VAGDAY Żmigród - 3 sierpnia 2013

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
czesiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 23:35
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: VAGDAY Żmigród - 3 sierpnia 2013 - ruszyliśmy ze zgłosze

Post autor: czesiu » ndz sie 04, 2013 15:35

Witam impreza fajna ,miejscówka też a także klimat dzięki da miło spędzony czas :pub:



Awatar użytkownika
wodzisun
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 994
Rejestracja: pt gru 31, 2010 14:39
Lokalizacja: Rybnik

VAGDAY Żmigród - 3 sierpnia 2013 - ruszyliśmy ze zgłoszeniam

Post autor: wodzisun » ndz sie 04, 2013 22:28

Impreza SPOX :grin: - szkoda tylko że musiałem śmigać szybciej = na 18 do roboty
Żar z nieba dał popalić - organizacja na plus - mały minusik, że jak chłopaki z WRO przyjachali to zmieniliście zdanie na temat stawania gdzie można a gdzie nie
Oczywiście tam gdzie staneli było o niebo lepiej (sam i tam stanołem mimo, że na początku poprosiliście aby auta stały na placu obok siebie)
Ja to bym widział WOGLE miejsce na auta tam w okolicy ruin jak do restauracji się szło - tam to by siadło - ale rozumiem pozwolenia,zgody to nie takie PROSTE
Ogólnie mi się podobało - autek oczywiście mogłoby być wiecej, ale i tak bardzo fajnie pozdrawiam :pub:
Trochę trzeba było się natrudzić aby zrobić dobre foto ze względu na oślepiające światło z nieba :bajer: :smoke:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Mateusz (GTD)
Miero Team
Miero Team
Posty: 517
Rejestracja: pn lis 02, 2009 16:13
Lokalizacja: Wałbrzych/Mieroszów
Kontakt:

VAGDAY Żmigród - 3 sierpnia 2013

Post autor: Mateusz (GTD) » pn sie 05, 2013 12:25

Organizacja, ludzie, auta... wszystko na plus :bajer: pogoda troszeczkę męcząca ale i tak było świetnie :) ale najbardziej co mnie urzekło to nie samochody a liczne rodziny z małymi dziećmi które się dobrze bawiły :bajer:

Do zobaczenia za rok :satan:


EX :(
Czarny GTD
Nowa zabawka :)
Czerwone G60

Z samochodem jak z kobietą... Nie jest sztuką zwracać na siebie uwagę tonami szpachli, spolierów i neonów... Sztuką jest zrobić to bez nich.

Awatar użytkownika
Guru
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn mar 30, 2009 23:03
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

VAGDAY Żmigród - 3 sierpnia 2013

Post autor: Guru » wt sie 06, 2013 12:13

Jak dla mnie miejscówka pierwsza klasa,organizacja na pierwszy raz 5+,mam nadzieje że za rok będzie następna edycja,dziękuje za mile spędzony czas ze znajomymi i do następnej edycji... :pub:


Sanczo Panczo i do przodu na tylnym siedzeniu samochodu.. ^^

Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

VAGDAY Żmigród - 3 sierpnia 2013

Post autor: luki07 » czw sie 08, 2013 22:34

Dziękujemy serdecznie za wszystkie Wasze opinie! Już dziś mogę potwierdzić, że za rok również wystartujemy z kolejną edycją VAGDAY, jestem po rozmowach z władzami i jak najbardziej mamy zielone światło! Mamy nadzieję, że za rok uda nam się podnieść poprzeczkę i VAGDAY będzie cieszył się jeszcze większą popularnością. A tymczasem zapraszamy na nasz fanpage, gdzie ciągle dochodzą coraz to nowe i coraz to lepsze fotorelacje!

dziękujemy za zaufanie

ekipa VAGDAY



Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

VAGDAY Żmigród - 3 sierpnia 2013

Post autor: luki07 » wt sie 20, 2013 22:34

Jeśli ktoś chciałby pamiątkowy kubek z VAGDAY 2013 to chętnych zapraszam na pw, zostało kilkanaście sztuk :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości