CAR AUDIO GOLF MK1

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
SanchoPansa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 12:44
Lokalizacja: Opole

CAR AUDIO GOLF MK1

Post autor: SanchoPansa » pn cze 29, 2015 20:26

Cześć, :okej:
planuje zmodyfikowac nieco audio w moim samochodziku, mianowicie mam podłączone bezpośrednio do radia (sony xplod cdx-gt200 4x50W) 2 głośniki 3-drożne XS-F1331 140W/25W 4 Ohm i 2 głośniki 3-drożne XS-F693G 220W/50W 4 Ohm, moim celem jest wzbogacic zestaw o głośnik basowy i gwizdki. Nie znam sie na car audio tak bardzo. Poczytałem troche ale wiadomo dalej jestem zielony w temacie, ale myślałem żeby to wyglądało tak: te 25W i gwizdki podłączyć do radia i przepuścić przez zwrotnice ( nie wiem czy sie opłaca ) a tylne 50W podpiąć pod wzmacniacz i dołożyć jeden basowy. Mam jeszcze radyjko które bym chciał wsadzić mianowicie Pioneer deh p88rs. Niżej dodam zalącznik z painta tak obrazowo jakbym chciał żeby to wyglądało. No więc właśnie czy jest możliwe zgranie tego zestawu? jak to wszystko podłączyc zeby dobrze grało? Jak dobrać wzmacniacz, glośnik basowy, gwizdki ( ogólnie jak to wszystko zgrać )?
Jak wspominałem wyżej za bardzo sie nie znam wiadomo poczytać poczytałem ale chciałbym pogadac z kimś bardziej doświadczonym w tym temacie :pub: Każdą sugestię wezmę pod uwagę.
:bigok:
Obrazek



Awatar użytkownika
dan124
_
_
Posty: 479
Rejestracja: wt sie 22, 2006 12:16
Lokalizacja: wawa

CAR AUDIO GOLF MK1

Post autor: dan124 » pn cze 29, 2015 21:52

Zacznij od podstaw.

FAQ Nazara.



Awatar użytkownika
SanchoPansa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 12:44
Lokalizacja: Opole

CAR AUDIO GOLF MK1

Post autor: SanchoPansa » czw lip 02, 2015 22:11

Do zamknięcia :) dzieki za odpowiedzi



trezbers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 03, 2015 09:02

CAR AUDIO GOLF MK1

Post autor: trezbers » pt lip 03, 2015 09:05

Golf Nr.1.. Moja 1 zabawka.. Da sie wpakowac w przednie drzwi-trzeba zrobic dystanse.
Wytłumic koniecznie drzwi. Do bagaznika mozna spokojnie wsadzic subwoofer
A jak wsadzisz głosniki pod deske-bedzie kiepsko słychac..
Jezeli chodzi o radio-polecam jednostki bez CD-tylko na karte+usb.. W niektorych mdelach 1 nie dawało rady wsadzic standardowego radia 1 din bo za radiem jest zaraz przegroda. Kasetowy Blaupunkt wchodził bezproblemu ale radia z cd miewaja problemy-brakuje dosłownie 1cm.. Musiałem się wypowiedzieć ... dla potomych.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości