CO LEPSZE ? -> Kenwood KDC 4080R czy Blaupunkt SanRemo cd

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

pegaziatko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2005 20:52
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: pegaziatko » śr mar 16, 2005 00:32

miałek kena i wywaliłem bo zupełnie płasko grał - pasmo jak w telefonie.
teraz u mnie gra radyjko z niebieską kropką w logo + wzmacniacz tej samej firmy i głosniki velocity i dzięki temu wiem co znaczy dzwięk w samochodzie. Słuchałem też pionków i uważam że są bardzo mocno przereklamowane dobre dla tych co noszą portki z 3 paskami :green_fuck: . Jeżeli dobr sprzęt to blaupunkt lub clarysiak - dobr dzwięk bez wodotrysków w postaci filmów na kiepskiej jakości wyświetlaczu.



Michau
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: wt gru 28, 2004 16:17
Lokalizacja: SK
Auto: mk4 variant
Silnik: axr

Post autor: Michau » pt mar 25, 2005 22:32

Kurcze... mam półke taką 4 dwudziestki i 2 tweetery. Pod kenwoodem zero trzasku... i głośne w ogóle były. a pod blaupunktem cicho i trzeszczy od vol. 35... nie wiem, moze pod kenem ze w golfie 3 sluchalem a blaupunkta to w dwójce mam. ale wątpie, zeby jakies ciśnienie w bagażniku w mk3 robiły. Bo półke przelozylem do mk2 i nawet pasuje... a sam nie wiem. kaszana jakas wyszla z tego...


mk1 1.6D->mk2 GT special->mk3 1.6->mk3 1.8aam->mk2 GT special->mk3 GTD->mk3 GT adz->astra II->mk3 TD-> passat B4 1.8->mk3 GT TDI->mk2 GT special>mk4 SDI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości