składanie anteny - problem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

adrian_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 27, 2015 12:43

składanie anteny - problem

Post autor: adrian_k » pn lut 09, 2015 23:44

Witam,
Jestem tutaj nowy, dotąd byłem biernym czytelnikiem, bo od niedawna jestem posiadaczem Golfa V w wersji GT.
Udało mi się dzisiaj wynająć garaż, ale pojawił się mały problem.. Niestety jest on platformowy i samochód ma problem ze zmieszczeniem się w całości na wysokość - problemem jest... antena. Tutaj pojawia się moje pytanie - czy można ją jakoś w prosty sposób złożyć? Lub być może macie jakieś inne sposoby jak się nią zająć na czas wjazdu na miejsce postojowe, tak żeby przeżyła przy wjeździe bądź wyjeździe?
Ja nie mam pomysłów... Wujek Google też nic nie pomógł..



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

składanie anteny - problem

Post autor: Kamel » wt lut 10, 2015 10:33

adrian_k rozumiem, że masz zwykłą antenę z batem a nie rekina?
Jesli tak to bat najzwyczajniej w świecie odkręcasz, pozostawiając na dachu jedynie podstawę.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

adrian_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 27, 2015 12:43

składanie anteny - problem

Post autor: adrian_k » wt lut 10, 2015 11:40

tak, mam zwykłą, tradycyjną antenę.
Hm, szczerze mówiąc to próbowałem go odkręcić (choć nie chciałem nic robić na siłę). Kamel, możesz mi napisać jak to zrobić?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

składanie anteny - problem

Post autor: Qto » wt lut 10, 2015 12:18

złapać za bat przy podstawie...i przekręcić w lewo



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

składanie anteny - problem

Post autor: Kamel » wt lut 10, 2015 12:34

Qto pisze:złapać za bat przy podstawie...i przekręcić w lewo
Dokładnie tak :bigok:
Przy czym jeśli od nowości był nie odkręcany to za pierwszym razem może być ciężko go ruszyć.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

adrian_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 27, 2015 12:43

składanie anteny - problem

Post autor: adrian_k » wt lut 10, 2015 21:20

Ok, dzisiaj pokombinuję. Oczywiście próbowałem tak jeszcze przed założeniem tego tematu, ale nie chciało puścić, więc nie ciągnąłem na siłę i postanowiłem napisać. Skoro jednak tak się odkręca, dzisiaj postaram się użyć więcej siły. W międzyczasie pojawił mi się pomysł czy nie zainwestować w rekina - nawet nie chodzi o to, że do garażu będzie wygodniej, ale też estetycznie podoba mi się dużo bardziej. Czy macie jakieś modele, które mógłbym zakupić? Czy montaż jest trudny?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości