JBL GTO 935e

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » czw mar 17, 2005 19:31

kacjen pisze:Elipsy to nie jest zamiennik przedniego systemu - elippsy to błędne podejście do nagłośnienia. Tapicerkę drzwiową z jakiegoś rozbitego golfa podejżewam że kupiłbyś tanio. A to że nie jaesteś jak to nazwałeś "koneserem" nie oznacza że musisz jeździć źle nagłośnionym samochodem.
jezeli elipsy JBl w połce i 10mm jbl na podszybiu podłaczone do alpiny nazywasz złym nagłosnienim auta to sorry,ale nie kazdego stac na to co by chciał.jezli to jest złe to nie wiem jak nazwac to co mam teraz.po za tym sadze ze mi to w ostatecznosi wystarzczy


Squad nocne mary :satan:

Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » czw mar 17, 2005 19:35

kacjen pisze:Nie udają że się znam. Cztery głośniki z przodu i subwoofer z tyłu to rozwiązanie stosowane przez wszystkich profesjonalistów budujących zestawy nagłośnienia (nie licząc democarów które mają wyglądać a nie grać)

Inastalacje za 10000zł a nawet więcej mają własnie takie rozwiązanie. To najbardziej optymalna konfiguracja.

Głośniki z tyłu są stosowane i rozpowszechniane głównie przez dresiarzy.. nie mówię że nim jesteś ale twoja wiedza jest zadna, a zarzucasz mi jej brak. (nie mówię że jestem alfa i omegą)

http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?p=87664#87664

Poczytaj ten post to dowiesz się z grubsza czemu głośniki z tyłu grają źle - na tym forum wsród większości użytkowników panuje absolutna audio-ciemnota. Panowie ocknijcie się, odwiedźcie inne fora Car Audio... bo naprawdę aż wstyd czsami czytać co za rowiązania tu preferują coponiektórzy.

zgadzam sie z Toba ze to co proponujesz i o czym wiekszosc pisze to jest o wiele lepsze rozwiazanie,ale nie kazdego stac i nie kazdy ma mozliwosci na takie rowiaznaie .po za tym nie sadze by pakowanie głosnikow w połke jest tak tragicznym rozwiazaniem w koncu strzelac z tego nie bede


Squad nocne mary :satan:

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » czw mar 17, 2005 22:16

wydałeś 300zł na elipsy za to miałbyś już podstawowy system.. więc nie sadzę żeby to było rozwiązanie dla bogatych.



Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » czw mar 17, 2005 22:28

na elpisy JBl i 10 JBL do przodu.może nie dla bogatych ale w 300 zł wątpię bym się zmieścił z przerobieniem drzwi,kupnem systemu do przodu ,oraz jakieś skrzynki i wzmacniacza do tyłu dobrej klasy sprzętu.Ale przyznaje Tobie kolejny raz racje ze proponowane przez Ciebie rozwiązanie jest lepsze.


Squad nocne mary :satan:

chrzancio

Post autor: chrzancio » pt mar 18, 2005 16:29

Panu KACJENowi trzeba przyznać absolutna racje.
W życiu gdybyś nawet napchał 100różnych głośników po całym samochodzie nie zagra tak dobrze jak sam dobrej klasy system z przodu,
ale w przypadku pana KUNTEKINTE rozpoczynającego ten temat nic lepszego nie zrobisz...
Za cene Elips i 10 na przód nigdy nie kupisz dobrego systemu w drzwi razem z ich wygłuszeniem i porządnym zamocowaniem chociażby w pierścieniach co zarazem idzie uzyskaniem dobrego basu z radia który bez problemu robia elipsy! Pozatym tak jak u mnie najczęściej jeżdze w 3 -4 osoby a,że przeważnie jest to moich 2 braci którzy lubią posłuchać to prosze mi wierzyć ale włorzenie decad w półkę sie opłacało.
Pięknie uzupełniają całość sceny stereo!



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pt mar 18, 2005 17:24

chrzancio pisze:.
Pięknie uzupełniają całość sceny stereo!
hmmm chyba komuś cos się grubo pomyliło z tą sceną. Tył rozp..rza scene w drzazgi ale w żadnym wypadku jej nie uzupełnia.



Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » pt mar 18, 2005 19:26

Ja dzis zamonotwałem co zakupiłem i jestem zadowolony choc zgadzam sie ze proponowane rozwiazania z przodem i skrzynka było by lepsze ale narazie tego nie zminie.Pozdrawiam


Squad nocne mary :satan:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości