Wzmak STEG QM 75.2 X Q-MOS II lub inny...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

MADMAXOG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 10:38
Lokalizacja: chojna- zachodniopom.

Wzmak STEG QM 75.2 X Q-MOS II lub inny...

Post autor: MADMAXOG » ndz sty 22, 2006 14:10

Witam Was! Znalazłem na allegro wzmak jak wyżej. Jako, że nie chcę wywalać wielkiej kasy na wzmaciacz tylko do suba (wybór jednak padł na Hertz-a ES 250) tj. do ok. 600pln to czy nim go zasilę? Nie musi być czterokanałowy. Wystarczy mocny dwu. Xeteki są drogie choć pewnie i dobre. Jaka jest inna alternatywa we wzmakach? Pełno jakiś Boschmanów są też JBL-e. Może Boschmana z górnej półki który by wystarczył? W którymś temacie było napisane , że "te lepsze" nie są takie złe. Wiadomo, że za 200-300 stówy to raczej z nich nic nie wybiorę ale te wyższe? A co z np. BLAUPUNKTAMI seria GT? Ceny też są niczego sobie. Jak ktoś wie to proszę o radę. madmaxog.



Awatar użytkownika
rademal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt lut 01, 2005 01:57
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: rademal » ndz sty 22, 2006 16:52

Mam fajnego ROCKFORDA FOSGATE Punch250 który ma tyle na mostku ile potrzebujesz, wiec jak coś wal na priv

Co to tego stega dobry klocek ale pamietaj ze jesli kupic stega na tył to bedziesz musiał kupuc stega na przód sa po prostu specyficzne


Klik! Klik! www.golf4.fotolog.pl

Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » ndz sty 22, 2006 21:19

pogadaj z uzytkownikiem o nicku TUTENHAMON z tego co xzytalem w postach to on duzo wie o firmie boschmann i zna modele ktore podobno dają rade i w niektorych przypadkach są lepsze od wielu dobrych firm.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz sty 22, 2006 22:14

stary pisze: i w niektorych przypadkach są lepsze od wielu dobrych firm.
Stary mylisz się. Tak jak mówisz dają radę, ale napewno nie są lepsze od Stega, Xeteca, czy Rockforda.
Jedynym firmowym wzmakiem z jakim boschmany mogą powalczyć jest blaupunkt.

MADMAXOG jeśli ten Rockford, którego kolega Ci polecił jest całkowicie sprawny i w dobrej kasie to bierz go.



MADMAXOG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 10:38
Lokalizacja: chojna- zachodniopom.

Post autor: MADMAXOG » ndz sty 22, 2006 22:57

A co z tymi JBL-ami, Steg-iem. Potrzebuję dwukanałowca i ew. go zmostkować. Jest tyle tego złomu, że się już pogubiłem. Sledzę allegro, nasze forum już ze dwa tygodnie i naprawdę jest dylemat: co wziąć by nie przepłacić i by wystarczyło.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz sty 22, 2006 23:30

Steg również jest dobry, a JBL w porównaniu ze stegiem czy rockfordem to raczej kupa.



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » pn sty 23, 2006 12:48

Kubus20 pisze:Stary mylisz się. Tak jak mówisz dają radę, ale napewno nie są lepsze od Stega, Xeteca, czy Rockforda
poprostu niesprecyzowalem dokladnie o jakie firmy mi chodzi wiem ze z tymi naprawde dobrymi nie maja co startowac, myslalem wlasnie o magnatach ktore przez wiele osob uznawane sa za najlepsze



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pn sty 23, 2006 22:34

Zosatań przy stegu - wg. Auto Hi-Fi to najlepszy wzmacniacz pod względem stosunku ceny do jakości. wiem bo mam wzmacniacz z seri QM i naprawdę daje radę.



Awatar użytkownika
rademal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt lut 01, 2005 01:57
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: rademal » wt sty 24, 2006 00:44

Niekoniecznie STEG to decyzja wiążaca się z dużymi wydatkami...Wiem coś o tym jak one grają...Albo dwa stegi albo jeden i zadnych kombinacji z inną marką jako drugi..

Druga sprawa testy testami a zycie życiem :)

Pozdrawiam


Klik! Klik! www.golf4.fotolog.pl

MADMAXOG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 10:38
Lokalizacja: chojna- zachodniopom.

Post autor: MADMAXOG » wt sty 24, 2006 00:56

No to już trochę mi się klaruje. Został mi na muszce Steg QM 75.2- czy te jego 250wat w mostku pociagnie Mego hertz-a es250 i drugi ROCKFORD FOSGATE Punch250, który też daje w mostku 250wat. Jako, że hertz jest ponoć prądażerny , który byscie wybrali? Czy te wzmaki sa tej samej klasy i jaka jest różnica w brzmieniu -jeśli ktoś wie? Pozdro madmaxog.


1.6TD JR+IC+k24 1.2bar/3.500obr/min

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości