jakie tweetery do mk 4 z tyłu

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » ndz maja 08, 2005 10:09

kacjen pisze:panowie kombinujecie jak koń pod górę. Z tyłu nie montuue się głośników poza subwooferem a gdaka że pasażer z tyłu też chce słyszeć jest bezsensu bo poprawiając dziwięk pasażerowi kompletnie rozwalasz dzwięk z przodu,a to kierowca najczęściej słucha muzyki - bo on zawsze siedzi w samochodzie.

Poczytajcie starsze posty... takich dyskusji było już wiele, ale zawsze znajdzie się ktoś kto nie nadąża za innymi i myśli ze z tyłu montuje się głosniki. Proponuje owiedzić też inne fora car audio - tam za sugestię o montazu czegoś z tyłu poza subwooferem posypią się takie gromy że hej
(tuning.pl na przykład)
Nie montuje sie... ja w pasacie mam z tylu glosniki i wole jak one sa wlaczone, dzwiek jest wtedy lepszy, czystrzy jak dlamnie (dla kierowcy), bardziej przestrzenny. Czuje sie byc otoczony przez muzyke co jest bardzo przyjemne. ale moze ja jestem jakis inny


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » ndz maja 08, 2005 10:45

gust jest jak pupa - kazdy ma swoja



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » ndz maja 08, 2005 14:57

Ostrry pisze:
Nie montuje sie... ja w pasacie mam z tylu glosniki i wole jak one sa wlaczone, dzwiek jest wtedy lepszy, czystrzy jak dlamnie (dla kierowcy), bardziej przestrzenny. Czuje sie byc otoczony przez muzyke co jest bardzo przyjemne. ale moze ja jestem jakis inny
Widać wyraźnie że nigdy nie słuchałeś dobrze nagłośnionego sdamochodu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości