Zmiany na lepsze w moim car audio-prosze o opinie i pomoc

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
DJ Tomekk
Born for Diesel
Born for Diesel
Posty: 206
Rejestracja: sob lut 12, 2005 18:00
Lokalizacja: RZEszów Estates
Kontakt:

Zmiany na lepsze w moim car audio-prosze o opinie i pomoc

Post autor: DJ Tomekk » ndz kwie 17, 2005 14:12

No wlasnie, postanowilem wreszcie cos konkretniejszego zalozyc w moim golfiku..Moge na to wydac do 500 zyli,moje obecne radyjko to gamma na miekkiej mechanice, radio CD philipsa bym juz zalatwil za ok 200 zyli, bo nie chce kalac dzwieku mp3-kami,jednak doradzcie,moze jakies inne radyjko...a co do glosnikow to tez chce cos zmienic, na razie w desce mam orginalne, a w drzwiach Vtroniki...co by tu wsadzic zeby nie przeplacic a gralo ladnie??


[url=http://imageshack.us][img]http://img92.imageshack.us/img92/4581/3jx4.gif[/img][/url]

JESTEŚ Z PODKARPACIA??? ZAPRASZAMY NA WWW.VAG-PODKARPACIE.PL

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz kwie 17, 2005 15:44

Za 500 to proponuje skupić się tylko na radiu ale nie jakieś Philips sony czy inny wynalazek tylko Pioneer clarion alpine. A później jak dozbierasz to jakieś głośniczki w cenie do 300 to Hertz DO 200 Boschmann.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zmiany na lepsze w moim car audio-prosze o opinie i pomo

Post autor: prozak » ndz kwie 17, 2005 23:26

tomuniu pisze: radio CD philipsa bym juz zalatwil za ok 200 zyli, bo nie chce kalac dzwieku mp3-kami,jednak doradzcie,moze jakies inne radyjko...
chlopie co ty gadasz mam pioneera na mp3 gra zajefajnie nie jestem fanatykiem i nie chce slyszec jak koles pluje do fleta mysle ze dla 99% luda z forum takie radyjko to az nadto potrzeb a co do philipsa to mozna sobie o kant d*** walnac.
mp3 gra swietnie tyle ze mp3'ki musza byc w dobrej jakosci bo tu nie masz przeksztalcania jakosci dzwieq przy wypalaniu

co do radyjek pomijajac chinszczyzne to polecam blaupunkta a co do hertza to 100% popieram :)


kto hamuje ten przegrywa

ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » pn kwie 18, 2005 08:35

Słuchając kasety raczej nie powinno się mówić ze mp3 kala dzwięk.
Owszem zdarza sie ze nawet 128 kbps w porównaniu z oryginałem wymieka , ale tylko w porównaniu.
Samo w sobie mp3 moim zdaniem nie posiada większości wad kasety a dobrze zrobione gra naprawdę dobrze.
Ogólnie podstawowej klasy instalacje mogą (powinny) byc wyposażone w mp3.



Awatar użytkownika
Alib
Red ARROW
Red ARROW
Posty: 131
Rejestracja: sob mar 05, 2005 16:05
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Alib » pn kwie 18, 2005 09:11

powiem ci tak co byś nie założył to i tak ....... A co do radyjka to zdecydowanie pionier 4700 dokładnie za 500 z przesyłką na allegro!! a za miesiąc można pomyśleć o głośniekach:D może rozkręce swoje i popartzymy co tam tkwi!! :D:D:D


Alib RULES!! in Rzeszów!!! Pozdro600!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości