VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
niebieski91
SHARIKOWIEC
Posty: 951
Rejestracja: ndz lis 26, 2006 16:47
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: niebieski91 » sob sie 06, 2011 03:24

Dino MK2 pisze:Jeżdzę na manię już siedem lat,i co roku tylko narzekania .A przecież to MY tworzymy klimat i zabawę. Ja wjeżdżam w piątek ,stawiam furę i odpalam w niedziele przed odjazdem. A na impreze przyjeżdża się po to a żeby się bawić, a nie chodzić i smęcić :okej: Do zobaczenia za rok.Pozdrawiam wszystkich VWMANIAKÓW
Długo zastanawiałem się czy tu napisać i co napisać
Dino MK2 trochę odzwierciedla moje myśli i kilku innych userów też
Po pierwsze
- wszyscy wiedzieliście gdzie jedziecie (albo prawie wszyscy)
Ja (wiem że zdania nie zaczyna sie od ja) i przede wszystkim Grupa Pomorze zafundowaliśmy sobie kolejne niezapomniane spotkanie
Czyli jak wynika z innych postów w grupie weselej i raźniej no i bezpieczniej jakoś - a chodzi o dobra zabawę (jedni pija drudzy nie)
Zasada prosta - przyjeżdżam , stawiam auto - zakopuje kluczyki a niepijący w niedziele mówia mi który dołek jest mój
Dojazd oczywiście w piątek do 22-giej i tyle każdy moż4e sie spóźnić
po tej godzinie nie wpuszczamy co równa się z tym że nikt nie jeździ
w sobotę nikt nie jeździ od 18 tej - nie oszukujmy się samochodem nikt już na manie nie wjedzie (nieliczni) reszta to .....................
piłowanie i "daj mu: to nieodłączna część zlotu - spotu - spędu (jak kto uważa - ale daj mu nie oznacza zachęcania często śmiech jak np, u Nas)
Byłem II gi raz i będę czeci (pewnie jak moja grupa - zaczyna się na G- powodzenia w ocenianiu)

Zabieranie dzieci - (niemowlaków) jak najbardziej - integracja rodziny przede wszystkim , ale .......... liczyć się trzeba z tym że przy 1500 aut czyli ok 2000 (a może 3 tys. sportowców ) trafią się ludzie "dziwni"
pracujecie w kilkuosobowych zespołach czasami a czarnych owiec jest więcej niz . normalnych
czy organizatorzy nie zważają na uczestników - chyba nie do końca - chociaż w tym roku miałem wrażenie jakby wcale - ochrona była bardzo aktywna przy regulacji kolejki do wyjazdu - (znacznie lepiej niż rok temu)
i generalnie tu sie skończyło jej "ochranianie" - zresztą widać w opiniach innych i potwierdzam
Nie chce cytować regulamin ale osoby które ..................
będą upominane, wypraszane itp i td pozostało w regulaminie
Po ubiegłym roku nie słyszałem aby cokolwiek komu zajumano - więc
albo było za mało ochrony
albo ............................ochrona za daleko nie wychodziła poza kamerę z wozu transmisyjnego
albo ..........................................................................................................
Jeżeli chodzi o jeżdżacych po !!! to winą obarczam i organizatorów i poszkodowanych i oczywiście przede wszystkim jeżdżacych debili

Tylko małostkowe sygnały słyszałem (cxzytałem) że ktoś zgłosił do "szefów" że coś jest nie tak
o innych słyszałem że się dogadali - czemu ??
300, 400, 500 PLN naprawiło szkodę dzwona ??
zacytuję KK
Art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
§ 2. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania inny pojazd niż określony w § 1,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
tylko instytucje uczelnie i inne tego typu cósie są zwolnione z wpuszczania POLICJI, bo są odrrębnym "gospodarstwem - ale nie zwalnia to ich z ww przepisu
każda jazda nawet po własnej posesji samochodem po pijaku o 178apar. 1

więc uczestnicy sami sobie sa winni bo nie wybrali magicznego 997 - bo nie będziemy konfidentami - dopiero ekstremalne sytuacje - najechanie na wózek, ucieczka mamy z dzieckiem itp i td dominowały powiadomienie organizatorów a nie PP - znaczy psiarnie
Czytajcie ze zrozumieniem - sami sobie jesteście winni - jak w każdym innym przypadku kradzieży telefonu zostawionego na kocu na plaży
(cho,ć mimo wszystko ochrony było za mało - rz4eczywistość przerosła organizacje - albo oni mieli to w dupie)

Generalnie
Ubiegły rok był lepszy od obecnego chyba teraz na prawdę przeważyła kasa - firma ochroniarska była ta sama - zauważyłem)
pier21345lone złodziejstwo nie może być niczym uzasadnione
ale reakcja na debili - pod tytułem
ale mnie wkurzają
dobrze że zapłacił za dzwona
obiecał że nie będzie jeździć
to wybaczcie ale sami sobie zgotowaliście ten los parafrazują Nałkowską

Nie bronie organizatorów bo było za drogo. naklejki zewnętrzne to lipa jak ****
cena internetowa z ceną na wjeździe (identyczna ) to porażka
60 PLN za auto i20 za pasażera - zdzierstwo
60b PLN i pasażer było by gut bo niejeden przyjeżdża z żoną albo synem, albo adeptem uwielbienia VW
Stoiska sponsorów i jakby TO NAZWAĆ - bieda

ALE LUDZIE SAMI BUDUJECIE TAKIE IMPRY - CZEMU POZWALACIE DEBILOM JE PSUĆ
Daj Mu - to trudno
Ale nie jedź zależy od każdego uczestnika

Wszystko zależało od Nas - (mimo 1800 aut)

a co szwankowało
OCHRONA - OCHRONA - OCHRONA

Gdyby ktoś miał jaja - to sobotni wieczór byłby najbezpieczniejszym "porankiem" w POLSCE
Zajrzyjcie w siebie i powiedzcie czemu nie wcisnęliście 112
poruszanie się pojazdem samochodowym gdziekolwiek jest karalne

A uwierzcie mi że K-nt w Pruszczu dałby Wam każdą Pomoc - Bo nie "lubi" takich popierdułek

Więc przestańcie pisać żeście nikt nie interesował
bo to bzdura
sami nie pozwoliliście na eliminowanie debili ( bo ważniejsze było wyprostowanie błotnika)
a jak ochrona nie dała rady to 112 na bank by przynajmniej jednego ostudziło

Na złodziejstwo nie ma rady w całym kraju więc jak jest ponad 2000 ludzi w jednym miejscu to też nie sa mocnych ( choć można to zniwelować - za NASZE pieniądze

I jak ktoś ma coś do aut na G................. TO ZAPRASZAM NA PRIW A NAWET NA UDEPTANĄ ZIEMIĘ
swoje lata mam i swoje wiem

I NIE WIEM CZY NAWET KTOŚ TO PRZECZYTAŁ - bo jest tego wiele


Obrazek

Awatar użytkownika
spaykee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: czw maja 11, 2006 18:58
Lokalizacja: GS
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: spaykee » sob sie 06, 2011 13:36

niebieski91 pisze:I NIE WIEM CZY NAWET KTOŚ TO PRZECZYTAŁ - bo jest tego wiele
przeczytał :bajer:
niebieski91 pisze:ALE LUDZIE SAMI BUDUJECIE TAKIE IMPRY - CZEMU POZWALACIE DEBILOM JE PSUĆ
A no właśnie, jak już wcześniej pisałeś, impreza była udana właśnie dzięki dobrej ekipie. :bigok: Fakt, zginęły znaczki, spryski, kogoś pobito, były dzwony, ochrona miała wyje..e, więc
niebieski91 pisze:a jak ochrona nie dała rady to 112 na bank by przynajmniej jednego ostudziło


Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Biała kfatra http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470612

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: noname_conek » ndz sie 07, 2011 03:31

narazie ode mnie trochę fot jest to może połowa :P sukcesywnie będę dodawał, wszystkie fotki będzie można zobaczyć także na stronie http://www.vwmania.pl" onclick="window.open(this.href);return false;



SPOŁECZNOŚĆ

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

RESZTA TUTAJ: http://nonameconek.picturepush.com/albu ... C4%86.html#" onclick="window.open(this.href);return false;





AUTA

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

RESZTA TUTAJ: http://nonameconek.picturepush.com/albu ... -2011.html#" onclick="window.open(this.href);return false;


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: norek111 » ndz sie 07, 2011 17:08

cena za wjazd 200zł będzie piknie i buractwo częściowo zginie


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

Awatar użytkownika
OIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 437
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:33
Lokalizacja: CBY
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: OIL » ndz sie 07, 2011 17:14

do tego 5 zł za WC, 50 zł za osobę, 100 zł za namiot, oraz 2,80 opłaty klimatycznej


MK3 - było
Megane - było
S 40 - jest

Darek0188
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 12, 2009 15:22
Lokalizacja: Leszno WLKP

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Darek0188 » pn sie 08, 2011 10:32

z tym klimatycznym to już przegięcie kolego :jezor:

Co do buractwa to rzeczywiście organizatorzy mogli by coś wymyślić... Byłem tam pierwszy raz i ogrom imprezy zrobił na mnie wrażenie, ale gdy sobie siedzieliśmy przy namiotach coś tam pałaszując :food: no i oczywiście popijając :pub: strasznie denerwowało nas pałowanie do odcinki i darcie mordy niektórych przy jakiś debilnych piosenkach. Wiadomo, że każdy bawi się inaczej, ale mogli by się ogarnąć i brać przykład z osób, które umiały się zachowywać. Na szczęście była ich większość... :okej:




Awatar użytkownika
tedevip
PROSTO. i ELEGANCKO !
PROSTO. i ELEGANCKO !
Posty: 85
Rejestracja: wt lis 24, 2009 11:13
Lokalizacja: Brodnica

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: tedevip » pn sie 08, 2011 14:19

Ja zgadzam się z tym co mówi dino MK2. Impreza mi się podobała. Zastrzeżenia mam tylko fakt do ochrony bo mało ich troszkę było i dużo osób szalało, mogli zrobić komuś krzywdę a nic się nie stało i CAŁE SZCZĘŚCIE !
No i na wjeździe też trochę się zawiodłem bo reklamówka fajna wszystko okej a w środku tylko jedna naklejka, całe szczęście że opaska została i nalepka z szyby, bo udało się mało wiele ładnie oderwać...
Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na rok ! :pub:


obecne auto JETTA A2 COUPE GTX viewtopic.php?f=87&t=471331&p=5740560#p5740560

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Adrian1989 » pn sie 08, 2011 18:23

odbiegne od tematu troszke..
Obrazek


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
Biaggi-ck
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob gru 15, 2007 01:16
Lokalizacja: TK
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Biaggi-ck » pn sie 08, 2011 23:50

Na duży plus trzeba zaliczyć poziom jaki ludzie prezentowali ze swoimi autkami na 1/4 bo było na co popatrzeć :hmm: ,sugerowałbym jedynie w tym czasie wyłączenie muzyki ,która zagłuszała to co najpiękniejsze dla uszu.
Ogólnie w porównaniu do lat poprzednich kiszka i będzie przykro odpuścić spotkanie z fajną ekipą z Gdańska na kolejnej VWManii ale trzeba przygotować autko na coś typu Event lub See żeby z kulturą się pobawić na tego typu imprezie...


MÓJ PROJEKT >>>Tuned by DIGITUN
Obrazek

Awatar użytkownika
Hosej
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 14:48
Lokalizacja: WWL

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Hosej » wt sie 09, 2011 17:43

Biaggi-ck pisze:Na duży plus trzeba zaliczyć poziom jaki ludzie prezentowali ze swoimi autkami na 1/4 bo było na co popatrzeć :hmm: ,sugerowałbym jedynie w tym czasie wyłączenie muzyki ,która zagłuszała to co najpiękniejsze dla uszu.
Ogólnie w porównaniu do lat poprzednich kiszka i będzie przykro odpuścić spotkanie z fajną ekipą z Gdańska na kolejnej VWManii ale trzeba przygotować autko na coś typu Event lub See żeby z kulturą się pobawić na tego typu imprezie...
Z tą kulturą na See to bym się tak nie rozpędzał :jezor:


LIVE FREE AND DRIVE HARD

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Qto » śr sie 10, 2011 15:53

kostek pisze: Hosej napisał(a):Z tą kulturą na See to bym się tak nie rozpędzał :jezor:



To prawda,Niemcy potrafią być bardziej poryci od nas.
a to przypadkiem nie jest w Austrii :chytry:



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: k0nr4d » śr sie 10, 2011 21:02

Tak, ale przyjeżdża w pień Niemców i dymią :)


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości