Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

SlawekNR
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 18:37
Lokalizacja: Nowa Ruda / Sobótka
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: SlawekNR » wt cze 07, 2011 13:00

Alvaro_ pisze:Jaszczura : MATOLE weź stój na bramie 3 dni w takim słońcu!! weź lataj od bramy do plaży i znów do bramy. Już w piątek jak przyjechałem po 22 Jaszczur uderzył do mnie takimi słowami : Alvarees chyba pandę a musze jutro o 6 wstać. chcesz spróbować to możesz im pomóc przy VI edycji.
Potwierdzam :D Mnie rowniez na bramie w piatek ok. 23:30 przywital slowami "nie daje rady, ledwo stoje a o 5:30 wstaje" i naprawde wygladal tragicznie, ale zmeczenie nie wybiera, a co niektorzy niedoceniaja tego jak on sie dla nas wszystkich poswiecal !!


Wiele serc, jedno bicie - VW Golf ponad zycie!!

Awatar użytkownika
czarny9999
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: pt mar 05, 2010 20:26
Lokalizacja: złoty stok

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: czarny9999 » wt cze 07, 2011 13:14

piru pisze:nagroda dla osób które zaliczają wszystkie trzy imprezy w postaci bezpłatnego wstępu na którąś z imprez :hmm:
piru pisze:spisywanie przy wjeździe nr rejestracyjnego i forumowej ksywy przedłuży wjazd o parę sekund a ułatwi identyfikacje debili co nie potrafią się zachować
jestem za



Awatar użytkownika
Piter
_
_
Posty: 844
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 12:28
Lokalizacja: MysloVWitz

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Piter » wt cze 07, 2011 14:57

piru pisze:spisywanie przy wjeździe nr rejestracyjnego i forumowej ksywy przedłuży wjazd o parę sekund a ułatwi identyfikacje debili co nie potrafią się zachować
I bez tego robił sie czasem makabryczny koras. IMO nieciekawy pomysł.
piru pisze:rezygnacja z konkursu na największa glebę bo jest to forma zabawy a widzę że spinka jest makabryczna
:bigok:
jestem za.

Nie będę tu pisał jak mi się podobało, bo w moim języku brakuje słów na określenie takiej zajebistości :D

Jeśli zaś chodzi o hmm.... pewnego rodzaju "straty", cóż - przy takiej imprezie i tylu ludziach jakieś muszą być - jak nie w ludziach, to w sprzęcie. :hmm:


Obrazek
TYLKO ZOMBI JEŻDŻĄ KOMBI :P
Mój Golf V6 - aktualizacja 03.2019

Awatar użytkownika
Biaggi-ck
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob gru 15, 2007 01:16
Lokalizacja: TK
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Biaggi-ck » wt cze 07, 2011 15:01

Widzę,że dużo się wydarzyło po moim wyjeżdzie w sobotę ok 18-ej :chytry: .Do tamtej pory od piątku nie było większych ekscesów i dobrze się działo w grupie świętokrzyskiej i miło było się zobaczyć ze znajomymi ze Śląska,Cinek dzięki za odjechanie przy wyjeździe i Bartek(mam nadzieję,że pamiętam imię) za pogaduchy :bigok: .
Kto był czarnym Paskiem B6 z czerwonymi kloszami bo czaję się właśnie na zrobienie tak u siebie w Jettce,za info z góry dzięki bo rewelacyjnie to wygląda :food: .
Miejscówka piękna jeżeli chodzi o zlot i człowiek chciałby tak cześciej spędzać ten czas pośród ludzi i aut związanych z VAG :okej: !!!


MÓJ PROJEKT >>>Tuned by DIGITUN
Obrazek

Awatar użytkownika
Pilfinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 07, 2010 17:17
Lokalizacja: PsK

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Pilfinek » wt cze 07, 2011 15:10

drugi raz na Nysie i nie narzekam było nawet lepiej niż w tamtym roku :) wielkie dzięki dla organizatorów za cierpliwość i serce które włożyli w organizacje VAG NYSA 2011 nie możemy im nic zarzucać tylko na przyszłość zamiast narzekać sami pilnować siebie i swoich kolegów bo garstka organizatorów nie jest w stanie ogarnąć wszystkich którzy tam przyjechali :) to ze konkursy się nie odbyły to też nie była ich wina tylko ... sami wiecie kogo ... jakoś musieli ogarnąć skutki po zabawie jednego z kierowców który chciał się popisać a mu nie wyszło moim zdaniem nie liczą się konkursy czy inne aspekty tej imprezy najważniejsza jest atmosfera jaka jest w Nysie, z roku na rok lepsza i starajmy się by kolejne zloty tam odbyły się w następnych latach a jeśli co niektórzy nie zmienią swojego zachowania będą one stały pod wielkim znakiem zapytania... ja proponuje wprowadzić zakaz jazdy po godzinie 21 i zgadzam się z tym co napisał Piru ułatwi to utrzymanie spokoju i znalezienie osób które nie potrafią się zachować :)

jeszcze raz wielkie naprawdę wielkie dzięki dla organizatorów których powinniśmy nosić na rekach a nie narzekać bo wypili, bo nie zorganizowali, bo zawiedli... postawmy się też w ich sytuacji niech ten co narzeka zbierze grupę organizacyjna i sam spróbuje coś zrobić na początku powie że to łatwe ale jak przyjdzie co do czego nie będzie wiedział gdzie palca wsadzić... proponuję także następną Nysę zorganizować od piątku do niedzieli i główną imprezę zrobić w piątek :) jednak te 2 dni to trochę mało :) a kierowcy nie mogą się dobrze pobawić bo trzeba w niedziele wstać i siąść za kierownicę :)

pozdrawiam wszystkich z którymi miałam okazję jechać do Nysy a trochę Was było i tych których tam poznałam :) :pub:



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2133
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: majster heniek » wt cze 07, 2011 15:43

Napiszę krótko - było fajnie , mogło być lepiej , ale zawsze czarna OWCA znajdzie się w stadzie .
Pozdrawiam Tych co poznałem :bigok: i Tych co poznać chciałem Kącik MK IV :bigok:


Teraz rozliczenie się ze Zbiórki na Rzecz małego krzyżaka Kuby Hilse
Dziś dokonałem przelewu na Fundację Serce Dziecka - kwota 2819,50 zł
Licytacja koszulka i kubek - 285 zł ( http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=52&t=404381" onclick="window.open(this.href);return false; )
Smycze , cegiełki , wlepy Forum i wolne datki Osób na Zlocie w Nysie - 1534,50 zł
Dofinansowanie od Organizatorów Zlotua Nysie - 1000 zł
Jeszcze raz Wielkie Dzięki dla Licytujących
Dziękuję wszystkim za Wsparcie finansowe na V zlot VAG Nysa 2011
To potwierdzenie wpłaty ( foto )
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2133
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: majster heniek » wt cze 07, 2011 15:51

Co się tyczy smyczy Forumowych jest jeszcze 39 sztuk i ze zlotu V VAG Nysa 2011 tych brak ( istnieje możliwość zamówienia )- można pisać w tym temacie i proszę śledzić go - zmiany będę wprowadzał w 1 poście
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=52&t=396945" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
.Zu. ;D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 08, 2010 20:05
Lokalizacja: Praszka

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: .Zu. ;D » wt cze 07, 2011 16:41

Adrian1989
i dzieki ze chcieliscie jechac pokazac sasiadom jak sie mozna dobrze bawic :pub:


pokazaliscie, ale sasiadka usmiercila moja babcie ;D bo karawan sie gdzies wplatal jak wyjezdzalismy 'NEKRO' ja go nie widzialam, ale ponoc byl ;p

a i babcia sie zachwycala 'krowa' ;p ;D



Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: yank » wt cze 07, 2011 17:06

krótko i na temat: ukłon dla Organizatorów, impreza maxx :bigok:



Awatar użytkownika
Maku007
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: pt wrz 12, 2008 21:43
Lokalizacja: Łęzce
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Maku007 » wt cze 07, 2011 18:12

Od kiedy kupiłem mojego golfa w październiku to całyczas myślałem i marzyłem o tym żeby pojechać na vaga. Moim skromnym zdaniem imprezy nie da się opisać słowami trzeba jechać samemu swoim vwozem i to zobaczyć , jak już ktoś wcześniej napisał impreza ma swój klimat i to mi się najbardziej podobało. Przed zlotem zawsze namawiałem moja dziewczynę do mkI cabrio i mi sie nie udawało, po tym zlocie ona sama zaczeła mi mówic że chce takie auto :D . Chodźbym niewiem co miał robić to za rok musze się tam znowu pojawić nie ma innego wyjścia!


Moje 20 jahre Gti Usa http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=570626

Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2385
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Przemek » wt cze 07, 2011 19:41

pawel2062pl pisze:Starszy Pan czarna koszulka, plakietka organizator, koszulka organizator, długie włosy, kucyk. Jeszcze kiedyś na siebie trafimy, i pogadamy..
niema problemu ja jestem owarty na wszystkie propozycje jeśli masz jakieś waty domnie to pisz na PW
Paniętaj kolego nikt nie jest idealny i proszę nie cwaniakować ze względu anto ze ja spełniłem swój obowiazek jaki miałem do wykonania a tak pozatym to ja miałem niebieską koszulkę z napisem Organizator :pokey: :pokey: :pokey: :pokey: :pokey: :pokey: :pokey:
Ostatnio zmieniony wt cze 07, 2011 19:48 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.


LEŚNY PRZYTULAS

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » wt cze 07, 2011 19:48

czarny9999 pisze:nagroda dla osób które zaliczają wszystkie trzy imprezy w postaci bezpłatnego wstępu na którąś z imprez :hmm:
tak było,na bielawe chłopcy dostali darmowe wjazdówki na nysę
a teraz info moi mili,po rozmowie z dyrekcją ośrodka,mamy zielone światło na następną Nysę,dlatego iż zrobiliśmy niesamowitą promocję ośrodka,termin mamy zaklepany na początek czerwca,ale tym razem VI vag będzie imprezą z goła inną od poprzednich,jeśli chodzi o ilość uczestników(najprawdopodobniej rozważamy zaproszenia),tak i samego programu imprezy(nowe pomysły już mam w głowie),na pewno będą obostrzenia co do jazdy w określonych godzinach,i wstępu osób postronnych i sama impreza będzie najprawdopodobniej już od piątku,co prawda mamy rok czasu ale to tylko motywuje do pracy aby kolejne nasze spotkanie było lepsze od poprzedniego,a tak się stanie na pewno tym razem,tak na koniec cieszę się,że podobało wam się w tej edycji i cdziękuję za spostrzeżenia, chylę czoła osobom które pomogły mi ogarnąć temat alice,alutka, CzibAN, T O M A S,kojot, elwood,kosa014, Przemek,Piter72,misiek,misiek kup,bzyku,twromek,woytec,marian mk2 i innych których zapomniałem wymienić,tak jak i instytucjom i firmom bez których byłby problem w przeprowadzeniu tego spotkania,a na koniec specjalne podziękowania dla wszystkich pracowników Nyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji,bo bez nich nie moglibyśmy bawić się w takich klimatach,oraz wam moi mili za tak liczne przybycie i wspólna cudowną zabawę(szkoda tylko,że niektórzy z nas tego nie docenili)
myślę,że Nysa wejdzie już na stałe w kalendarz imprez motoryzacyjnych w naszym kraju
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
marcino
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 773
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:14
Lokalizacja: Lublin,
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: marcino » wt cze 07, 2011 20:02

jaszczur,
Pomimo pół tysiąca km na Lublin zawsze możesz liczyć.. :okej: a zakaz jazdy to podstawa, 23-6 wystarczy,Kogut na dachu osób funkcyjnych. Jasne i oby terminy nie były po tygodniu :)
PS Najlepszy Avatar na forum hehehehe, :jaja:


Lubelski Klub VW na http://www.vaglublin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Zapraszamy
majoVWka 2007,2009,2010,2011.2012
vagnysa 2011
vwmania 2008,2009

Obrazek

przem_polo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 26, 2010 07:36
Lokalizacja: SKL

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: przem_polo » wt cze 07, 2011 20:08

jaszczur pisze:a teraz info moi mili,po rozmowie z dyrekcją ośrodka,mamy zielone światło na następną Nysę,dlatego iż zrobiliśmy niesamowitą promocję ośrodka,termin mamy zaklepany na początek czerwca,ale tym razem VI vag będzie imprezą z goła inną od poprzednich,jeśli chodzi o ilość uczestników(najprawdopodobniej rozważamy zaproszenia),tak i samego programu imprezy(nowe pomysły już mam w głowie)
Na jakiej zasadzie?Czyli seria nie wjedzie.Jakies kryteria?
Ja bylem pierwszy raz w Nysie.Dla mnie jest mega szal.Szkoda,ze na majovwce nie bylo tyle aut.



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości