mam 1000 co znim zrobic:)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn kwie 25, 2005 16:13

ditomek zgadzam się z tobą budżetówki też są atrakcyjne ale trzeba wiedzieć co wybrać a nie wiele jest takich konstrukcji.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » pn kwie 25, 2005 16:54

ditomek nie mowilem ze glosniki alfreda sa dobre :) jest jedna seria ktora nadaje sie doczegokolwiek o ile pamietam to seria CW np CW 1202 ale pewien nie jestem czy literek nie pomylilem reszta wyrobow to raczej cienizna jesli chodzi o glosniki.

co byscie nie mowili o tym STXie to nalezy pamietac o tym ze po pierwsze stosunek jakosc cena po drugie wziac pod uwage czy chcemy sluchac to w aucie w sesie w srodq auta czy chcemy by slyszalo nas cale osiedle.
sam BARDZO sceptycznie podeszlem do tej konstrukcji mialem kilka zl wolnych oraz wzmak alfreda i w ten sposob chcialem zaczac zabawe z konstruowaniem od podstaw projektowanej skrzyni pod dany model glosnika. poczatkowo zalezalo mi na nabraniu doswiadczenia przeprowadzeniu kilku kombinacji itd jednak po zakonczeniu konstrukcji polutowaniu kabli i odpaleniu glosnika w aucie szczena mi spadla bas jest bardzo dynamiczny (bardzo ladna odpowiedz) glosnik ladnie schodzi i do auta starcza w zupelnosci i tak nie widzac nic w lusterkach a plecki masuje

podkreslam sam nie chcialem dac sie przekonac ze ta konstrukcja tak zagra ale zrobilem i sie zdziwilem poczatkowo chcialem na suba dac es300 i odpowiedni wzmak pod niego a teraz pozostaje ta konstrukcja :bajer:


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn kwie 25, 2005 17:15

Dobry sprzęt zagra w środku a jak go pobudzisz to i nagłosni "osiedle" niestety ten głosniczek to szajs z czasem sam stwierdzisz muszisz posłuchac innych a sam przyznasz nam racje.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » pn kwie 25, 2005 17:21

no chyba nie sadzisz ze hertz es300 wziol mi sie w glowie z nikad :) nie jest to ogolnie rozreklamowany glosnik i niewiele z "garage car audio" go zna

wszystko zalezy od wymagan chcialem odciazyc przod zrobilem to chcialem dynamiczny bas mam go :) plecy juz mnie nie bola ale gluchawy sie zrobilem coz cos za cos :pub:


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » wt kwie 26, 2005 00:21

wiec ja mam do was pytanie jesli ja naprzyklad chcialbym zaoszczedzic roszke grosza i robic audio w tak zwanej przez was klasie buzetowej to co byscie mi polecili dodam ze nie jestem zadnym audiofilem i nie zalezy mi az tak na czystym dzwieku ale nie jestem tez gluchy i zalezy mi tez zeby to w miare przyzwoicie gralo jesli mozecie to zrobcie mi jakies zestawiki np z linkow z allegro przedstawcie np ze dwa radyjka dwa glosniczki tak zeby mozna bylo jeszcze w czyms wybrac bylbym bardzo wdzieczny za to bo widze ze troszke sie znacie na car audio a ja raczej do tej pory nie mialem z tym stycznosci z gory dzieki za pomoc
aaa... i mam jeszcze pytanie bo niestety zmuszony bede chyba skozystac z tej klasy budzetowej poniewaz mialem drobna stluczke i niestety kaska potrzebna a w sumie takie super audio mi nie potrzebne wycisze sobie drzwiczk kupie tansze radyjko i tu pytanie co sadzicie o modelach pionka 1500, 1700, 2700.3*** 5100 ktore z nnich bylo by najciekawsze bo bede zmuszony kupic radyjko tak do 300zl wiec napewno urzywka



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » wt kwie 26, 2005 08:06

prozak, a ja mam czasami wrażenie ze nawet moja mama (70lat) przez sen mówi "...es300, es300.."
Wg mnie popularne głosniki
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » wt kwie 26, 2005 09:40

ditomek pisze:prozak, a ja mam czasami wrażenie ze nawet moja mama (70lat) przez sen mówi "...es300, es300.."
Wg mnie popularne głosniki
Pozdrawiam
dlaczego nie :) zalezy z kad jestes ;)

u nas wg opini ludu dobry zakup suba to magnat, pioneer, x plod itp
chyba nie musze mowic co to za wielki poziom?? no i podstawa to tuba i zjechane wszystkie szyby jak sie slucha muzy. kurde u nas nie ma dobrego sklepu car audio kiedys byl qmpla kuzyn byl wice mistrzem polski w naglosnieniu autek (nie pamietam z ktorego rocznika) ale sklep przeniesli lub skasowali qmpel w iraq siedzi kontakt sie urwal i kiszka ogolna w bydgoszczy


kto hamuje ten przegrywa

ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » wt kwie 26, 2005 11:17

Osobiście staram sie nie wyrażać opinii (a już wogóle złej) na temat tego czego nie słuchałem.
Za każdym razem jak ktoś pisze ze mam SONY (cokolwiek) inni (kilka osób) ripostuja ze to syf.
A ja miałem radio Sony i działało fajnie (zreszta gra do dzis ale w aucie szwagra).
Tak samo nie napisze ze głosniki to kicha bo ogólnie ich nie znam.
a juz wogóle poruszany przezemnie temat tub jest traktowany przezmnie ze szczególna "pasją".
Wszyscy podkreslają ze grają one żle, ale zaden fachowiec nie chce (zakładam ze nie umie) powiedzieć dlaczego. Osobiście wydaje mi sie ze jest to wina materialu z jakiego jest wykonana ale jakoś nikt nie chce tego potwierdzić. Czy brakuje im pewności? Nie wiem.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » wt kwie 26, 2005 17:41

prozak pisze:
kurde u nas nie ma dobrego sklepu car audio kiedys byl qmpla kuzyn byl wice mistrzem polski w naglosnieniu autek (nie pamietam z ktorego rocznika) ale sklep przeniesli lub skasowali qmpel w iraq siedzi kontakt sie urwal i kiszka ogolna w bydgoszczy
Ja jestem z Bydgoszczy i wiem że jest gdzie kupować sprzęt, są przynajmniej dwa dobre punkty.. Jeden To Max a drugi nie pamiętam nazwy... też w tych okolicach.
W BDG nie m,a fachowców??? a widziałeś S2000?? Jeździ u nas sporo dobrego sprzętu, i są ludzie którzy zanją się na dźwięku.

Nie brakuje też wieśniaków ale tak jest w każdym mieście... może się prozak w "nie odpowiednim" toważystwie obracasz... przynajmniej jesli chodzi o Car Audio. W naszym mieście (bo nadal czuję się bydgoszcznienem mimo że mieszkam w wawie) można kupić każdy sprzęt.. trzeba tylko chcieć.



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » wt kwie 26, 2005 20:04

ditomek tuba robi buuu buuu a skrzynka bum bum do tego tuba nie ma dynamiki takiej jak moze miec skrzynka :)

kacjen to prosil bym o adresy tych dwuch sklepow (mowie bez podtekstow naprawde by mi sie przydaly) ja szukalem chodzilem i same syfne sklepy widzialem gdzie probowali mi wmawiac ze jak cos pisze na produkcie to tak jest :hmm:

co do ludzi i ich sprzetu to z nikim z mojego bliskiego towarzystwa nie moge sobie wpelni porozmawiac o car audio co mowic by sie czegos nowego dowiedziec. ostatnio jedynie znajomy sie klucil zemna ze JBL to high endowy sprzet cala ameryka go montuje i jest najlepszy hhmm byla to chociaz jakas odskocznia od magnata coz ja w bydgoszczy jeszcze nie widzialem co mowic o slyszeniu dobrego sprzetu w aucie


kto hamuje ten przegrywa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości