MK5 radio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

wujkodja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 17:24
Lokalizacja: Legnica

MK5 radio

Post autor: wujkodja » pn sty 10, 2011 23:54

witam,koledzy mam takie pytanko,czy normalne jest że,po wyjęciu kluczyków ze stacyjki radio można normalnie włączyć? Z tego co słyszałem to w golfach po wyjęciu kluczyka radia nie można włączyć ,z góry dzięki za info pozdr..



blaszczu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: czw sie 20, 2009 21:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

MK5 radio

Post autor: blaszczu » wt sty 11, 2011 15:30

Pewnie masz przepięty kabel od podtrzymania napięcia i możesz radio bez zapłonu uruchamiać. Jak dla mnie to zaleta a nie wada ;)



MalyG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:29
Lokalizacja: Głogów

MK5 radio

Post autor: MalyG » wt sty 11, 2011 23:00

Ja mam to samo u siebie w Touranie, to normalne w tych radiach że po wyjęciu kluczyka można swobodnie włączyć radio i wyłączyć.



Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

MK5 radio

Post autor: Pablo Corrado » pt sty 14, 2011 00:06

Można właczać i tak jest zrobione fabrycznie. Jeśli to oryginalne radio, lub nieoryginalne, ale Blaupunkt to "bez kluczyków" będzie działało godzinę i samo sie wyłączy, aby aku nie rozładować.
Z kluczykiem w stacyjce gra do oporu ;-)


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

wujkodja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 17:24
Lokalizacja: Legnica

Re: MK5 radio

Post autor: wujkodja » pt sty 14, 2011 00:39

myśle że,jest fabryczne takiego sprowadziłem z Niemiec,a wogóle co z tym radiem jest nie tak czasami samo się włacza np.wysiadam z auta zamykam, radio jest wyłączone za kilka godzin patrze a radio samo się włączy,kiedyś zauważyłem że.wzbudza się odtwarzacz CD i po chwili samo przechodzi na radio i w taki sposób po dłuższym postoju kilka razy rozładowało mi aku teraz wiedząc że takie cuda się dzieją wyciszam głośniki, to tak dużo prądu nie idzie .Ostatnio jeszcze jeden numer doszedł nie grają głośniki w lewych drzwiach nie wiem o co chodzi ,troche grzebałem w bezpiecznikach czy mogło by to coś zaszkodzić? jeżeli ktoś ma jakieś pomysły w tym problemie to bardzo prosze o porady z góry dzięki pozdr...



kupszczelisty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 853
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 18:45
Lokalizacja: był Śląsk - Katowice, Mysłowice jest Poznań okolice
Kontakt:

MK5 radio

Post autor: kupszczelisty » śr sty 19, 2011 20:11

Ja mam tak że radio gra z kluczykiem i bez, ale jeżeli mam włączone radio i zgaszę stacyjkę to radio się wyłączy, ale da się je włączyć bez kluczyka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości