Jaki polecacie subwoofer tak do 150zł ??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

blook

Post autor: blook » pn kwie 03, 2006 16:33

Jeśli chodzi o STX to nieźle sie prezentuje choć nie znam ;)
Jeśli chodzi o taką cene to ja jeszcze moge polecić Boschmanna Z-12SL lub SV-12PF innych z ceny do 150 zł niepolecam ;) bo inne to k.pa ;)



Awatar użytkownika
rhl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: pn gru 26, 2005 00:30
Lokalizacja: nie powiem :P
Kontakt:

Post autor: rhl » pn kwie 03, 2006 16:49

a ja polecam byś sam wziął się za skontruowanie tego, co jest najbardziej odpowiednie Tobie, czyli skrzynie o określonym rozmiarze na stałą objętość uzależnioną od paramterów głośnika, którego zechcesz wykorzystać. Takie są najlepsze.
Jeśli chcesz to mogę Ci pomóc w tym, to wtedy załóż odpowiedni temat w dziale "Car audio"

A teraz polecam byś zaopatrzył się w dobrej jakości radio samochodowe (zwracaj uwagę na przetwornik C/A mający wpływ na jakość dźwięku)

Chyba, że nic nie jarzysz w tym temacie to ukierunkuj się na sprzęty takie jak Clarion i Alpine - bo dobre radio to podstawa.

Drugi krok to jakiś w miarę dobry wzmacniacz (z małym poziomem THD - czyt. szumów) ;)

Polecam bardzo tanie ale nienajnowsze blaupunkty np. ja mam BQA 208 - ma on 4x50W RMS albo 2x 100W RMS i to absolutnie mi starcza, bo do startów w dB Drag Racing to kolega moje regiony reprezentuje także ja już nie muszę się tym trudnić PS. Czarna Honda CRX jakby ktoś bywał na tego typu zawodach z wynikiem 140.8 dB :okej:

A co do LW 800 to również polecam, szczególnie izobaryczna obudowa
Jeśli chcesz mogę Ci sprzedać gotowy za 120zł PATRZ
chyba, że chcesz to Ci mogłbym go obić materiałem identycznym jak TUTAJ



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości