Sterowanie subem z radia a wzmacniacz

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Qboy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 17:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Sterowanie subem z radia a wzmacniacz

Post autor: Qboy » pn maja 09, 2005 20:19

Mam nielada problemz podłączeniem suba.A wiec z radia mam wyjscie ze sterowaniem na suba biorac pod uwage ze samo radio nie napedzi pożadnego basu to podłanczam to pod wzmacniacz.I teraz pytanie czy dobrze robie jak podłacze te wyjscie na suba pod wzmacniacz i puzniej dopiero na suba?I czy bedzie dalej sterowanie pomimo ze idzie wszystko przez wzmacniacz. :kac: troche zakreciłem ale chyba wiecie o co chodzi :grin: Czekam na szybkie odpowiedzi :pub: Aha radio pionka deh 6400



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt maja 10, 2005 10:44

Tak pod warunkiem że wzmacniacz będzie ustawiony na pełne pasmo przenoszenia. Bo jak zrozumiałem chcesz sterować radyjkiem a nie latac do bagażnika.


TUTENHAMON

Qboy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 17:06
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Qboy » wt maja 10, 2005 14:41

Własnie o to mi chodzi.A co oznacza ze ma byc ustawiony na pełnym pasmie przenoszenia.Jestem w tym ciemny wiec prosze o wyrozumiałosc :green_fuck:



baaq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:49

Post autor: baaq » wt maja 10, 2005 14:43

Przy okazji. Mam radio ze sterowaniem subem, konkretnie JVC KD-SH909R. Moze ktos ma takie radio lub wie i poradzi mi. Jesli mam zamiar kupic Hertz ES 300... to jakie parametry powinen miec wzmacniacz ? Czy to ze jest sterowanie subem w radio determinuje jakies parametry wzmacniacza ?



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr maja 11, 2005 09:40

Pełne pasmo jest oznaczone na zwrotnicy jako full czyli podaje pasmo np. od 30 do 20000Hz. Więć dopał musi być ustawiony na to pasmo. Sterujesz radiem więc sygnał który wyślesz poprzez czincz do wzmacniacz już jest obciety o góre a ty tylko dostrajasz sobie tą częstotliwość która cię interesuje. POwinieneś poszukać wzmacniacza który podaje minimum 200 w RMS taki już wystarczy do ciągnięcie w/w Hertza.


TUTENHAMON

ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » czw maja 12, 2005 08:56

baaq pisze: Czy to ze jest sterowanie subem w radio determinuje jakies parametry wzmacniacza ?
Tak, jego cenę :-)
Pozdrawiam



biznesshop

Post autor: biznesshop » czw maja 12, 2005 21:44

hmm 200 wat...

Ale np: jaki?

Można się zagubić w tych danych. Nie wiadomo kto co podaje. JBL podaje 120 wat to znaczy ze jest tyle czy nie?



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt maja 13, 2005 12:08

NIe to moc muzyczna na głosniku nigdy nie jest napisane że jest to moc rms przynajmniej się z tym nie spotkałem w parametrach głosnika jest podana moc RMS.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości