radio za 50 zl

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

arono

radio za 50 zl

Post autor: arono » ndz kwie 24, 2005 12:09

ma ktos jakie radio do 50zl byle gralo :bigok:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz kwie 24, 2005 15:04

na gieldzie kupisz nowe za tyle, jakies pioniery lub soony ;)
tesc ostatnio kupil takie do malucha nawet fajne kolorowe :jezor: oplacilo by sie kilka zl dodac i lyknac z elektronicznym ustawianiem stacji bo te reczne maja tendencje do samoistnej zmiany czestotliwosci :D

moze udalo by ci sie dorawc tez stary mogel blaupunkta wygladem raczej odstrasza ale gra odpowiednio i dobrze fale lapie tyle ze moga za nie wolac troche wiecej bo mysla ze firmowka to czyba naliczyc odpowiednio ;) znajomy 2 takie balupunkt i jakas inna firma opchnol za 70 zl kazde


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
adas01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 15, 2005 20:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adas01 » ndz kwie 24, 2005 15:29

jeżeli masz taką możliwość, aby ktoś w Niemczech przelał kaskę oraz przyjął paczkę na swój adres, to poszukaj na ebay.de - ja kupiłem fishera (sanyo) za 4.16e + 4.80e przesyłka, czyli jakieś 36zł - radio cyfrowe, pamięc 18 stacji, kaseta gra, zdejmowany półpanel (ćwierćpanel właściwie ale zawsze coś), wyjście 4x7w, w pełni sprawne zapakowane lepiej niż w PL szkło

niestety warunki początkowe są niezbędne - ponieważ przelew kasy z PL na konto w Niemczech to min. 20 zł prowizji, Niemcy zazwyczaj mają tylko "Versand nach Deutschland" więc wysyłka tylko do Niemiec, poza tym koszta przesyłki bezpośrednio do PL to kolejne ździerstwo.
powodzenia, pozdrawiam


był mk3, jest prawie mk4

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz kwie 24, 2005 17:36

mam takiego grundiga na kasetki. Kasetek nie sprawdzalem ale radio chodzi ladnie. Wyciagnalem go z goferka jak przyjechal zza granicy. Lezy u mnie i sie kurzy. Za 50 zeta pojdzie. Jak cos wal na priv



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości