Wybór radia - karty SD

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
rhl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: pn gru 26, 2005 00:30
Lokalizacja: nie powiem :P
Kontakt:

Wybór radia - karty SD

Post autor: rhl » śr sie 06, 2008 09:25

witam was :)

Mimo, że coś bym wybrał samemu jednak wolę zadać pytanie tutaj z prośbą o podpowiedź w temacie kupna radia na karty SD - a więc tak, może napiszę najpierw co mam i czego oczekuję...

Posiadam Wzmacniacz Blaupunkta 4x100 GTA 4100, Zestaw przedni DLS B6 oraz subwoofer taki na 100W w izobarycznej obudowie z dwóch LW800 (nawiasem mówiąc to niby te LW to badziew za parę groszy ale szczerze - to w tej obudowie całkiem porządnie grają :hmm: )

To tyle co mam, a teraz to czego oczekuję... Będę wygłuszał sobie drzwi przednie, nie zależy mi na płytach CD bo denerwuje mnie trzymanie płyt i ciągłe dbanie o to by się nie pozadzierały, moc radia nie ma dla mnie znaczenia, byle miało wyjście najmniej 2xRCA ogólnie nie psuło się samo za szybko :grin: i możliwie cena / jakość żeby była dobra :)

Ogólnie to wybrałbym pewnie jakieś badziewie do 300zł ale może nie mam pojęcia w tym temacie stąd najpierw pytanko tutaj - dla informacji miałem wcześniej Alpine 9812 i... aż takiego super radia mi nie potrzeba bo nie wykorzystuję jego potencjału, słucham często elektronicznych kawałków i zależy mi na tym by było w miarę dobrze odtwarzane

Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczny :bigok:



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr sie 06, 2008 10:21

Jeśli ma być to tylko "zwykły prosty grajek" ,to polecam Blaupunkta "sd" ......... nie ma napędu CD i kosztuje od 220zł ........i będzie do kompletu :-) .
Teraz jeśli ma to jednak być "porządne" radio ,to Clark 388,389(różne końcówki oznaczają kolory podświetlenia) lub Kenwood ,JVC itd. .......... czyli "firmowe" radia .Nie baw się w Clatroniki,Heaveny i inne "biedronkowe" wynalazki ........ jedni sobie chwalą (mniejszość) ,a drudzy ......czekają na naprawę gwarancyjną .



Awatar użytkownika
rhl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: pn gru 26, 2005 00:30
Lokalizacja: nie powiem :P
Kontakt:

Post autor: rhl » czw sie 07, 2008 00:47




Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » czw sie 07, 2008 10:07

szukaj używanego JVC SH 1000



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości