Pomocy !! Który wzmachol mam wybrać ???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob mar 05, 2005 17:42

Kacjen nie musisz wyrazać się negatywnie o nas ciebie nikt nie obraża, jesli tak uważasz, że jesteśmy miłośnikami taiwanu to zostaw to dla siebie a nie ubliżasz osobą postronnym. Forum jest po to aby sobie nawzajem radzić dla wiekszości ludzi cena audio to priorytetowa sprawa dla ciebie widocznie nie, więc jesli lubisz dls to jest ok, kwestia wyboru każdy patrzy na to na co go stać.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » sob mar 05, 2005 18:09

Kaczorek82, dlaczego kupiles radio za tyle kasy, a chcesz do niego podlaczac sprzet z polki nizej? Mogles kupic radyjko za ok 500-600zeta i czym by sie ono roznilo od tego co posiadasz? Jak dla mnie to troche jest bez sesu to tak jak by kupic S klase i zalozyc do niego gaz....



Kaczorek82

Post autor: Kaczorek82 » sob mar 05, 2005 18:24

k3fir zapewne masz racje. wydalem kupe siana na porzadnego graja i ... szczerze teraz nie ma kasy na cos lepszego z glosnikow wiec zdecydowalem sie na ten krok. To co mam teraz to nie jest koniec, oczywiscie sa checi na porzadny sprzecik ale to dopiero jak bedzie kasa czyli najwczesniej po wakacjach a sam wiesz ze troszke jej potrzeba. Najwazniejsze jest radio (ja tak mysle) wiec dlatego zdecydowalem sie na taki model bo mysle ze posluzy mi conajmniej ze 3 latka, i szczerze jestem baaardzo z niego zadowolony.



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » sob mar 05, 2005 18:51

znam ten bol heh jak wzmaka kupilem :) to tez kasy na nic nie bylo i jakos do nastepnej wyplaty bylo trzeba doczekac.
Teraz lepiej juz sie pobujaj z tym co masz, a wzmaka kup jak bedziesz mial kase ;) np moje radio lezalo chyba z 2 miechy czekajac na auto, a glosnik ok 1 miech czekajac na pieca.

Mozesz tez wzmak pozyczyc od kogos, napewno sie ktos taki znajdzie to sie pobujasz z jakims tam, a na lepszego sobie odlozysz :)



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » sob mar 05, 2005 19:30

kacjen pisze:miłośników tajwanu zostaiwam zatem sam na sam ze sobą w intymnej bazarowej atmosferze.

...tak oszukujcie się dalej.

:panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna:
a co myślałeś jbl, pionnier itp. nie są na tajwanie robione :?:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » ndz mar 06, 2005 18:39

"tajwan" to przenośnia... poza tym wiem że pioneerk i JBl są tam robione, ale tez nigdy nie mówiłem ze to dobry szprzet, a w przypadku pionieera to porównał bym go włsnie z boschmannem - tragedia tylko ze jeszcze za kupe kasy.

Jeśli kogoś obraża okreslenie miłosnik tajwanu to przepraszam - z drugiej strony mierzi mnie kidy ktoś w kółko opowiada bajki które wymyślił tylko dla tego ze nie ma kasy na przyzwoity sprzęt. Może sobie słuchać czego chce ale bez dopisywania dotego ideologii którą wciska innym.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości