Zestaw głosnikow do Golfa 4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kamrad_1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 11:28
Lokalizacja: Silesia

Zestaw głosnikow do Golfa 4

Post autor: kamrad_1987 » czw lis 11, 2010 18:24

Witam mam ochote kupic sobie zestaw głosnikow do mego golfa chce dwa głodniki z przodu w drzwiach i dwa z tylu w drzwiach i to samo z gwizdkami. Tylko nie mam żadnego pomysłu na zestaw a w sklepach jest tego dużo ale nie mam zielonego pojecia jaki by był dobry do tego i bez zadnych przeróbek chce kupic głosniki i włóżyc je w oryginalne miejsca. mam do wydania 1tys zl jesli by bylo dobrze kupic do tego wzmacniacz i w cenie sie zmieszczę to by bylo gitoaros a do bagażnika nie chce dawac głosnikow itp bo bo jakos nie lubie zawalac bagażnika a potem wyciagac głosniki bo duzo razy tak mialem w poprzednim aucie i dajcie mi z tym spokój ojciec nawet kupił mi tabletki na uspokojenie bo krew mnie zalewała jak miałem cos do bagażnika dac haha wiec słucham waszych propozycji :) Dobra to do dzieła :okej: Pozdrawiam



Awatar użytkownika
ozyrysh
kieroVWca boroVWca
kieroVWca boroVWca
Posty: 689
Rejestracja: sob mar 13, 2010 20:50
Lokalizacja: Niedźwiedź
Kontakt:

Zestaw głosnikow do Golfa 4

Post autor: ozyrysh » pt lis 12, 2010 08:53

http://allegro.pl/infinity-ref-6530-cs- ... 25378.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tu masz kolego zajebisty zestawik. moj znajomy mowi że slyszał na manii jak to gra i mowił że jest masakra. za 650 poszukaj wzmaka i śmiało w 1k się zmiescisz :pub:



Awatar użytkownika
Raadek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 10:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zestaw głosnikow do Golfa 4

Post autor: Raadek » pt lis 12, 2010 11:32

Kup jeden konkretny system na przód i zasil go mocnym piecykiem.
Nie napisałeś jakie masz radio?


Natural Sound

Awatar użytkownika
kamrad_1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 11:28
Lokalizacja: Silesia

Re: Zestaw głosnikow do Golfa 4

Post autor: kamrad_1987 » wt lis 16, 2010 00:43

Ok trza poruszyć temat od nowa mam do wydania 800zl na same głosniki do drzwi przód i tył co mozna zaproponować? na radio mam 600 zl wiec na cały sprzet jest 1300zl wiec co mozna mi zaproponowac lubie bass ale z dekadencja fajnego czystego brzmienia :bajer: moze ktos ma fajny pomysł;p dziekuje



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości