Fotorelacja,Fotoinspiracja,Fotoporada jak kto woli

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
stasiu14
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 529
Rejestracja: wt sie 09, 2005 21:14
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: stasiu14 » czw wrz 13, 2007 21:31

Taka fotka ode mnie:
Obrazek



Awatar użytkownika
inf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 18:38
Lokalizacja: LBC
Kontakt:

Post autor: inf » pt wrz 14, 2007 09:52

za niedlugo chyba i na mnie przyjdzie pora sie zafotoinspirowac ;-)

swietna fotoporada.


[url=http://pl.pokerstrategy.com/uJMXR7][img]http://pl.pokerstrategy.com/media/tellafriend/pl/Homepage/Banner3.gif[/img][/url]
zachowaj kulturę na jezdni, do ku***y nędzy!

[b]lowsquad.pl[/b]

Awatar użytkownika
tomciogar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 13:18
Lokalizacja: PSARY k/BĘDZINA
Kontakt:

Post autor: tomciogar » czw paź 04, 2007 09:56

paszczak1hdw pisze:Ja niejestem przekonany zeby montowac zmacniacz pod siedzeniem pasazera bo po pierwsze niewiem jaktam wyglada regulacja fotela a druga to niewiem czy on czasem niezostanie uszkodzony mechanicznie przez nogi pasazera siedzacego z tyłu, a ludzie potrafia zrobic wszytko wiec ja bym go tam niepostawił, pozdrawiam
czesc

regulacja fotela w niczym nie przeszkadza.po pierwsze wzmak jest wsadzony tak gleboko ze musialbym wiesc z tylu JORDANA z butem 50 zeby mi zawadzil o wzmak. po drugie wzmak od strony pasazera jest zabezpieczony tzn ta scianka o ktorą mozna zahaczyc noga jest przykryta sztywnym materialem wiec wzmak jest bezpieczny. moim załozeniem bylo takie umiejscowienie wzmaka aby byl on niewidoczny,nie zajmowal miejsca i zebym mogl w kazdej chwili bawic sie regulacja siedzac w miejscu odsluchu. Jak zamontujesz np. na kanapie w bagazniku to wystarczy ze gdzies na parkingu jak otwozysz bagaznik ktos go zauwazy i moze sie to zle skonczyc, poza tym ciezko siedziec z przodu i regulowac wzmak ktory znajduje sie w bagazniku

pozdrawiam
Tomek
Ostatnio zmieniony wt mar 04, 2008 15:12 przez tomciogar, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
tomciogar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 13:18
Lokalizacja: PSARY k/BĘDZINA
Kontakt:

Post autor: tomciogar » czw paź 04, 2007 10:38

aktoredy poprowadziłes kable?, po stronie wejscia do samochodu czy gałki skrzyni biegów, pozdrawiam
Zasilanie oraz masę zarówno od wzmaka jak i od radia pociągnąłem bezpośrednio z aku. Wszystkie kable chowałem w peszle, wszystko jest pod dywanikiem i nic nie widać. Zasilanie puściłem wzdłuż środkowego kanału po prawej stronie(tak jak napisales po stronie galki skrzyni biegow od strony pasazera). Kable sygnałowe wzdłuż środkowego kanału po lewej stronie(tak jak napisales po stronie galki skrzyni biegow od strony kierowcy). Natomiast kable do zwrotnic(do drzwi) puściłem odpowiednio lewym i prawym progiem. W miarę możliwości starałem się aby żadne kable się nie krzyżowały. Jedyne „skrzyżowanie” znajduje się już przy samym wzmaku pod siedzeniem



vwprzemo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn sie 04, 2008 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: vwprzemo » pn sie 04, 2008 14:06

Co do wygluszenia samych drzwi wszystko dla mnie jest jasne, natomiast nie ma zadnych zdjec pokazujacych otwor w boczku tak zeby dystans z mdf wchodzil i nie zawadzal. Jakies ogolne wskazowki co do robienia tego otworu mozna prosic? Zabieram sie za wygluszanie, poki co jestem w fazie zbierania materialow, pewnie bedzie fotorelacja:)



Awatar użytkownika
tomciogar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 13:18
Lokalizacja: PSARY k/BĘDZINA
Kontakt:

Post autor: tomciogar » wt sie 05, 2008 21:56

vwprzemo pisze:Jakies ogolne wskazowki co do robienia tego otworu mozna prosic?
niestety nie ma idealnej recepty :) musisz powoli i po kawałeczku wycinać(powiększać) otwór w boczku i co chwilę przymierzać-jak gdzieś jeszcze wadzi to znowu wycinać i tak w kółko. niestety to bardzi praco i czasochłonne.
i jeszcze ważna sprawa - tnij naprawdę po kawałeczku żeby nie wyciąć za dużo bo po założeniu kieszeni na boczek może być widoczna dziura

pozdrawiam



crakersiak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 11:09
Lokalizacja: ndg

Post autor: crakersiak » czw kwie 23, 2009 11:04

a poradzcie co i czym mam wytlumic zebym nie mial tak glosno w kabinie od tlumika...



Awatar użytkownika
filson14
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr cze 17, 2009 10:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: filson14 » sob mar 20, 2010 14:20

witam.

pewnie juz nikt nie wchodzi na ten temat ale moze ;)
moglbym prosic o jakies bardziej szczegolowe informacje badz wskazowki odnosnie trojkatow pod tweetery?np. jak sie obchodzic z zywica i wloknem itp. ma ktos moze jakis ciekawy sposob na zrobienie tego bez wczesniejszego przyczepiania glosnika?

pozdrawiam


[img]http://filipbasket.w.interii.pl/grafika2.jpg[/img]

Andreej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 13:38

Fotorelacja,Fotoinspiracja,Fotoporada jak kto woli

Post autor: Andreej » ndz kwie 12, 2015 12:37

Możecie odświerzyć fotki z początku tego posta? bo nic nie widać...



Daros2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 19:14

Fotorelacja,Fotoinspiracja,Fotoporada jak kto woli

Post autor: Daros2 » pt kwie 24, 2015 16:58

Co do tweeterow robisz forme naciagasz ponczoche smarujesz zywica pozniej wlokno znowu zywica wlokno tak z 3 warstwy pozniej szpachla szlif i pryskasz na czarno, pamietaj abys wczesniej wycial wokol tweeterow i zabezpieczyj je przed malowaniem pzdr



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości