Podtrzymanie pamięci w kieszeni

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Podtrzymanie pamięci w kieszeni

Post autor: Forester » pt kwie 22, 2005 22:29

mam radio ze zdejmowanym panelem (pioneer deh-p5700mp).

chcialbym go wsadzic do kieszeni, co bym mogl ze soba go zabierac, a nie zostawiac na pastwe zlodziei.

jak zrobic cos takiego zeby nie kasowala sie pamiec (stacje radiowe, ustawienia audio itp..)??



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pt kwie 22, 2005 22:37

podjeź do zakładu Car Audio przerobią ci radio w kieszeni bedziesz miał podtrzymywanie pamięci - prosty i popularny sposób.



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » pt kwie 22, 2005 22:55

kacjen pisze:podjeź do zakładu Car Audio przerobią ci radio w kieszeni bedziesz miał podtrzymywanie pamięci - prosty i popularny sposób.
chodzilo mi o jakis tanszy sposob, bez kosztowych wizyt w warsztatach, cos takiego zebym mogl to sam zrobic za niewielka kase



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » pt kwie 22, 2005 23:46

innego sposobu raczej nie ma a przynajmniej ja nie znam. Jedziesz do warsztatu i musza ci wstawic w radia pamiec W wawie w jednym punkcie za ta pamiec krzykneli mi 100 zl wiec podziekowalem i juz sie tak wparwilem ze w ciagu 10 sek po wlozeniu radia wszystko ustawiam :) a w przyszlosci moze ta pamiec zamontuje

PS Wszystkei dane dotyczace tej operacji dowiedzialem sie w warsztacie wiec wedlug mojej wiedzy to jedyny sposob ale moze ktos inny zna cos prostszego


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob kwie 23, 2005 10:39

Jedyne i sensowne wyjście to warsztat dlatego że to nie jest rzadne wpinanie na jakieś złączki tylko wlutowanie się w układ radia i montarz bateri zasilającej pamięc która podaczas jazdy jest doładowywana z instalacji samochodu dlatego taka przyjemność nie należy do tanich.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Sknerus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob gru 18, 2004 18:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Sknerus » śr maja 04, 2005 21:57

KAJOJ pisze:innego sposobu raczej nie ma a przynajmniej ja nie znam. Jedziesz do warsztatu i musza ci wstawic w radia pamiec W wawie w jednym punkcie za ta pamiec krzykneli mi 100 zl wiec podziekowalem i juz sie tak wparwilem ze w ciagu 10 sek po wlozeniu radia wszystko ustawiam :) a w przyszlosci moze ta pamiec zamontuje

PS Wszystkei dane dotyczace tej operacji dowiedzialem sie w warsztacie wiec wedlug mojej wiedzy to jedyny sposob ale moze ktos inny zna cos prostszego
to nie pamiec tylko malutka bateryjka taka jak do podtrzymania biosu w kompie :) operacja jest do wykonania dla przecietnego elektronika ale niestety traci sie gwarancje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości