Navi Discover Media

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bina bina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 05, 2016 22:58

Navi Discover Media

Post autor: bina bina » sob lis 05, 2016 23:17

mam pytanie techniczne może ktoś już miał doczynienia z tematem
Mam golfa VII z nawigacją Discover Media kolega odblokowal mi funkcję abym mógł w czasie jazdy oglądać filmy teledyski itp.

Problem polega na tym, że ta navi nie obsługuje plików filmowych AVI, MPEG4, DIVX, H264 takie pliki obsługuje model wyższy nawigacji Discover PRO

Pytanie brzmi czy do mojej navi idzie wgrać oprogramowanie aby widziała pliki filmowych AVI, MPEG4, DIVX, H264

Jeśli ktoś się orientuje to może jakiś kontakt do kogoś czy jakieś linki jak to zrobić. Czy jednak jestem skazany na zakup wyższego modelu Discover PRO aby oglądać w czasie jazdy teledyski i filmy



WojtassBB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 23:16

Re: Navi Discover Media

Post autor: WojtassBB » ndz lis 13, 2016 16:08

Cześć,
bina bina pisze:Problem polega na tym, że ta navi nie obsługuje plików filmowych AVI, MPEG4, DIVX, H264. Takie pliki obsługuje model wyższy nawigacji Discover PRO. Pytanie brzmi, czy do mojej navi idzie wgrać oprogramowanie, aby widziała pliki filmowych AVI, MPEG4, DIVX, H264.
Wprost nie ma takiej możliwości, bo z założenia DM nie obsługuje odtwarzacza DVD i plików filmowych AVI, MPEG4, DIVX, H264: Link do strony
Jak dotąd nie spotkałem się z ofertą przeróbki tego softu.

Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości