Czołem chłopaki dawno nie pisałem troche śmiechu nie zaszkod

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Czołem chłopaki dawno nie pisałem troche śmiechu nie zaszkod

Post autor: TUTENHAMON » ndz lis 18, 2007 19:11

Czołem chłopaki dawno nie pisałem ale muszę wam to pokazać żebyśmy sobie podyskutowali http://aukcja.onet.pl/show_item.php?ite ... s%C5%82any. tylko się nie wzorujcie bo każdy zostanie z nas mistrzem


TUTENHAMON

gumis601
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 18:49
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt:

Post autor: gumis601 » ndz lis 18, 2007 20:26

Szkoda gadać :) Mistrzem <lol> W dBdrag mógłby startować i tylko tyle :P



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz lis 18, 2007 20:37

juz wiem jak zrobie swoje autko :grin: tylko ja 3 monitory wiecej dam bo bede mial telewizje satelitrana.(cyfrowy polsat) :helm:



Awatar użytkownika
sito
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: czw mar 08, 2007 00:32
Lokalizacja: Czersk
Kontakt:

Post autor: sito » ndz lis 18, 2007 20:38

NO naprawdę przyzwoity sprzet! a najbardziej podobają mi sie te niebieskie ringi wokół głośników :grin:


Obrazek sitoboss to moje pierwsze imie xD

Audiofil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw lis 08, 2007 12:13
Lokalizacja: Trzebnica

Post autor: Audiofil » ndz lis 18, 2007 21:10

heheh...wiem co to za uaftko..rzeczywiscie byl e wrocku w zeszlym oku ale zdaje sie ze nie mial zadnego miejsca z tego co pamietam, szkoda natomist ze nie zrobil zdjecia instalacji pod t suby (chyba ze to zmienil) bo ja bym sie bal czy sie to auto nie sfajczy hieheheh...parch jak cholera

[ Dodano: 18 Lis 2007 20:12 ]
a i strtowal w dbdrag ale jak dobrze pamietam wycisnol zaledwie niecale 140 db



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz lis 18, 2007 23:03

EEE tam się nie znacie. MOnitory są specjalnie ukierunkowane, że ukierunkowują scenę a słuchacza, a przywieszka pod lusterkiem odpowiada za przesunięcie fazowe pasma niskich tonów i sprawia, że sub jest słyszlny wyraźnie z przodu.

W bagażniku oczywiście odwiedczni rywale SONY i JBL, którzy tak się niemiłosiernie tłuką, że osoba wożona w bagażniku zostaje od razu ogłuszona, a wczesniej oślepiona przez zajebiaszcze neony :panna:

[ Dodano: Nie Lis 18, 2007 22:04 ]
Wogóle TUTENHAMON gdzieś Ty był :?: :!: :pub:



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn lis 19, 2007 11:22

Kubus20 pisze:EEE tam się nie znacie. MOnitory są specjalnie ukierunkowane, że ukierunkowują scenę a słuchacza, a przywieszka pod lusterkiem odpowiada za przesunięcie fazowe pasma niskich tonów i sprawia, że sub jest słyszlny wyraźnie z przodu.

W bagażniku oczywiście odwiedczni rywale SONY i JBL, którzy tak się niemiłosiernie tłuką, że osoba wożona w bagażniku zostaje od razu ogłuszona, a wczesniej oślepiona przez zajebiaszcze neony :panna:

[ Dodano: Nie Lis 18, 2007 22:04 ]
Wogóle TUTENHAMON gdzieś Ty był :?: :!: :pub:
Cześć Kubus20 poprostu jestem tak zawalony robotą że nie mam czasu już dla swojego hobby. Ale widze że na forum jest kilku specjalistów którzy wiedzą o co chodzi w car audio tak że zawsze każdy znajdzie odpowiedź dla siebie. Widzać ten kosmos na allegro które pokazał mi mój dużo młodszy brat powiedział czy teraz taki jest styl czy ten człowiek ma coś z głową. Nic pozdrawiam wszyskich i budujcie Car audio z głową nie na łapu capu i na wczoraj. Pomału a sukcesywnie. Pytajcie bo kto pyta nie błądzi. Pozdrawiam.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości