Moja Pierwsza Zabudowa Bagażnika Golf MK III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Celek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 20:12
Lokalizacja: Pecna Ok. Mosiny/Poznań

Moja Pierwsza Zabudowa Bagażnika Golf MK III

Post autor: Celek » wt kwie 06, 2010 17:55

Witam wszystkich odwiedzających ten temat :jezor:

Hmm od kilku miesięcy myslałem o zmienienu wyglądu bagażnika w moim golferku :grin: . Noo ale jakoś nigdy sie mogłem zrobić pierwszego kroku. Ale wkońcu się udało pewnego pięknego dnia hahah :bigok:

Hmm a z czego budowę wykonałem? tak się złożyło że miałem płyty ze starych szaf :jezor: różniej drubości. No tak jak by tego nie wykorzystać i kasy nie wydawać bez potrzeby :D



Co do sprzęciku to:

Radyjko: :dol:

LG LAC-M6600R

Skrzynia: :dol:

Lanzar Max 12 1000W

Wzmacniacz: :dol:

hmm tuu zbieram kasę :jezor: gdyż poprzedni sprzedałem.


Noo to co by tutaj więcej gadać wystarczy przynudzania :okej:

Czas pokazać co się zrobiło :grin:



Jak widać w bagażniku panowała nudaaa, nudaaa i jeszcze raz potworna nudaaa :goof:

Obrazek

Obrazek


No więc na pierwszy ogień poszło wyczyszczenie wszystkiego :green_fuck: :dol:

Obrazek


Kolejnym etapem jak przy takim modzie. Zabawa z wycinaniem z kartonu boczków :bigok: , a dokładnie to jednego. (niestety nie posiadam zdjęć)

A oto tego rezultat :dol:

Obrazek

Obrazek

A że drugi taki sam to już było szybko :) aby różniły się wycięciem na dole :dol:

Obrazek

Obrazek


A oto efekt boków w całości :bigok: :dol:

Obrazek


Kolejną faza było zrobienie czegoś na oparcie siedzenia. Ponieważ nie bardzo by pasował metal do reszty obicia :goof: ... padło na cienką płytę :dol:


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kolejnym etapem było zrobienie podłogi :jezor: która jest w dwóch częściach a dlaczego? zobaczycie sami :grin: :dol:

Obrazek

Obrazek


Aa czemu na dwie cześci? Bo po co utrudniać sobie życie ... jak można dać cienki zawias i jest gitara :bigok: nic się nie rusza i wogóle. Przyjemne z pożytecznym :dol:

Obrazek

Obrazek

Zawiasy by nie było ich widać po obiciu ...dałem w płytę. Nie zbyt zadowolony jestem ale jest ok :D :dol:

Obrazek

Obrazek

Noo to czas na małe show :okej: :dol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Następnym bajerem było robienie boków by były funkcjonalne i służyły nadal jako schowki :D. Więc ... cieniutkie zawiasy i oto tego efekt :okej: :dol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Noo i tak samo druga strona tyle że większe drzwiczki :okej: :dol:

Obrazek

Obrazek


I kolejne małe show :jezor: :dol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No więc to by było na tyle panowie :D sorka za jakoś zdjęć ale robione tele... niby 3.2 ale rusz lekko ręka i już d... :jezor:

Mam nadzieje że dzięki pokazaniu krok po kroku ...pomogłem komuś w podjęciu decyzji nad zabudową. Bo czytając nie jedna osoba by chciała ale nie wiedziała od czego zacząć :D

W miarę przypływu gotówki ... pokaże dalej gdzie umieszczę wzmacniacz do tego jakie obicie no i oświetlenie jak by inaczej :bigok:
Ostatnio zmieniony wt kwie 06, 2010 18:06 przez Celek, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
aik01
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: śr mar 10, 2010 19:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: aik01 » pt maja 07, 2010 18:30

bardzo fajny projekt :bigok: tylko mam pytanie jak przymocowałeś to wszystko do boków bagażnika? chyba u siebie zrobię coś podobnego :grin:


mówicie mi po prostu Paweł :)

było MK3, jest B5.5 :)
viewtopic.php?f=91&t=509440" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Awatar użytkownika
denu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: wt lip 03, 2007 12:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: denu » pt maja 07, 2010 19:30

heee świetny patent z tymi zawiasami! dzięki za podsunięcie pomysłu :bigok:
Proponuję wywalić ten zwykły uchwyt dwupunktowy i zastosować taki wpuszczany, wprawdzie trzeba wyfrezować na niego otwór, ale widzę że ze stolarką radzisz sobie bardzo dobrze :grin:

Obrazek

Jak rozwiązać teraz schowanie wzmacniacza? tak, żeby było widać tylko jego wierzch. Drugie dno odpada, bo dolne "drzwiczki" się nie otworzą?


Obrazek
mk3: Obrazek a3: Obrazek

Awatar użytkownika
Celek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 20:12
Lokalizacja: Pecna Ok. Mosiny/Poznań

Post autor: Celek » wt maja 25, 2010 12:54

łeeee nie widziałem nawet odp ;/ sorka że teraz .. no narazie to nic nie jest skręcony ;) wzajemnie się rozpierają boki od dół. nic się nie obala :) noo miałem inne wydatki i jakoś nie mogę skończyć;/


Ale niebawem będzie całość.


Co do wzmacniacza to będzie wpuszczony w ta część otwierana ;)) i pleksą przykryty ;) do tego jakieś otwory wentylacyjne :) i podświetlone..

A uchwyt no muszę powiedzieć całkiem ciekawe pomyślę nad tym :grin:


A co do drzwiczek to się otworzą ;) jak się najpierw dól podniesie albo odwrotnie ;) tylko myślę nad siłownikiem małym by to nie opadało samoczynnie :hmm:
Ostatnio zmieniony wt maja 25, 2010 13:01 przez Celek, łącznie zmieniany 2 razy.



Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 726
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » wt maja 25, 2010 13:06

Celek pisze:no narazie to nic nie jest skręcony
proponuje to poskrecac wszystko, bo jak bedzie skrzynia to to wszystko bedzie "ladnie" gralo :crazy:

zamierzasz to czyms obic ?


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

Post autor: Czarson » wt maja 25, 2010 13:11

powodzenia w dokończeniu tej zabudowy :grin:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
Celek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 20:12
Lokalizacja: Pecna Ok. Mosiny/Poznań

Post autor: Celek » wt maja 25, 2010 17:00

noo po skręcane będzie :grin: ...tylko narazie po co ? dopiero po obiciu ;)


Hmm co do obicia to koc wybieram ;) ..no i oświetlenie na końcu modułami :hmm:

[ Dodano: 14 Cze 2010 15:47 ]
Mam pytanie Panowie :grin: jaki wzmacniacz polecicie do tego Lanzara ? dodam że chodzi mi po głowie by dobry 4 kanałowy da sobie rady na mostku z skrzynką + 165mm w drzwiach z przodu HERTZ DCX 165 ..aa z podszybia dam pod radio jakieś 50W;)

co wy na to? może jakieś inne rozwiązanie?

Czy może zrezygnować z podszybia a dać taki zestaw PIONEER TS-G171C nie mówię że taki ;) ale jakiś odseparowany może ?:) tak do 200 zeta:) 250 ..
Ostatnio zmieniony pn cze 14, 2010 15:46 przez Celek, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości