montaż radia w mk4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

tomsg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 22:15
Lokalizacja: Bytom

montaż radia w mk4

Post autor: tomsg » ndz kwie 13, 2008 10:32

Witam

Nie potrafie wsunac radia (clarion) do konca kieszeni. Blokuje go przejściówka z kostką, która zajmuje troche miejsca.
W jaki sposob sprawnie zamontować to radio? Jeśli trzeba rozebrac konsole, prosze podac ktore elementy.



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » ndz kwie 13, 2008 11:43

Witam.
Wyjmij półeczkę, która jest pod albo nad radiem (nie wiem jak jest u ciebie) i podczas wsuwania radia ułożysz sobie przewody tak aby radio weszło.



tomsg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 22:15
Lokalizacja: Bytom

Post autor: tomsg » ndz kwie 13, 2008 12:17

Slavwek.ie pisze:Witam.
Wyjmij półeczkę, która jest pod albo nad radiem (nie wiem jak jest u ciebie) i podczas wsuwania radia ułożysz sobie przewody tak aby radio weszło.
probowalem, lecz niestety po zamocowaniu radia polkieszen blokuje montaz poleczki :( W ostatecznosci wytne gorne wywiniecie polkieszeni, ale moze idzie zamontowac to radio bez wiekszych przerobek.



K_rupni_K
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 24, 2008 14:07
Lokalizacja: Bytom

Post autor: K_rupni_K » wt kwie 15, 2008 15:43

siemka ja tez jestem z bytomia i mam MK4 i zainstalowałem 6 glosników w nim i radio bez problemu jak chcesz to wpadnij kiedys to ci pomoge bo lubie sie bawic w takie pierdoły. moje gg 7021445 :bigok:


K_rupni_K

Awatar użytkownika
PAKoRKS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt kwie 22, 2008 00:53
Lokalizacja: Czę100chowa

Post autor: PAKoRKS » czw kwie 24, 2008 09:45

Witam , a ja mam tez podobny problem. POdlaczylem , wlozylem radio i tu mam problem. Radio mi lata na boki i przy przyspieszaniu sie wysowa. Niewiem jak i do czego je przymocowac. Pomocy



Awatar użytkownika
CrazyButcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 12, 2006 19:42
Lokalizacja: Witanowice
Kontakt:

Post autor: CrazyButcher » wt maja 20, 2008 18:38

PAKoRKS, też miałem podobny problem z radiem, które wypadało w trakcie jazdy. Poradzilem sobie z tym tak, że po obu bokach radia, w trakcie wkładania radia w kieszeń umieściłem małe tekturki z kartonu i wsunąłem radio w kieszeń razem z nimi. Radio siedzi mocno na miejscu, a tekturek nie widać.

Jednak można ten problem rozwiązać także montując radio w specjalnej metalowej kasetce do tego przeznaczonej, którą można kupić w sklepie motoryzacyjnym.

Jeśli chodzi o zmieszczenie radia razem z górną półeczką (u mnie radio mam na dole) to też miałem problemy. Uporałem się z tym tak, że najpierw wyciągnąłem górną półeczkę, zamontowałem radio na dole wsuwając je do końca. Kable, których jest bardzo dużo poupychałem w szczelinach za radiem, tak aby radio się zmieściło. Następnie delikatnie wysunąłem radio około 1 - 2 cm tak, aby nie wyciągnąć pochowanych kabli, włożyłem górną półeczkę a potem dopchnąłem radio do końca :bigok:

POWODZENIA!! :smoke:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości