Głośniki w boczkach tylnych w Mk2 w 3 d.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Kaczorek82

Głośniki w boczkach tylnych w Mk2 w 3 d.

Post autor: Kaczorek82 » pn lut 14, 2005 18:02

Mam zamontowane głośniki w tylnej połce Magnata 170 W (70 W rms) elipsy. Jak wiadomo bagażnik jest za duża przestrzenią i z tych głośnikow basu nie wycisne.Tylko delikatnie sobie pyrkaja. W drzwiach z przodu mam zamontowane już głośniki wiec pomyslalem, ze moglbym umiejscowic te glosniki w boczkach przy tylnych siedzeniach. Jest tam miejsce, zadko woze z tylu pasazerow poza tym mam 3 dzrwiowego wiec jest gdzie je zamontowac. Prosze o pomoc czy warto. Dodam , ze wygluszylbym wneki matami i oczywiscie bylyby zamontowane na dystansach z mdf.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn lut 14, 2005 18:21

Popieram nic dodać nic ująć widze że wiesz o co chodzi.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pn lut 14, 2005 21:46

Czcesz ałożyć kolejną (trzecią) parę głośników?? Po co ci wogule głośniki z tyłu?? Znacznie lepiej doinwestowac prżód. Masz jakiś wzmacniacz??



Kaczorek82

Post autor: Kaczorek82 » pn lut 14, 2005 21:54

Mam radyjko JVC KD-LH 401 , z przodu w drzwiach sa pionierki 170 W (35 w rms) zasilane z radyjka, tył jak opisalem wyżej a do bagażnika niedlugo zakupuje (badz zbuduje) skrzyneczke z subem zasilane z oddzielnego wzmacniacza. Te glosniki ktore chce przelozyc z polki na boczki beda tak jak teraz zasilane z radia. Takze przód jedynie niedlugo dokupie zwrotnice i Tweetery i bedzie zmkniety.



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pn lut 14, 2005 22:26

Mówię ci lepiej sprzedac tył a kasę dołożyć do lepszego przodu.



DoodieIV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 05, 2005 17:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DoodieIV » pn lut 14, 2005 22:32

Na twoim miejscu magnaty bym sobie podarował, sprzedaj i zainwestuj w system a poczujesz róznice, do tyłu skrzyneczka i jest gitaryszka :grin: pionka z przodu tez bym wymienił (zamiast kupowac zwrotnice i tweetery)! poszukaj czegoś z herzta, kixa, signata za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymasz bardzo przyzwoite brzmienie! jeszce tylko prawidłowy montaz i gotowe :bigok:



Awatar użytkownika
maras
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 15:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: maras » wt lut 22, 2005 22:30

Ja mam u siebie zamontowane głośniki z przodu (fabryczne), z tyłu pioniera a i poprzez zwrotnicę podłączone MRSy o śr. 16cm w tylnych boczkach.
Uważam że czym więcej głośników tym ładniejsze brzmienie.


czerwone są szybsze

Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » wt lut 22, 2005 22:42

w swoim mam głosniki z boku kenwoody 150W i gra to tak hu...o ze je całkowicie odłaczyłem a pasazerowie na tynych siedzeniach strasznie nazekali .wiec nie polecam tak jak ktos napisał powyzej zainwestuj w dobry przod lub jakiegos suba


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

NYork
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 03, 2005 20:34
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: NYork » czw mar 03, 2005 22:40

witam. Wg mnie to najważniejsze są przody. Zainwestuj najpierw w przednie drzwi (maty tłumiące), później przyjdzie wzmacniacz i woofer. Wtedy zobaczysz efekt. Ja mam u siebie w drzwiach 4 głośniki 16 cm (po dwie 16 na drzwi) do tego "gwizdki" i dwa woofery 30 cm w bagażniku. Wszystko to jest podłączone pod trzy wzmacniacze. Efekt?? Poprostu bajka. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości