Co to za wzmak Bull audio?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Yankess
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt lis 09, 2007 19:10
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Co to za wzmak Bull audio?

Post autor: Yankess » czw lip 16, 2009 15:32

Witam jak w temacie mam do kupienia ten wzmacniacz Bull Audio AMP 4.600 i nie wiem czy warto i nie wiem ile mozna dac za niego nie znam tej firmy moze ktos ma wieksze pojecie.Prosze o pomoc



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » czw lip 16, 2009 17:48

Po pierwsze - nie warto kupować żadnych buldogów ;-) a po drugie podaj jakieś parametry, fotkę czy coś bliżej o nim.

Jak będą parametry, gdzie wyprodukowany (np. w chinach) to może ktoś Ci powie czy warto te 40 - 50 zł dać

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
pico8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 29, 2009 19:54
Lokalizacja: Opolskie/Chróścice

Post autor: pico8 » czw lip 16, 2009 17:58

Nie bierz tego badziestwa. Szkoda kasy na to.
Zakladalem koledze takie cudo w B4 (uparl sie ) i poprostu szok !

Szkoda kasy !!


<kulturalny prowokator>

Awatar użytkownika
Yankess
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt lis 09, 2007 19:10
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: Yankess » czw lip 16, 2009 22:58

Ja tez własnie steptycznie do tego pofchode nie jestem przekonany ale myślałem ze moze okazja sie trafi an forumc ar audio gosc mi napisał zo te bull audio nalezy do tego samego koncernu co nalezy Rainbow ze niby odbre ale ja jakos tak nie trawie tego za bardzo.Niby to w niemczech dobra firma ale ja nie wiem.Tak to sie przedtsawia na papierze:
Obrazek



piotrzee
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr lut 07, 2007 13:02
Lokalizacja: Radom

Post autor: piotrzee » pt lip 17, 2009 11:46

Nawet gdyby to był ten sam koncern to wcale nie świadczy o jakości. Bo co, że niby za ścianą składają Rainbow to i Bullaudio jest już prawie Rainbow... ? dzieli ich tylko ta jedna ściana :helm:
Nie pamiętam nazw firm ale świta mi, że chyba 3 firmy audio w DE mają tę samą siedzibę, 3 zupełnie odmienne firmy. Sam osobiście mam Phase Linear Aliante, teraz to jest MacAudio bo ta firma wykupiła Phase i dzieli te dwa subwoofery (oryginał i nowoczesny "lifting") mega przepaść, na korzyść starego Phase oczywiście.
Kupa z włosem i nic więcej takie Bull Audio, nawet gdyby składały to te same ręce co Rainbow. Liczą się materiały.


[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=176956[/url]

Moje 2 limitowane dzieciątka - Wolfsburg i Fire

Awatar użytkownika
CineK_JawoR
Grupa Dolny-Śląsk
Grupa Dolny-Śląsk
Posty: 168
Rejestracja: sob sie 16, 2008 22:52
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

Post autor: CineK_JawoR » sob lip 18, 2009 15:06

Każdy tylko patrzy na sprawdzone marki. Na pewno nie bedzie to co rainbow ale na pewno bedzie tansze a nie każdy ma takie wygórowane wymagania. Co do Bull Audio to ostatnio kupiłem zestaw głośników tej firmy bo w sklepie we wrocku mi polecili te głośniki i całkiem fajnie grają oczywiście ze zrobionymi drzwiami. Może nie mam super ucha i nie znam sie za bardzo ale całkiem przyjemnie sie słucha. Dlatego jak ktoś szuka tańszego wzmaka to warto spróbowwać.


Mój golf --> http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=315821" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości