PEIYING - wady i zalety....

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
arti.sa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:01
Lokalizacja: wschód
Kontakt:

Post autor: arti.sa » śr mar 05, 2008 15:46

A model? No chyba, że nie zauważyłem to sorry.

A jest AUDISON LR 604 XR nie lubię jak ktoś podaje same linki po krótkim czasie znikają, przynajmniej do linku podać model Cookiemonster, dużo linków podajesz ;)

Tak do małego subika 120rms wystarczy.

ps. widziałem na all sony XM-3045 mocowo podobny do audisona ale jakość bez porównania.
Ostatnio zmieniony śr mar 05, 2008 15:55 przez arti.sa, łącznie zmieniany 2 razy.



iNTELL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 07, 2007 15:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: iNTELL » śr mar 05, 2008 15:52

powalla pisze:Piździng to syf ...........brutalnie ale prawdziwie .
Hmm i tu się mylisz, mają jedną rzecz co daje rade, i to nawet bardzo. Mianowicie hostesse co na Sound of Tuning w Lublinie stała przy ich democarze :D


Serwis Car Audio, Strojenie systemów aktywnych i pasywnych za pomocą systemu pomiarowego pod dane auto - info @PRIV

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » śr mar 05, 2008 15:54

Znikają .. no może , ale to dobrze czy źle ..mi się wydaje że dobrze ;)

To się nazywa profesjonalizm ... iNTELL wie gdzie zerkać :rotfl:
Ostatnio zmieniony śr mar 05, 2008 15:56 przez Cookiemonster, łącznie zmieniany 1 raz.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
mivhal_f
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn lip 30, 2007 20:36
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Post autor: mivhal_f » śr mar 05, 2008 16:46

a załóżmy ze podłaczył bym do 2 kanałów tego wzmacniacza ten zestaw powerbass 2 drożny...oczywiscie rodzielic zwrotnica...a dwa kanaly które zostały zmostkowac i podłączyc suba...mozna tak??

a i jeszcze jedno...w radiu przewaznie jest 4kanały normalne bezposrednio do głosnikow(po 2 na tył i przód) i jest te 4kanały podłączył bym tylko do 2głosników w desce mogłbym cos zepsuc??z przodu mam 2x80 Kenwood



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr mar 05, 2008 20:06

iNTELL pisze:Hmm i tu się mylisz, mają jedną rzecz co daje rade, i to nawet bardzo. Mianowicie hostesse co na Sound of Tuning w Lublinie stała przy ich democarze :D
To już wiem dlaczego Jurek z Essy ustawił się obok Focusa :-) .



Fredo84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 02, 2007 22:19
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Fredo84 » sob maja 03, 2008 18:41

ja mam radyjko (a raczej pierdzilko) PEIYING PY8138U CD MP3 SD MMC USB AUX cd nie czyta sd nie czyta usb nie czyta. a jezeli juz cos zalapie to po chwili przestaje grac :grrr: nie polecam nikomu tej firmz made in tajwan. :grrr:



Awatar użytkownika
Kuba Golf mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 364
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 23:48
Lokalizacja: Grudziądz
Auto: Mk3
Silnik: ABS
Kontakt:

Post autor: Kuba Golf mk3 » ndz lis 16, 2008 04:51

ja mam 2 głosniki niskotonowe Peiying'a 12" i jestem z nich bardzo zadowolony, chodzi mi to na radyjku Sony Xplode i wzmacniaczu Blaupunkta gta4 800W. Powerbass sie chowa!!!!! Takie głośniczki w tym przedziale cenowym to rewelacja 150zł- sztuka. i jeszcze jedno sprostowanie- to jest amerykanska firma a nie chinska czy tajwańska! :green_fuck: dodam jeszcze ze katuje je od 3 lat i caly czas graja tak samo bez zadnych trzaskow znieksztalcen itd. za to kumpel ma radyjko PY9138T i jest w pelni z niego zadowolony. Nie wiem czemu niektorzy ludzie oczerniaja ta firme, nie istnieje tylko sony, jvc, Pioneer, alpine, kenwood czy jakies tam Clariony, warto tez zainwestowac w takiego niepozornego Peiyinga(tylko nie z allegro) i na bank jestem pewny ze bedziedzie z niego zadowoleni w 100%!


VWVWVWVWVWVWVW---MOJA TRÓJECZKA---VWVWVWVWVWVW
viewtopic.php?f=88&t=127716&start=462" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Post autor: Ryś Stepowy » ndz lis 16, 2008 08:48

Kuba Golf mk3 pisze:Powerbass sie chowa!!!!!
Ciekawe...chciałbym to usłyszeć. A tak nawiasem mówiac to odkop niezły.
A co do amerykańskości firmy to rzeczywiście "PEIYING" to brzmi zupełnie amerykańsko :prayer:
Ostatnio zmieniony ndz lis 16, 2008 10:12 przez Ryś Stepowy, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » ndz lis 16, 2008 09:51

Kuba Golf mk3 pisze:to jest amerykanska firma a nie chinska czy tajwańska!
Dawaj linka .


PS: to jest publiczne forum i każdy może pisać co chce (jeśli nie łamie tym regulaminu) , wiec jeśli Ty uważasz ,że "piździng" jest najlepszą firmą to OK , to Twoje zdanie ale nie każdy musi się z tym zgadzać... może warto posłuchać innych "klocków" i ... świat postawi Ci się na głowie :-)



Awatar użytkownika
hayperekpo
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2719
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 13:41
Lokalizacja: Kraków/GOP

Post autor: hayperekpo » ndz lis 16, 2008 12:03

Kuba Golf mk3 pisze:to jest amerykanska firma a nie chinska czy tajwańska!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Peiying :goof:
Kilka wzmacniaczy piździnga przeszło mi przez ręce, jako rzeczy "do naprawienia"... Jestem elektronikiem z zamiłowania i mogę powiedzieć, że ten sprzęt nie grzeszy jakością wykonania... pomijam takie detale, jak montaż przy użyciu kleju na gorąco, czy prowadzenie zasilania niepogrubionymi cyną ścieżkami... brak czujnika temperatury sygnalizującego przegrzanie( miejsce na niego było na płytce, ale czujnika próżno szukać) to już karygodny błąd, który grozi w ekstremalnym przypadku nawet pożarem.

Krótko mówiąc... omijać...szeeerokim łukiem


Obrazek
Zanim zapytasz na PW, skorzystaj z forumowej szukajki, FAQ i wujaszka Google

Awatar użytkownika
tek102m5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: czw lut 14, 2008 18:11
Lokalizacja: Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: tek102m5 » ndz lis 16, 2008 12:19

to ja tez sie wypowiem mam radio pejinga piździnka czy jak to tam jeszcze nazwać :) ogólnie nie jest najlepszej jakości fakt oddałem raz na gwarancje bezproblemowo naprawili i jak narazie już prawie rok się trzyma bajery typu usb aux ssd działają cd też oczywiście :) ale gdybym miał teraz wybierać kupiłbym np. jvc nie pamiętam nazwy ale jest model który nie wiele więcej kosztuje ma troche mniej bajerów no ale napewno jakość lepsza takie moje zdanie


[color=#FF0000][/color][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=150740[/url]

mariobros08
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 31, 2009 19:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: mariobros08 » sob kwie 25, 2009 08:18

Odnosnie sprzetu Peiying'a
wszyscy narzekaja na ta chinszczyzne ale robia z tej chinszczyzny demo cara ciekawe co z tego bedzie przekonamy sie o tym w Krakowie na tunning show
PS
moim zdaniem jezeli byloby to jakies dziadostwo to nie pakowaliby tego do 350Z



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob kwie 25, 2009 09:38

Jeśli by był naprawdę dobry , to pewnie zrobili by democar z Golfa :)


PS: nie rozumiesz ,że wszystko rozbija się o kasę? Masz kasę ,czytaj sprzedajesz dziadostwo na kontenery , to musisz się promować aby rzucającym się w oczy autem (hostessy) ludzie Cię zapamiętali ,a to , że masz potem jaja z serwisem ... nie ważne. Zgłosi się za rok upadłość "producenta" i po bólu . Poczytaj na forach opinie ludzi, którzy na własnej skórze przekonali się o "jakości" klocków Naviheaven, piździng,VK itd . , a miało być tak fajnie i wyglądały "prawie" jak Pioneer,czy też ostatnio Alpine . Nikt Cię nie zmusza do zakupu "firmowych" klocków , bo to Twoja kasa i zrobisz co zechcesz.



jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » sob kwie 25, 2009 16:34

no wlasnie...
na tvn turbo robia democara z tym sprzetem i ogolnie ludzie sie wypowiadaja ze glosniki całkiem całkiem śmigaja... podesle wam panowie wieczorem link do pewnego forum gdzie jest opis ciekawej afery...

mianowicie dvd firm funai, onkyo i marantz miały w srodku dodkladnie to samo!!!
funai cena ok 400 zł onkyo i marantz ok 8x drozsze!!! roznily sie tylko obudowami
Ostatnio zmieniony sob kwie 25, 2009 16:35 przez jorgus7, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości