Czego słuchacie w samochodzie? :)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
jocker_slupca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 22:38
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

Post autor: jocker_slupca » pt gru 10, 2004 18:17

Czechu pisze:najczęściej pogrywa RadioZet, a jak jest ciekawie na drodze to lubię sobie zapuścić eye_of_the_tiger :metal: wtedy nawet dobry Diesel nie jest zły :bajer:
szczerze mowiac to ja tez tigera zapuszczam czasami.. nio teraz ostatnio mniej bo cd spzredalem.. ale.. jak mam to tiger musi byc... jak sie jeszce basa podkreci:):) :pub: :pub:


http://s2.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=176134 <-- METAL DAMAGE - ciekawa gra internetowa <-- ZAPRASZAM:)

Awatar użytkownika
jocker_slupca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 22:38
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

Post autor: jocker_slupca » pt gru 10, 2004 18:19

paulox pisze:A ja polecam Music Instructor :helm: Muza wypasik przy dobrych głośnikach (na razie takich nie mam :blush: ale juz czekam na dostawe nowych glosników :hmm: )
nio ja music instructor mialem zapuszcane w ostatnie wakacje czesto.. czasami jak mnuie najdzie ochota to music instructor musi byc i nie ma mocnych:):)


http://s2.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=176134 <-- METAL DAMAGE - ciekawa gra internetowa <-- ZAPRASZAM:)

sylvii

Post autor: sylvii » pt gru 10, 2004 18:32

a ja słucham muzyki z Matrixa, bo przy tym najlepiej jeździ mi się w dłuższe trasy, a ponadto mad season, bo przy tym to śpiewam, albo na przykład soundgarden :)
zaznaczam, że mam marnego kaseciaka, więc pozostają stare kasety nie tylko z czasów wczesnej młodości :) kasieciak sprawia się super!!



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt gru 10, 2004 18:43

Agamek12 pisze:A ja mam ostatnio znowu (po 10 latach) fazę na Depeche Mode, płyta Violator.
rewelacja! ta muzyka się nie starzeje, też tego lubię słuchać :grin:



Awatar użytkownika
deaniel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw lis 11, 2004 20:11
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: deaniel » pt gru 10, 2004 19:04

Ja przede wszystkim slucham TRANCE. A i radia tez czasem poslucham :)
andrew6 pisze: Ciekaw jestem czy macie taki kawałek ktory wywyołuje u was emocje i samoczynnie naciskacie gazu ?? :green_fuck:
Na mnie tak dziala ostatnio utwor:
01-dj_dave_202_presents_impaxx_-_feel_(original_mix)-qmi.mp3



Awatar użytkownika
malutki gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 05, 2004 23:37
Lokalizacja: >>>GLIWICE
Kontakt:

Post autor: malutki gti » sob gru 11, 2004 02:56

:shock: witam wszytkich ja sobie slucham w autko ruznych kawalkow ostanio ushera paffa dadego z marjo winnarem jakos tak to zalezy jaki mam humor a z radja lubie 95.1 fm fajniusie radyjko szkoda ze lapie tylko na slasku :( kiedy slucham tylko techniawy ale juz mnie lep boli aod tego lub lub hehe wiec przeskoczylem na delikatniejsza muzyczke hehe kombi tez lubie sen sie spelni dobry kawaleczek :) pozdrawiam papa


UCZUCIA ZAGUBILEM UTRACILEM TO CO PIEKNE :(

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » sob gru 11, 2004 03:47

soundtrack NFSU, dobre techno i dance, a potem jak opadna emocje szybkiej jazdy na luzaka inxs :grin:



Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » sob gru 11, 2004 03:54

unwritten law- the celebration song z soundtracka NFSU moge sluchac w kolko \:D/ :kac: \:D/


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

Avenger
Trance Lord
Trance Lord
Posty: 79
Rejestracja: śr sie 18, 2004 23:54
Lokalizacja: Z zaświatów...
Kontakt:

Post autor: Avenger » sob gru 11, 2004 14:50

Heh a ja czy w aucie, czy na discmanie czy w aucie słucham taką muzę którą najbardziej kocham (bez skojażeń proszę ;)) A mianowicie HARD TRANCE, HARD HOUSE, TECH-HARD.... Jak ktoś nie wie z czym to się je to zapraszam na www.di.fm tam jest dużo kanałów i dają nawet dobrą jakość...
Pozdrawiam HARD maniaków ;)



Awatar użytkownika
jocker_slupca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 22:38
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

Post autor: jocker_slupca » sob gru 11, 2004 16:16

muza przy ktorej naciskam szybko gaz... hmmm
do szybkiej jazdy preferuje mocniejsze kawalki.. linkin park ramstein papa roach itd..
jak slysze cos takiego to tne... hehe :pub:


http://s2.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=176134 <-- METAL DAMAGE - ciekawa gra internetowa <-- ZAPRASZAM:)

bandit

Post autor: bandit » sob gru 11, 2004 23:22

witam! ja w aucie słucham prawie wszystkiego, zależy od nastroju! ale najchętniej wrzucam krążki na których jest cała masa niziutkiego, mięsistego i POTĘRZNEGO BASSSUU!! najlepsze uczucie jest jak basik schodzi tak że prawie go nie słychać a wszystko się trzęsie!! tylko furce trochę to szkodzi... plastiki trzeszczą itp...



Awatar użytkownika
pu11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 22:09
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: pu11 » ndz gru 12, 2004 01:44

andrew6 pisze:Ciekaw jestem czy macie taki kawałek ktory wywyołuje u was emocje i samoczynnie naciskacie gazu ?? :green_fuck:

Jak słucham ogólnie techno/house/club.

Mam parę kawałków co powodują przyśpieszenie o conajmniej 20 km/h np. dj.noiserr - qlimax anthem



Avenger
Trance Lord
Trance Lord
Posty: 79
Rejestracja: śr sie 18, 2004 23:54
Lokalizacja: Z zaświatów...
Kontakt:

Post autor: Avenger » ndz gru 12, 2004 04:01

to ja PU11 proponuję zapuścić jakieś orginalne kawałki z QLIMAXA, a nie Dj Noiserra... ale fakt faktem Anthem wyszedł mu całkiem całkiem :)
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » pn gru 13, 2004 00:01

mam liste moje najnowszej skąłdanki do samochodu :D
(lista ponizej ;) )


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości