Zabudowa MK1

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

BadKENNY

Zabudowa MK1

Post autor: BadKENNY » pt maja 13, 2005 11:55

Słuchajcie, chce sobie w moim MK1 zrobić dźwięk bo jak narazie to go wogle nie ma :)

I problem polega na tym że w 1974r nie myśleli o głośnikach na drzwiach i nie wiem gdzie moge je zamontować :(

z tyłu jakoś sobie poradze, ale z przodem nie mam pojęcia. Macie jakieś fotki, instrukcje czy coś ? Znalazłem na forym jak zrobić zabudowe do MK2 ale tam już jest miejsce na seryjne głośniki a umnie niema :(

No chyba że wstawie w tą srodkową półke między siedzeniem pasarzera a kierowcy :P



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt maja 13, 2005 12:04

Z tyłu nic się nie montuje poza subem a na przód robisz panel z MDF wzór i kształt zależy od ciebie.


TUTENHAMON

BadKENNY

Post autor: BadKENNY » pt maja 13, 2005 12:15

Problem polega na tym ze nie mam kasy na suba :)

Sprzęt będzie naprawde z DOLNEJ półki :)
Chce tylko go gdzieś umieścić. Z tyłu chce 2 niskotonowe żeby bas wogle było słychać a z przodu jakieś 3 drożne badziewia :)
Dlatego takie rozwiązanie bo nie mam kasy a aktualnie nie mam dźwięku w moim autku.

WIem że pewnie ktoś sobie pomyśli ze lepiej poczekac i dozbierać do czegoś leprzego. Tak zgadzam sie z tym ze lepiej coś leprzego bo sam znam się troche na audio i firmy typu Boschman, VoiceCraaft, Alphard i inne mnie rozśmieszają, ale co zrobić jak nie ma kasy :P

A teraz rozłoże was na łopatki.... cena 4 głośników będzie około 100zł :D Ba! I to nowe jeszcze :P W domu mam Tonsil Fenix front, no ale do autka teraz nie mam kasy zeby kupić sprzęt przynajmniej takiej klasy :(



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt maja 13, 2005 14:31

Ja się odłanczam nie znam się na tak niskiej klasie budżetowej


TUTENHAMON

BadKENNY

Post autor: BadKENNY » pt maja 13, 2005 14:55

to niezły z Ciebie znawca... hyh rozwaliłeś mnie :D



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pt maja 13, 2005 17:24

hyh - prostackie teksty kolega stosuje. Poczytaj cohciaz trochę forum to dowiesz się dlaczego twoja koncepcja jest bezsensu.



Awatar użytkownika
Misza
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 524
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:51
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Misza » pt maja 13, 2005 23:59

ja mam w do swojego mk1 zrobilem sam przednie panele, pod glosniki 16-17 i pod elektryke szyb
Jutro zrobie fotki i wkleje


http://misza1982.digart.pl
www.fotomisza.yoyo.pl
moje wypociny :)

Awatar użytkownika
koolio7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 21:36
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontakt:

Post autor: koolio7 » sob maja 14, 2005 09:47

teraz jak już troche wiedzy na temat zabudowy audio w samochodzie mam jestem zdania Tutenchamona że z tyłu to tylko suba.
Kup sobie dwa zwykłe głośniczki (np. do 50zeta:grin: ) i zbieraj na lepszy sprzęt.


Miec MK2 z silnikiem 5.7 z Forda mustanga ehhh
[url=http://ubanimator.com][img]http://img102.imageshack.us/img102/3598/userbar789413pi.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob maja 14, 2005 14:34

BadKENNY pisze:to niezły z Ciebie znawca... hyh rozwaliłeś mnie :D
Tym tekstem dałeś właśnie popis swojej wiedzy na temat audio


TUTENHAMON

BadKENNY

Post autor: BadKENNY » sob maja 14, 2005 17:09

TUTENHAMON pisze:Ja się odłanczam nie znam się na tak niskiej klasie budżetowej
kacjen pisze:hyh - prostackie teksty kolega stosuje. Poczytaj cohciaz trochę forum to dowiesz się dlaczego twoja koncepcja jest bezsensu.
Nie wypowiadaj się jak nie wiesz o co chodzi, to ty masz prostackie teksty!
Poprostu jak ktoś mówi ze niezna sie na instalacjach "niskobudrzetowych" to gówne a nie fachowiec z niego :/ Jak ktoś coś umie to potrafi poradzić sobie w każdych warunkach. I nie powiedziałem że subwoofer z tyłu to zła koncepcja!
koolio7 pisze:Jteraz jak już troche wiedzy na temat zabudowy audio w samochodzie mam jestem zdania Tutenchamona że z tyłu to tylko suba.
Kup sobie dwa zwykłe głośniczki (np. do 50zeta:grin: ) i zbieraj na lepszy sprzęt.
Misza pisze:ja mam w do swojego mk1 zrobilem sam przednie panele, pod glosniki 16-17 i pod elektryke szyb
Jutro zrobie fotki i wkleje
To są porządne i pomocne odpowiedź a nie bezproduktywne pieprzenie.
TUTENHAMON pisze:
BadKENNY pisze:to niezły z Ciebie znawca... hyh rozwaliłeś mnie :D
Tym tekstem dałeś właśnie popis swojej wiedzy na temat audio
Już nic więcej nie będe pisał ale ktoś się popisał tekstem ten sie popisał.

Qr** krew mnie zalewa :P



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » sob maja 14, 2005 18:41

czemu smiejesz sie z firm typu alphard boschmann? dzieki nim ktos kto nie ma pieniedzy moze miec jakis dzwiek w aucie - poza tym jest duzo wiecej firm gorszych od tych dwoch

a w tej klasie budzetowej co ty chcesz na prawde nie ma co doradzac bo wszystko gra tak samo - wiec nie dziw sie ze ktos pisze ze sie na tym nie zna - bo tak na prawde to nie ma co polecac

a co do tego ze napsialas ze jak ktos sie na tym nie zna to kupa a nie fachowiec - to ja ci napsize tekst jednego naszego kolegi - z gowna bata nie ukrecisz :]



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » sob maja 14, 2005 18:55

BadKENNY - sprzęt o którym mówisz to nawet nie jest klasa budżetowa. G... wiesz a kozaczysz nieziemsko. Nie spodziewaj się specjalnej pomocy po takich tekstach.



Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » sob maja 14, 2005 19:14

Panowie... spokojnie :)

Mi sie wydaje ze w MK 1 jest jakies miejsce gdzie mozna zamontowac jakis glosnik
http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=544

tam widac ze po zdjeciu tapicerki jest jakas dziura, wiec wystarczy zrobic dziure w tapicerce i przykrecic glosnik, a jak malo miejsca to jakis pierscien z MDF albo Panelik i po klopocie, chyba ze u ciebie nie ma takiej dziury to zostaje ci zrobienie panela z MDF i przykrecenie go do blachy i montaz glosnika. Chyba ze ty nie masz takowej dziury... ale ja nie wiem nigdy nie widzialem w MK1 na life jak to wyglada


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

BadKENNY

Post autor: BadKENNY » sob maja 14, 2005 20:07

Kacjen weź już przestań pisac, wogle zdaj klawiaturke bo piszesz głupoty jeszcze mnie obrażasz klocku. Spamuj sobie gdzie indziej.

@Kamilt500: Ta z tym ostatnim tesktem się zgadzam :) Ale moje pytanie brzmi o zabudowe... a nie o głośniki (tutaj pomocna porada ostrego:) ) :)

"czemu smiejesz sie z firm typu alphard boschmann? dzieki nim ktos kto nie ma pieniedzy moze miec jakis dzwiek w aucie"

Właśnie tutaj występuje taki rzypadek :) Wiem jakie to firmy, ale takie też są dobre jak mamy mało kasy :)

Ogólnie to wyluzujmy ! :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości