Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

S.
Super eS.
Super eS.
Posty: 816
Rejestracja: wt gru 02, 2008 20:55
Lokalizacja: Santorini

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: S. » śr cze 08, 2011 00:12

jaszczur, w podziękowaniach o Alutce zapomniałeś, ona zrobiła z pewnością więcej niż jeden przez Ciebie wymieniony :D

Moja 4 już Nysa, z roku na rok jest coraz lepiej, chociaż klimat i kameralność uciekają ;)
Tak w skrócie impreza należy jak najbardziej do udanych, dziękuję za świetną zabawę tym, z którymi się bawiłam. :helm: :pub:
Organizacja super, więc chylę czoła, bo przygotowania rozpoczęły się już w grudniu, kupa roboty, masa obowiązków i załatwiania, więc zamiast się ich czepiać, okażcie im trochę szacunku, bo oni nie robią tego dla siebie, tylko dla was :bajer:

W I D Z I M Y S I Ę Z A R O K ! :los:



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » śr cze 08, 2011 00:21

S. pisze: w podziękowaniach o Alutce zapomniałeś
:panna: poprawione, do ukarania :bajer:



Awatar użytkownika
klintonMK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 747
Rejestracja: czw lip 15, 2010 14:17
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: klintonMK2 » śr cze 08, 2011 00:25

jeśli będą zaproszenia, to przepraszam Cię Jaszczur poraz kolejny za pobudkę od "ekipy od przegubu" w piątek :) zrobimy wszystko żeby znowu pojawić się na tak zajebistej imprezie :)



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: michalqqr » śr cze 08, 2011 00:41

S. pisze:kupa roboty, masa obowiązków i załatwiania, więc zamiast się ich czepiać, okażcie im trochę szacunku, bo oni nie robią tego dla siebie, tylko dla was
święte słowa :okej: :okej:



Awatar użytkownika
PhoeniX
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2167
Rejestracja: śr maja 18, 2011 18:04
Lokalizacja: Bad Dirsdorf
Auto: MK2 oraz MK3
Silnik: 2xRP

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: PhoeniX » śr cze 08, 2011 09:14

Byłem z synem i dwoma kumplami przyznam że było super a najbardziej zadowolony był mój dwuletni syn. Chyba bedę częściej jeździł na VAG'i tylko bede musiał swojego klekocika do porzadku doprowadzic ale na przyszły rok jak mi się uda wystawie i swojego MK2. Ukłony dla organizatorów a także szacunek dla akcji Fankluby dla kuby mamy z synem swój wkład i smyczka też jest :)
P.S.
Mam w domu jakies 60 fotek to jak je ściągne na pena to wrzuce choc przeważają dwójeczki bo szukałem inspiracji.
Pozdrowienia z Przerzeczyna - Zdroju


PhoeniX
Boże jak umrę, nie pozwól mojej żonie sprzedać auta za cenę zakupu z umowy
MK2 by PhoeniX http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 2#p6250552

Awatar użytkownika
kuba411vm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 10, 2011 23:17

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kuba411vm » śr cze 08, 2011 09:22

Klinton, nie podlizuj się już :D


Audi V8 4.2 ABH 1993
Audi 80 B4 quattro 4.2 ABZ 1992 swap in progress -> 95% :D

SlawekNR
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 18:37
Lokalizacja: Nowa Ruda / Sobótka
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: SlawekNR » śr cze 08, 2011 19:18

Jaszczur, a co z ludzmi, ktorych nie ma na forum? Od lat jezdzimy na zloty jedna zgrana ekipa, taka impreza jest rowniez jedna z niewielu okazji, zebysmy spotkali sie cala ekipa i pgadali przy piwku czy grillu. Nigdy u nas nie bylo chamstwa w grupie, a na forum jestem chyba tylko ja.. Wiec co bedzie z cala moja ekipa jesli beda zaproszenia? Jak sam widziales na bramie w piatek w nocy ( ja wjezdzalem vr`ka pierwszy i rozmawialismy na temat Twojej porannej pobudki :D ) sa to ludzie kulturalni i spokojni, reszta dolaczyla w sobote rano i nie wyobrazam sobie zadnego zlotu bez nich :(

Planujemy rowniez zalozyc niezrzeszony klub z eNeR, chocby po to, zebysmy byli rozpoznawalni na zlocie, jako ekipa i nikt inny z naszego miasta nie mogl sie pod nami podpisywac, bo pewnie i z naszego miasta zjawiaja sie na zlotach "ewenementy" wiec moze zaproszenie dla klubu byloby jakims wyjsciem :)


Wiele serc, jedno bicie - VW Golf ponad zycie!!

Awatar użytkownika
swirrr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz lip 13, 2008 10:30
Lokalizacja: pow.staszów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: swirrr » śr cze 08, 2011 20:09

dajta znac jakie kryteria beda brane pod uwage bo juz planuje nastepna Nyse wraz z moja zona i 9 miesieczna coreczka hehe



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » śr cze 08, 2011 20:09

SlawekNR, spokojnie rozsądne rozwiązanie na pewno się znajdzie,mamy cza i oczywiście informacja będzie,a póki co mam do odebrania wlpey dla tych co zabrakło,jadę po nie w piątek



Awatar użytkownika
swirrr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz lip 13, 2008 10:30
Lokalizacja: pow.staszów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: swirrr » śr cze 08, 2011 20:12

teraz tak na powaznie jedno racja przewiduje po tym roku przewiduje jeszcze wiecej aut niz w poprzednim z drugiej strony wiekszosc stawala jak chciala i moglo byc malo miejsca z trzeciej nie kazdy niestety regulamin przeczytal kazdy natomiast powinien go zaakceptowac co by bez wiekszego skrepowania mozna bbylo isc i zabrac np kluczyki albo podziekowac za zlot



Awatar użytkownika
swirrr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz lip 13, 2008 10:30
Lokalizacja: pow.staszów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: swirrr » śr cze 08, 2011 20:13

jaszczur, jeszcze jedno moim zdaniem wszystkie o kodzie lakieru LB5T powinny miec wstep hehe :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
MaciuśLDZ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 558
Rejestracja: pt cze 11, 2010 20:02

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: MaciuśLDZ » śr cze 08, 2011 21:13

Z tego co przeczytałem przez kilka stron był jakiś problem, że jaszczur był pod wpływem alkoholu itp ( chyba, że źle zrozumiałem). Aczkolwiek, jak to się mówi to też jest człowiek, również uczestnik, przez te wszystkie dni wcześniej, które zajęły mu przy organizacji również ma prawo sobie usiąść i wypić wyczekane piwko :)
Ja na prawdę, widzę dalej w oczach widzę to miejsce to wszystko i nie mogę przestać o tym myśleć. Super!



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » śr cze 08, 2011 21:37

MaciuśLDZ pisze: że jaszczur był pod wpływem alkoholu
to kpina i tyle jak pisałem w ciągu 2 dni w piatek 2 lufy w sobotę 2 piwa i to wieczorem,ktoś gdzieś słyszał i pieprzy głupoty a jak rzekomo widział,to ciekaw jestem jak by wyglądał po 3 godz snu,bo z piątku na sobotę do 3 auta wpuszczałem,bo co sie położyłem to mi dzwonili,i ok 3 zamknąłem bramę i położyłem sie spać,wstałem o 6 rano jade na brame a tu co,jakiś cham bo inaczej tego nie określę,kostką brukową(leżała obok,zmasakrował tą kłódkę i otworzył bramę sobie sam),więc alkoholowa teza się w tym wypadku nie sprawdza,ale spokojnie jak ego kolesia się podniosło niech mu tak będzie,w każdym razie nic takowego nie miało miejsca i tyle



Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Dragon » czw cze 09, 2011 22:03

Sebuś, złość piękności szkodzi, nie reaguj na szczeniackie marudzenie bo ktoś słyszał, na zasadzie jedna pani drugiej pani. Zrobiłeś swoje i wielki szacun! Leszcze od marudzenia niech spróbują zrobić coś sami i wtedy my odwiedzimy nieomieszkając pomarudzić.


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości