:26

zlos pisze:żeby nie widzieć jak za chwilę pierdykniesz dachowanko ;)
Można się z tego śmiać, ale jeden z instruktorów już na zapoznaniu ostrzegał mnie przed tym :otepienie: I trochę zwątpiłem, ale udało się przełamać.
zlos pisze:Jeden z Panów zażyczył sobie 100% zwrotu. Przelew poleciał przed 5 minutami.
zlos pisze:Teraz 250zł dzielimy na 3 osoby: 84 zł. Pytanie tylko, czy ktoś woli 100%, bo ja nie chcę kwasu...
Ale jakie 250zł chcesz dzielić skoro ktoś już to wolne 250zł sobie zażyczył? Będziesz dokładał z własnych? :?
karpi78 pisze:A na przyszłość trzeba chyba zaznaczyc ze jak ktoś nie dojedzie to niestety ale zwrotów nie ma bo koszta niestety zostaja te same i opłacić wszystko trzeba a przecież Tomek ze swojej kieszeni nie bedzie dokładał jak nastepnym razem zamiast 20 przyjedzie np 12 aut :bajer:
Mądrze gada! Co więcej to sprawę z tego trzeba sobie było zdawać już przed tym zlotem. Jeśli koszt z Panem W. był ustalony to co my mamy niby teraz zrobić? Dokładać się po 10zł żeby wyrównać wszystko czy powiedzieć jemu, że jeden zestawik 250 złotowy mógłby oddać? Chyba większość z nas była niepewna czy dojedzie.
Rybak pisze:Pora użyć prawej ręki i się jeszcze spoooro nauczyć :grin:
I tak trzymać :-)


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

R-Gruppe Treffen 26.06.2011 Ułęż k. Ryk

Post autor: Mekto » wt cze 28, 2011 17:00

zlos, tak jak Ci napisałem w PW.

Miałem być więc koszty poniesione pokryję i tutaj nie ma żadnych ale.
Wódkę stawiam bo wiem ile zachodu z taką organizacją - jak ni chcesz pić sam to wrzuć do skarbonki i czekaj aż się spotkamy :pub:



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości