I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
PRUSAK
SAHARA PROJECT
SAHARA PROJECT
Posty: 410
Rejestracja: śr paź 31, 2007 20:44
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: PRUSAK » sob sie 20, 2011 17:31

strona : http://acidsystem.pl/naglebie/" onclick="window.open(this.href);return false;

ZGŁOSZENIA SĄ JESZCZE PRZYJMOWANE

I Ogólnopolski zjazd pojazdów obniżonych oraz zaprzyjaźnionych IFA
„naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 – promocja przedsiębiorczości związanej z motoryzacją” odbywać się będzie w teminie 2-4.09.2011 na terenie dawnej jednostki wojskowej w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej/Grunwaldzkiej.

Organizatorami zlotu jest Stowarzyszenie „Pasja – Business Consulting Community”, Stowarzyszenie Wolne Miasto Gniezno oraz grupa TRABRYGADA.

Zlot ma na celu zebrać najniższe i najlepsze auta różnych marek w jednym miejscu. Misją zlotu jest promocja nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które pomogą promować działalność gospodarczą szeroko związaną z przemysłem motoryzacyjnym. Odbędą się również warsztaty szkoleniowe:
„Umocnienie marki za pomocą wybranych narzędzi internetowych”
Plan warsztatów:
- pozycjonowanie
- programy afiliacyjne
- programy partnerskie
- reklamy banerowe – ze skupieniem na adtaily
- marketing na portalach społecznościowych
- zasady projektowania strony www
- prowadzenie sklepu internetowego

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prowadzimy zapisy na ww warsztaty. Zgłoszenia należy wysyłać na adres stowarzyszenie.pasja.bcc@wp.pl z zaznaczeniem godziny warsztatów. Godziny do wyboru:
11.00
12.45
15.15
17.00
Warsztaty odbędą się 2 dnia zlotu, tj 03.09.2011 r.

Zlot organizowany na zaproszenie więc aby wziąć udział trzeba wysłać zgłoszenie na adres naglebie.pl@o2.pl <– podstawowe zgłoszenie :)

…W treści maila należy umieścić:
- imię i nazwisko
- marka, model rok produkcji samochodu
- numer rejestracyjny
- opis modyfikacji
- załączyć zdjęcia zgłaszanego auta

Każdy kto wyśle zgłoszenie otrzyma odpowiedz czy auto zostało przyjęte czy też odrzucone.


Na zlocie odbywać się będą takie konkurencje jak :
-Show’n'shine
-Car Audio
-Najniższe Auto zlotu
-Najlepsze Auto zlotu
-Cult/Classic
-Rost/Rat
-US
-German
-Naj-kokpit(wnętrze)
-Naj-Felga
-Naj-engine
-Air Battle
Konkurencje grupowe:
-Koszykówka
-Piłka nożna

Zlot jest 3 dniowy, lecz wszystkie konkurencje odbywać się będą 2 dnia to jest 3.09.2011r.
Dnia 3 to jest 4.09.2011r odbędzie się oficjalne zakończenie i wręczenie nagród.

Organizatorzy:
- Stowarzyszenie „Pasja – Business Consulting Community”
- Stowarzyszenie Wolne Miasto Gniezno
- Urząd Miasta Gniezna

- Starostwo Powiatowe w Gnieźnie

Patronat:
- Miasto Gniezno

Sponsorzy:
- Hotel – Restauracja „Słowianin”
- Wheel-wide.com
- Algrundo
- FirmaNISKO
- Studio Punctum
- CustomFactory.pl



Awatar użytkownika
Yasiu
edition one
edition one
Posty: 367
Rejestracja: pn cze 04, 2007 19:46
Lokalizacja: Trzcianka WLKP
Kontakt:

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: Yasiu » pn sie 22, 2011 08:58

zastanawiałem się już jakiś czas temu czemu na tym forum nie ma żadnego info o tym zlocie, ponieważ jest dużo dużo dużo niejasności, chciałem jechać na ten zlot ale przy informacjach jakie znalazłem w sieci odpuszczam, zainteresowanie tematem wyjątkowo marne, żadnych konkretnych info gdzie to pole namiotowe? przy placu? czy trzeba dymać na nie? spanie na hali a hala gdzie? też przy placu? Dużo osób nie zdecyduje się na coś takiego żeby zostawić swoje auto pójść spać gdzieś w h** a żeby nie daj boże rano zastać auto bez fantów. Z informacji uzyskanych na innych forach człowiek nastawia się raczej negatywnie, forum na glebie.pl kategorycznie odcięło się od tego zlotu i zamknęło temat :? , na innych jakieś pretensje o kasę do jednego z oragnizatorów :blush:


mój mkII GTI Edition One
viewtopic.php?f=87&t=246062&start=210" onclick="window.open(this.href);return false;

V.A.G Korps -----------------> http://www.facebook.com/VAGkorps" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PRUSAK
SAHARA PROJECT
SAHARA PROJECT
Posty: 410
Rejestracja: śr paź 31, 2007 20:44
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: PRUSAK » wt sie 23, 2011 13:16

Yasiu, powstało wielkie zamieszanie... bo to organizacja pierwszego zlotu... informacje od nośnie spania : - można się dopytać i zaraz ci odpowiem... uczepiłeś sie tego pola i hali a są bazy noclegowe chyba z 15 podanych gdzie jeszcze oprócz tych można nocować..
Co do forum na glebie.pl że się wycofała to nie znaczy że będzie lipnie... i już jak to forum nie jest współorganizatorem to nie ma po co jechać... z drugiej strony co to ciebie i innych obchodzi jakiś spór o kasę, on ciebie nie dotyczy a zlot bez forum widzę że się odbędzie wiec nie widzę żadnego problemu! my będziemy tworzyć ten zlot i każda krytyka i sugestia mile widziana żeby dążyć do perfekcji... nie potrzebna ta anty reklama "o awanturze o kase"



ZA ROK BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ!!!!



Yaro1981
Forum Master
Forum Master
Posty: 1621
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: Yaro1981 » wt sie 23, 2011 13:47

grupa naglebie.pl wycofała się z powodu nie jasności z organizatorem jak i jego małą wierzytelnością po prostu facet poleciał w h.....a za przeproszeniem PRUSAK, a co do kasy to całkiem inna sprawa nie mająca nic z tym wspólnego a że gościu leci nie jednemu ją, to nie nasza sprawa tak czy siak grupa naglebie nie chce mieć z tym nic wspólnego i proszę nas nie łączyć z wyżej wymieniona imprezą


[url=http://www.ratlook.pl][img]http://images31.fotosik.pl/364/d5ade2bfa65858dd.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: barteKKK03 » wt sie 23, 2011 14:39

Wybierałem się na ten zlot... ale z upływem czasu ochota mi przeszła... mam podobne odczucia co Yasiu i Yaro1981... jeżeli faktycznie będzie ok to za rok się melduję, ale w tym roku nie zaryzykuję kilkuset kilometrów żeby ewentualnie postać chwilę przy aucie i zwinąć się do domu.



Awatar użytkownika
Yasiu
edition one
edition one
Posty: 367
Rejestracja: pn cze 04, 2007 19:46
Lokalizacja: Trzcianka WLKP
Kontakt:

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: Yasiu » wt sie 23, 2011 18:49

PRUSAK,Przepraszam ale nie miałem zamiaru robić żadnej antyreklamy ja tylko stwierdziłem fakt co się dzieje na innych forach, jakie są moje odczucia po szukaniu informacji o nim i ze takie spory mają miejsce, naprawde byłem ostro napalony na ten zlot. Promocje imprezy rozpoczęła osoba której wiele osób ma coś do zarzucenia i niestety negatywnie odbija się to na całym zlocie, mi ochota przeszła. Widzisz PRUSAK może od początku mogłeś się zająć tym np ty? i zamiast antyrelkamy byłaby zajebista reklama ;) trudno mleko się rozlało. Co do spania to chodziło mi o to ze chciałbym się przespać koło auta, mieć możliwość rozbicia się koło samochodu ewentualnie żeby hala czy pole namiotowe były przy placu na którym maja stać samochody, żeby w każdej chwili można było sobie podejść do swojej furki, a mimo mojego pytania dalej nie wiadomo gdzie się one znajdują, a hotele i inne atrakcje średnio mnie obchodzą bo nie jestem wygodnicki i starczy mi kawałek miejsca za autem albo miejsce do spania połączone z terenem zlotowym.


mój mkII GTI Edition One
viewtopic.php?f=87&t=246062&start=210" onclick="window.open(this.href);return false;

V.A.G Korps -----------------> http://www.facebook.com/VAGkorps" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PRUSAK
SAHARA PROJECT
SAHARA PROJECT
Posty: 410
Rejestracja: śr paź 31, 2007 20:44
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: PRUSAK » śr sie 24, 2011 16:35

Yaro1981, jak widzisz nie łącze naglebie.pl z tym zlotem ... bo znam stymulacje ale mnie nie obchodzą szczegóły... tylko zlot.!!!!!!!!!

Yasiu, pole namiotowe jest na terenie zlotu czyli jest możliwość spania koło auta... a hala znajduje się też na tym obiekcie...

Ja tym się nie zajmuje mnie poproszono o pomoc w rozreklamowaniu zlotu i jak ja trochę poznam tajniki załatwiania tych spraw to wybiorę miejsce i zacznę organizacje i będzie bez ściemy... ale nie pozwolę żeby małe perypetie popsuły mi humor

Jadę tam bo mam 100km i opowiem jak było od strony organizacyjnej jak i innych aspektów zlotowych...TO JEST PIERWSZY ZLOT trzeba dać mu szanse jak się ziom nie sprawdzi to nie można dopuścić do tego ze umrze taż zlot i fantastyczna okazja na następne spotkania ...



Awatar użytkownika
Guteq
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 512
Rejestracja: czw maja 12, 2005 12:18
Lokalizacja: Mazury - DE

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: Guteq » ndz sie 28, 2011 20:01

Ja tam zawitam, do której z piątku na sobotę jest otwarta brama wjazdowa?



Awatar użytkownika
PRUSAK
SAHARA PROJECT
SAHARA PROJECT
Posty: 410
Rejestracja: śr paź 31, 2007 20:44
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: PRUSAK » pn sie 29, 2011 10:06

od 15 do 24... zapraszam



Awatar użytkownika
PRUSAK
SAHARA PROJECT
SAHARA PROJECT
Posty: 410
Rejestracja: śr paź 31, 2007 20:44
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: PRUSAK » śr sie 31, 2011 15:24

Yasiu, I RESZTA?? czy ty jednak sie zdecydowałeś na wyjazd a prywatne sprawy organizatorów odstawmy na bok... bo to my będziemy tworzyć poziom...



Awatar użytkownika
Michasas
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 11:14
Lokalizacja: WGM

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: Michasas » czw wrz 01, 2011 02:51

Może jedzie ktoś z okolic wawy, żeby na poznańskiej się doczepić?



Awatar użytkownika
PRUSAK
SAHARA PROJECT
SAHARA PROJECT
Posty: 410
Rejestracja: śr paź 31, 2007 20:44
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: PRUSAK » czw wrz 01, 2011 14:37

Ja z włocławka jade wiec nie pomoge...



DHA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 23:33
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

Re: I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: DHA » pt wrz 02, 2011 22:11

My jutro lecimy w dwa autka z wlkp a konkretnie Wronki - Rokietnica - Poznań - Gniezno wiec jak ktoś by leciał rano z tej okolicy to chetnie sie podczepimy co by było raźniej :pub: :pub:


Wiatr we włosach, słońce, błękit nieba... i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :-)
http://www.CabrioKlubPolska.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

reg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pn mar 17, 2008 12:08
Lokalizacja: wągrowiec

I naGlebie FeSsst & Ifa Meeting 2011 2-4/09/11 GNIEZNO

Post autor: reg » ndz wrz 04, 2011 21:17

I jak tam było może jakię fotki



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości