Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2385
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Przemek » wt cze 07, 2011 20:13

chciałem podziękować za zajebistą inpreze


LEŚNY PRZYTULAS

uvwGolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: śr gru 06, 2006 21:35
Lokalizacja: Gliwice

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: uvwGolf » wt cze 07, 2011 20:15

Selekcja powinna być według ludzi nie według aut, z samego zachwania na forum i poprzednich zlotach można smiało stwierdzić kto jest wart wpuszczenia na teren zlotu :bajer:

Ja tam sam zlot będe wspominał w miare dobrze, pomimo że to masówka można było pogadać z kimś na poziomie a nie z samymi "alkomatami", fakt faktem buraków u nas w polsce nie brakuje i niestety zawsze ktoś musi zepsuć opinie zlotu, ale ogolny klimat poza wymienionymi przez innych ekscesami uważam że jest naprawde dobry, świetne miejsce na tego typu zlot, plaża i woda nie jednemu się przydała bo było się gdzie ochłodzic, w sklepiku to chyba utarg mieli większy niż w całym sezonie :hmm:
Z miłą chęcią wróciłbym tam za rok :bigok:



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » wt cze 07, 2011 20:35

przem_polo pisze:Na jakiej zasadzie?Czyli seria nie wjedzie.J
nie nie ale co jak to na pewno będzie info,nikt nie bedzie poszkodowany,mamy rok czasu także spokojnie



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: barteKKK03 » wt cze 07, 2011 20:51

uvwGolf pisze:Selekcja powinna być według ludzi nie według aut, z samego zachwania na forum i poprzednich zlotach można smiało stwierdzić kto jest wart wpuszczenia na teren zlotu :bajer:
Nie wydaje mi się żeby przy liczbie 1200 aut było to realnie do ogarnięcia... poza tym nie każdy z poza forum jest burakiem do odstrzelenia, a jak widać na przykładzie Nysy forumowicz też nie zawsze świeci przykładem...



przem_polo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 26, 2010 07:36
Lokalizacja: SKL

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: przem_polo » wt cze 07, 2011 20:53

jaszczur pisze:nie nie ale co jak to na pewno będzie info,nikt nie bedzie poszkodowany,mamy rok czasu także spokojnie
Ja serii nie mam,ale chcialem sie zorientowac,jak bedzie mozna wjechac.W tym roku bylem tylko na 1dzien,ale na przyszly rok chcialbym na wszystkie 3 dni jechac.



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Wojtek » wt cze 07, 2011 20:54

jaszczur pisze:
przem_polo pisze:Na jakiej zasadzie?Czyli seria nie wjedzie.J
nie nie ale co jak to na pewno będzie info,nikt nie bedzie poszkodowany,mamy rok czasu także spokojnie
Nie no tak to nie, przecież część organizatorów by się "nie dostała" ;) Poza tym na takich imprezach liczy się jakość ludzi, a nie samochodów :pub:


Obrazek

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » wt cze 07, 2011 20:56

Wojtek pisze:iczy się jakość ludzi, a nie samochodów :pub:
tak jest



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » wt cze 07, 2011 21:04

a co do naklejek dla tych co brakło to na koniec tyg będę miał



Awatar użytkownika
krzyzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1270
Rejestracja: sob maja 10, 2008 18:02
Lokalizacja: MALBORK
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: krzyzak » wt cze 07, 2011 21:04

chcielismy bardzo bodziekowac za dobre serca wszystkich ktorzy przyczynili sie do zbiorki na rzecz KUBY. BARDZO DZIEKUJEMY Z CALEGO SERCA WSZYSTKIM :pub:


Obrazek
Obrazek

:gora:-------------------krzyzako-wóz----------------------- :gora:

Sławek87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:51
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Sławek87 » wt cze 07, 2011 21:15

Fiona pisze:a dziwnych typów z BMW pozdrawiam, za to że chamówe odwalali
Pani Moderator... rozumiem, że chodzi między innymi o mnie ( ten typ w białej koszulce co się do Ciebie ,,przyczepił,,).
Pewnie nie uwierzysz, ale naprawdę mi przykro, że tak się stało. Naprawdę w złej wierze do Was nie przyszedłem... To całe nie porozumienie wynikło na pewno po części z tego powodu, że może trochę za poważnie odebrałem Twój komentarz poniekąd spowodowany tym, co robiła nasza koleżanka Ania (zapewne wiesz o co chodzi), oraz przez Twoje pytanie o BMW, które też wydało mi się... takie troszkę ze złośliwością powiedziane. Jeśli się mylę, to wybacz. Ale czasem wystarczy być po prostu uśmiechniętym, nastawionym pozytywnie.. nawet do ,,typów z BMW,, . Wydało mi się, że od początku tego zabrakło z Twojej strony.
Tak czy siak, mam nadzieję, że szybko o tym zapomnimy i jeśli się jeszcze kiedyś spotkamy na zlocie to będzie bardzo ok.

Miło było ze strony reszty Waszej ekipy gdy przyszli do nas i na luzie wyjaśniliśmy sobie tą sytuację. Pozdrowionka dla Was.

Piszę cały czas za siebie, bo jeśli chodzi o to co padało z ust mojego znajomego , to było to bardzo nie na miejscu. I nie podpisuję się po tym w najmniejszym stopniu.

PozdraVWiam :bigok:



Awatar użytkownika
Fiona
_
_
Posty: 1395
Rejestracja: pn lis 23, 2009 03:03
Lokalizacja: Byczyna
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Fiona » wt cze 07, 2011 21:51

Sławek87, drogi Kolego, nie obchodzi mnie co inni robili i tego nie widziałam, chamówa i wysyp przekleństw przy 3 letnim dziecku, to troche nie tak, jak chce sie dyskutować to może polecałabym nie pić %% a zając sie nauką konwersacji, moje pytanie wtenczas nie było złośliwe, było po prostu pytaniem i nic więcej.

na więcej słow z mojej strony już nie licz, bo prowokować się nie dam, jak również mam nadzieję, że sie wiecej nie zobaczymy, Amen



Awatar użytkownika
W-O-L-F
VAG - Dolny Śląsk
VAG - Dolny Śląsk
Posty: 57
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 18:37
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Wrocławskie

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: W-O-L-F » wt cze 07, 2011 22:35

Ja ze swojej strony chciałem podziękować organizatorom :pub: ! pierwszy raz w Nysie i jak najbardziej pozytywne wspomnienia ! :grin:



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kulon » wt cze 07, 2011 22:51

witam

na początku wielki szacun dla Jaszczur-a i tych którzy byli i pozostaną w cieniu przy organizacji imprezy

pierwszy raz w Nysie na spontanie - w piątek popołudniu pojawił się pomysł żeby zrobić surprise kolegom z którymi utrzymuję bliższy kontakt na forum - czas do wieczora na ogarnięcie się w temacie wyjazdu i ogień - o 2.40 pod bramą ośrodka - uprzedzony kilka godzin wcześniej kolega jaszczur otworzył bramę - za co wielkie dzięki i przy następnej okazji :pub:

impreza fajna, browarek, niezłe furki, miejscówka, sklep na miejscu - poczułem że żyję po wyrwaniu się z monotonnego wiru

taka moja sugestia: nie ma co już bić piany że to czy tamto - trzeba po prostu wziąć naukę z lekcji i przygotować się bardziej na następną lekcję - ten kto widzi sufit w parku to i tak nie dotrze do niego że to czy owo

pozdro i dzięki :los2:


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Akeitsu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pn gru 17, 2007 17:04
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Akeitsu » wt cze 07, 2011 23:25

jaszczur pisze:a co do naklejek dla tych co brakło to na koniec tyg będę miał
Super, prosilbym o jedna. Ale bedzie szpan na koszalinie hah :okej:


_/_/_/_/_/_/

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości