Zabudowa MK1

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » sob maja 14, 2005 23:18

jak nie ma dziury to bosch i heja :hmm:



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz maja 15, 2005 10:17

Myślałem że ludzie którzy jerzdżą VW zachowują się inaczej i wiedzą co to forum ale ty BadKENNY chyba jesteś dzieckiem i nie pasujesz do nas. Przestań obrażać mnie i kolegów a poczytaj trochę a sam się przekonasz kto tu ma rację. Chcezs rad ale w tej klasie cenowej i niech dostaniesz wszytko tak samo się zachowuje. Jest kilka głosników wartych uwagi ale nie do tej kwoty którą zaproponowałeś. Z tekstami się troche opanuje bo jak tak dalej pujdzie to nikt ci nic nie doradzi ewentualanie tak cie pokierują żebyś sobie coś uszkodził. Jak dotąd jesteś pierwszym na Car Audio który się tak zachowoju.


TUTENHAMON

BadKENNY

Post autor: BadKENNY » ndz maja 15, 2005 20:53

Pisze juz chyba poraz 3:

Topic jest na temat zabudowy a NIE GŁOŚNIKÓW ! Czy w jakimś poście pytam sie jakie głośniki kupić ??

A twojej rady TUTENHAMON się posłuchałem i teraz będe robił sobie suba na tył. I przestań farmazonić, odwiedziłem "pare" forum i wiem jak sie zachowywać, ale wiem też że nie pisze sie bezsensownych postów !!

Ale dobra KONIEC z tym ! PRZESTAŃMY się kłucić ! :)

Jak juz tak o tych głośnikach mówicie to co powiecie o subie na Alphardzie Lw800 ? :) słyszałem że są dość dobre :P Tylko niech to nie będzie początek kłutni, już mam dosyć ! :P



Awatar użytkownika
Misza
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 524
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:51
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Misza » ndz maja 15, 2005 22:44

u mnie jest taki otwór, że 13 spokojnie wejdzie (chyba w każdym mk1 powinno być)
Ale faktycznie trzeba pomyśleć o jakimś pierścieniu bo właśnie w tym miejscu są te siłowniki szyb od korbki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości