VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: macabra_ » wt sie 02, 2011 10:10

Buractwa i pijanych idiotów owszem było sporo, moim zdaniem takich ludzi od razu ochrona powinna wyrzucać poza teren imprezy jeśli jeżdżą pod wpływem lub robią syf :grrr: . Ale takie niestety są uroki imprez masowych. I tu moim zdaniem krzywdzące jest stwierdzenie, że 90% ludzi robiło syf, nie miało nic do pokazania a tylko 10% to pasjonaci z grubymi projektami itp. To znaczy, że co? Skoro jeżdżę autem niewiele odbiegającym od serii, które modzę proporcjonalnie do swoich możliwości finansowych to na zlotach nie mam co się pokazywać ze swoim samochodem, bo prawdziwym fanem marki nie jestem? Według mnie w tego typu dużych zlotach chodzi o spotkanie się z innymi pasjonatami i dobrą zabawę, a nie kto jak zaawansowanym projektem jeździ...

A że bydło było tak widoczne to nie znaczy, że było w większości. Bo jak powszechnie wiadomo to właśnie idiotów widać i słychać najbardziej, a normalni pozostają w tle mimo, że jest ich znacznie więcej.

Co do przyjazdów z małymi dziećmi na cały taki zlot muszę się w 100% zgodzić z evolution69: na jeden dzień pospacerować, pooglądać rozumiem. Ale na noc?! Przecież to oczywiste, że na takiej imprezie będzie alkohol, głośna muzyka i hałas do późnej nocy, zabieranie w takie miejsce małych dzieci to kompletny brak odpowiedzialności.

Ochrony było jak na moje stanowczo zbyt mało i mam nadzieję, że organizatorzy za rok w tej kwestii bardziej się wykażą. Złodziejstwa nawet nie skomentuję... liczę, że na takich cwaniakach zemści się to w przyszłości gdy ktoś rozpozna swoje skradzione fanty lub przyłapie takiego frajera na gorącym uczynku.

Ogólnie imprezę oceniam jednak pozytywnie, szczególnie dzięki całej ekipie VagSieKreci.pl z jaką miałem okazję imprezować oraz wszystkim, których poznałem w trakcie imprezy :bigok: Mam nadzieję, że za rok widzimy się ponownie, a organizatorzy wyciągną stosowne wnioski z tegorocznej edycji i poprawią kilka niedociągnięć. Pozdro :)



Awatar użytkownika
marqs_bies-al
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:22
Lokalizacja: Biesal
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: marqs_bies-al » wt sie 02, 2011 10:46

evolution69 pisze:przecież na każdej vw mani jest totalny melanż.
melanż nie równa sie debilizm. ja również jeździłem swoją ekipą popic i sie zreleksowac troche ale to nei znaczy ze miałem jafazowany pałowac autem po lotnisku.
evolution69 pisze:mi to osobiście nie przeszkadza i nie widziałem aby przeszkadzało komuś odemnie.. no moze widziałem ale to taki swoisty snobizm moim zdaniem..
to widziałeś czy nie? snobizm? a moze zdrowy rozsądek którego chyba Ci kolego brakuje
evolution69 pisze:dla mnie jak ktoś przyjeżdża na vw manie z małym dzieckiem w wózku to sam jest niepoważny
a dla mnei to własnie prawdziwi pasjonaci marki, którzy kiedys przyjeźdżali sami a jak załozyli rodziny przyjeżdżają razem z żoną i dziećmi
evolution69 pisze:myślę że tu pretensje do organizatrów są generalnie nie na miejscu
Poqwiedz to osobom któym rozbito auta i ukradziono fanty z samochodów. Płacę za wstęp wiec tym samym organizator ZOBOWIĄZUJE się do zapewnienia ochrony której w wystarczającym stopniu nie zapewnił.
evolution69 pisze:zagradza się wyjazd taśmą nie ma jeżdżenia i jest spokój
zagrodzilismy swoj sektor taśma którą po pół godzinie jakis debil latający na ręcznym zerwał. Może mur betonowy postawić + zasieki? Tam gdzie stoja auta mam prawo czuć sie bezpiecznie. Jak dla mnie zero tolerancji dla pajaców jeżdżacych po alko. Za bramę i prawo jazdy do wora.
evolution69 pisze:vw mania to vw mania klimat sobie sami tworzymy.
Jerśli klimat tego zlotu tworzyć dalej ma bydło któremu Ty niestety kolego przyklaskujesz to później nie ma sie co dziwic ze krążą opinie o dreswagenach czy wieśwagenach.
Podsumowując może VWMania to nie VAG EVENT ale to równiez nie znaczy że mozna robić trzode o kazdej porze dnia i nocy. Troche szacunku dla innych, inaczej z roku na rok coraz wiecej ludzi oleje ten zlot az któregos pieknego roku przyjedzie już 100% bydła które kogoś przejedzie i narobi tragedii. Moze wtedy organizatorom oczy sie otworzą i zaczną radykalnie działać.


POWOLY BO SIĘ ROZPIERDOLY :P

lowsquad.pl
http://www.youtube.com/watch?v=cag94KurSsE" onclick="window.open(this.href);return false;

Mój Gulf
viewtopic.php?p=1899611#1899611" onclick="window.open(this.href);return false;

krzysiek_krakow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 12:13
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: krzysiek_krakow » wt sie 02, 2011 10:50

evolution69, no niepoważny to Ty raczej jesteś.ja byłem z rodzinką w sobote od 12 do 17 więc jakos bardzo nie kumam o czym Ty wogóle piszesz, o jakich godzinach wieczornych i nocnych?
macabra666, o byciu z dzieckiem w nocy na terenie zlotu pisała jak do tej pory tylko jedna osoba która wyciągneła to sobie z palca a Ty od razu to podchwyciłeś i ciągniesz dalej temat który wogóle jest wymyślony


[url=http://imageshack.us][img]http://img526.imageshack.us/img526/3653/vwban2jq9gi6.jpg[/img][/url]
Golfik sprzedany
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=125840&view=newest

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: jhosef » wt sie 02, 2011 11:47

A ja bym właśnie chciał zabierać dzieci na takie zloty (na razie ich nie mam). Dzielić się pasją z rodziną albo chociaż coś pokazać.
Mój kolega z pracy jakoś może dzieci zabrać na zloty motocyklowe i wiochy nie ma. A alkohol jest.

Może nie na noc ale czemu i nie. A tegoroczna mania była nawet w dzień niebezpieczna.

Tak się zastanawiam ile w ogóle było ochrony. Bo ja chodząc po całym placu widziałem jednego na placu i dwóch na wejściu...
Ok, nie rozglądałem się za nimi ale nie byli widoczni.

Najbardziej zabrakło mi - co wcześniej pisałem - czegoś do pooglądania oprócz aut. Wystawców mało, nic się przy tym nie działo. Na stanowisku Valeo za każdym razem jak przechodziłem nikogo nie było, leżało tylko kilka tarcz, ze dwie lampy i czujniki parkowania. Widziałem spore zainteresowanie chemią Tenzzo (czy jak się to nazywa) ale ogólnie bida z nędzą. A mnie interesują ciekawostki motoryzacyjne.
Nie wiem, może się nie znam. Ogólnie na takich imprezach zbyt często nie bywam. Ale powiem, że targi dentystyczne w Krakowie - na których byłem w marcu z narzeczoną- były dla mnie ciekawsze mimo, że nie siedzę w tym i się tym nie interesuje.

Nie zgodzę się, że było 90% buractwa. Jak wcześniej pisałem oni po prostu się rzucają w oczy. Auta jak auta. Każdy ma takie na jakie go stać. Sam przez długi okres czasu mogłem pozwolić sobie tylko na mk2.

Fajne był wyścigi. Co prawda komentarz przez głośniki był taki sobie ale nie przeszkadzał. Nie wiedziałem tablicy z wynikami. A nie zawsze wiadomo kto wygrał, bo nie widzisz całego toru.

Koledze evolution69 polecam słownik, literka s, hasło snobizm.

Ja nie jestem snobem ale nie lubię chamstwa.



Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: ptaku » wt sie 02, 2011 11:59

jhosef: nawet i mk2 może być ładne tu nie chodzi o to czy auto jest stare czy nowe tylko jak wygląda. Na VWmani panował Wieśtuning !!!


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Awatar użytkownika
marqs_bies-al
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:22
Lokalizacja: Biesal
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: marqs_bies-al » wt sie 02, 2011 13:06

Dokładnie, wioche robi własciciel a nie jego auto


POWOLY BO SIĘ ROZPIERDOLY :P

lowsquad.pl
http://www.youtube.com/watch?v=cag94KurSsE" onclick="window.open(this.href);return false;

Mój Gulf
viewtopic.php?p=1899611#1899611" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Lulek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: ndz lut 10, 2008 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: MK5 GTI
Silnik: AXX

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Lulek » wt sie 02, 2011 15:59

Qto pisze:Pozdro również dla ekipy z Poznania...i wszystkich których poznałem :pub:
również dla Kolegi który chciał mi sprzedać Recaro ;)
Dzięki! Do zobaczenia gdzieś w Polsce!
luciusdz pisze:P.S Recaro za 300zł urwało system :kac: :kac:
300zł, no co, zła cena była? :okej:
krzysiek_krakow pisze:No to w takim razie zdjęcie "mistrza kierownicy" który nie potrafił opanować swoje "besti" na trawie
Obrazek
Auto mocno charakterystyczne więc napewno każdy go rozpozna
TO TEN SAM CO BY ROZJECHAŁ MATKĘ Z DZIECKIEM W WÓZKU, O CZYM PISAŁEM KILKA STRON TEMU!!


viewtopic.php?f=90&t=620814&p=7163751#p7163751

VW Mania - 2008, 2010, 2011, 2013
VAG Treffen Usedom - 2009
Oldchool Suicide Mrówki - 2010
Cultstyle.pl Wilcze Laski - 2010, 2012
STS Tuning Show - 2010, 2012
Nowy Staw - 2011, 2013

dobrekołoiglebastyle.pl

Awatar użytkownika
adriana81
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1115
Rejestracja: czw mar 23, 2006 00:26
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: adriana81 » wt sie 02, 2011 16:16

[youtube][/youtube]

Rusocinie Wróć :hmm:
Ostatnio zmieniony wt sie 02, 2011 17:45 przez adriana81, łącznie zmieniany 1 raz.


viewtopic.php?f=87&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Tomek_2gt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pt maja 29, 2009 20:21
Lokalizacja: Trójmiasto\Rumia

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Tomek_2gt » wt sie 02, 2011 17:05

Ja też byłem na vwmani, i uczucia mam po niej podobne do was, jednak nie mogę zrozumieć jak z takiej ilości aut może zginąć tyle emblematów i nikt całego zajścia nie zauważył(??). Skoro wszyscy piszą o tym że widzieli zaprutych kolesi w autach przed którym kobiety i dzieci uciekały w popłochu, to dlaczego nikt nie reagował?? Mi na szczęście udało się stanąć w sektorze gdzie nikt nie zacinał auta pod namiotem, mi z auta nic nie zginęło i nie było zboczeńców od za głośnej muzy. Był tylko koleś 2 alejki dalej który chyba nie mógł się pochwalić systemem car-audio ani mocą swojego monstrum, za to postanowił uprzykrzyć nam późny wieczór miganiem światłami drogowymi, jednak kolega zabrał z sobą gaśnice i zdołał wytłumaczyć mu że to nie jest zbyt rozsądne.
Wjeżdżając na plac w piątek koło 23 tocząc się po palcu od razu do auta podskoczył ochroniarz i kazał znaleźć sobie miejsce i odstawić auto. oczywiście było to naprzeciwko sceny tam gdzie ochronę dało się zauważyć.
Również uważam że jednostka Policji na terenie zlotu by się przydała, może przy takim wsparciu ochrona by była bardziej pewna siebie.
Ogólnie dla mnie zlot ciekawy, za rok raczej też będę mimo wszystko, choć czasem wiało trochę nudą.
Ktoś pisał o kajdankach: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/vwma ... -miniatury" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
tomek mk2 BDE
sex cylinder
sex cylinder
Posty: 527
Rejestracja: śr cze 16, 2010 22:06
Lokalizacja: Głomno

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: tomek mk2 BDE » wt sie 02, 2011 17:14

wieś totalna. dlugo bede sie zastanawial czy jechac za rok. pozdrowienia dla dwoch malo inteligentnych panow ktorzy ukradli mi grila. panowie ci niech sie ciesza ze mialem dobry chumor i nie dostali po ryjach przy swoich dziewczynach. gril znalazl sie 50m dalej, panowie zadowoleni zaczynali smazyc kielbaski. (niestety nie dokończyli). żenada



Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Młoda » wt sie 02, 2011 19:34

ptaku pisze: tu nie chodzi o to czy auto jest stare czy nowe tylko jak wygląda
Mogłabym stwierdzić, że "czuję się" dotknięta, bo miałam 2 błotniki inne plus nisko i reszta seria... Ale tak jak napisał marqs_bies-al, wioche robi właściciel reprezentując siebie i auto swoim zachowaniem...

Lulek, prezentacja Recaro prima sort! Szkoda, że nie nagrałam to by można było wysłać do mango i by czegoś się nauczyli :okej: Dzięki Ci za pozytywny - jeden z niewielu - aspekt tamtejszej vwmanii :pub:

jhosef pisze:A ja bym właśnie chciał zabierać dzieci na takie zloty (na razie ich nie mam). Dzielić się pasją z rodziną albo chociaż coś pokazać.
Dokładnie tak. Swojemu 2.5 letniemu synkowi wpajam pasję do motoryzacji w tym do vw. Chętnie bym go zabrała na zloty. na jednym już był, mając rok i parę miesięcy.( w sumie będąc w ciąży również byłam na zlocie, ale nie na manii) Obyło się bezproblemowo. Na manię wątpię bym pojechała znów tym bardziej z dzieckiem. Poza zarzynaniem silników, sprawdzania na siłę kto ma lepsze audio grubo po północy, najlepsze były pielgrzymki samochodowe do toi toi. gdyby mogli to by wjechali do środka :helm:

Pozdrawiam również pana od mk II czekoladowo czarny kolor , który ze wściekłości bo inny pan rozbił mu klosz od kierunków o mało, co nie potrącił by ludzi jak i 3 samochody w tym mój......


Ochrona na quadzie dawała taki przykład, że mózg stawał :panna:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
Kuli86
...
...
Posty: 231
Rejestracja: sob lut 10, 2007 20:06
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Kuli86 » wt sie 02, 2011 22:37

Dla mnie to byla jedna z najgorszych vwmani (a jezdze od 2008) pod wzgledem organizacji oraz ochrony a najbardziej mnie wku... ze jakis gosc w corrado na mnie najechal... :kac: :panna: pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo na jakimkolwiek zlocie...

Odcinki byly co roku wiec zdazylem sie przyzwyczaic ale nie do przesady, dobrze ze mielismy ogrodzony w miare sektor, ale wiadomo tasmy nie da sie upilnowac wiec trzeba bylo co chwile wiazac nowa, najgorsze ze sie mowilo ze nie ma przejazdu a gosc pcha sie do przodu.
Na przyszla manie mialem sie wybrac swoim ale bede musial sie nad tym zastanowic, nie po to wkladam ostani grosz w auto zeby ktos mi w nie wjechal.

Pozdrawiam wszystkich z ktorymi sie bawilem i dziekuje Ekipie ktora w piatkowa noc odprowadzila mnie na sektor grupy Zachodniopomorskiej :pub: :okej:

Ale przed nami Ostsee Treffen Usedom w niemczech to sobie odbijemy
Ostatnio zmieniony wt sie 02, 2011 22:55 przez Kuli86, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=85984&p=921926#p921926

SPONSOR_VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr mar 17, 2010 12:32
Lokalizacja: Gdańsk

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: SPONSOR_VW » wt sie 02, 2011 22:51

[youtube][/youtube]



Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: ptaku » wt sie 02, 2011 23:00

Młoda: mi o wieśtuning chodzi tzn. Wiejskie wydechy ala mugen, gejlooki z tylu angel eyesy z przodu itd.


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości