[głośnik] zmiana głośnika w subie

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr lis 22, 2006 22:03

Sławekvwgolf pisze:O pionku słyszałem że się kompletnie gubi przy techniawie nadaje się tylko do wlniejszych kawałków więc raczej odpada
duzo w tym prawdy dlatego musi miec mocny wzmacniacz inaczej auto rozniesie na kawalki a jakosci malo.schodzi baaardzo nisko ale brakuje mu takiego wigoru sprytu,jest poprostu bardzo mocny ale i ocierzaly.mam tsw121spl.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » śr lis 22, 2006 22:04

Sławekvwgolf pisze:O pionku słyszałem że się kompletnie gubi przy techniawie nadaje się tylko do wlniejszych kawałków więc raczej odpada.
Ok więc jeśli chcesz szybkiego suba to proponuje Ci Intertechnika MDS 10. Jest szybki, a jeśli trzeba to ładnie kopnie. Ale do poważnego masażu się nie nadaje...
No i do tego głośnika wypadałoby mieć lepszy jakościowo wzmacniacz od Carpowera.



Awatar użytkownika
Sławekvwgolf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 23:06
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Post autor: Sławekvwgolf » śr lis 22, 2006 23:21

Kubus20 pisze:wypadałoby mieć lepszy jakościowo wzmacniacz od Carpowera.
no właśnie nie chodzi tu o wysoką jakość bo to nie idzie w parze z niską cena powiem tylko że chce żeby miał dobre kopnięcie, nawet bardziej chodzi mi właśnie o wolniejszą muze ale jak wiadomo techniawe tez się nieraz zapoda wię wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie ten rockford.

Wie może ktoś czy ten ROCKFORD FOSGATE PUNCH HE 10 to 30cm nigdzie tego nie potrafie znaleźć i powiedzcie mi co oznacza dual voice coil-czy to są dwie cewki??????

[ Dodano: 22 Lis 2006 23:32 ]
Sławekvwgolf pisze:dual voice coil-czy to są dwie cewki?????
juz znalazłem na elektrodzie co to jest.
Czy ktoś wie czy Carpower HPB1502 jest stabilny przy 2 omach i czy da się do niego podłączyć taki głośnik z dwoma cewkami??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości