mk2 radio alpine miga ale się nie włącza

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

dworak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw lip 08, 2010 21:33
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

mk2 radio alpine miga ale się nie włącza

Post autor: dworak » śr wrz 01, 2010 21:51

Witam,
dostałem od kuzyna z niemiec radio alpine cde-9874R. u niego radio działało normalnie, po odłączeniu starego radio podłączyłem nowe i się nie włączyło. Podłączyłem stare i też już nie działało. Okazało się że spalił się jeden z 2 bezpieczników przy wiązce kabli wychodzących z kostki iso. Pojechałem do elektromechanika, wymienił mi bezpiecznik, pozmieniał kable w kostce iso wg oznaczeń z radia alpine i na wyświetlaczu pojawiają się literki tak jakby się radio włączało i po chwili gasną, po paru sekundach znowu to samo i tak cały czas. Elektromechanik powiedział, że wg niego wszystko podłączone jest tak jak ma być i dziwił się czemu tak się dzieje. Mówił, że może coś się w radiu stało jak podłączyłem pod źle ustawioną wiązkę kabli. Jest to możliwe? co wy o tym sądzicie? Z góry dzięki za jakiekolwiek rady.
Pozdrawiam



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

mk2 radio alpine miga ale się nie włącza

Post autor: Slavwek.ie » pt wrz 03, 2010 17:42

Podłącz Alpine w innym aucie na próbę, będziesz wiedział, czy jest sprawne i czy z twoją instalacją jest coś nie tak.



Diesel_87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn lis 23, 2009 02:54
Lokalizacja: Toruń - Moherowo

mk2 radio alpine miga ale się nie włącza

Post autor: Diesel_87 » sob wrz 04, 2010 08:46

moze ten elektromechanik wcale niejest taki dobry...sprawdź w innym aucie ,być moze coś sie stało w momencie niepoprawnego podłączenia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości