pioneer avic-x1r-opinie

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

pioneer avic-x1r-opinie

Post autor: psilos1 » pn lut 21, 2011 23:16

Ma ktoś może coś takiego u siebie w golfiku ; Obrazekmam okazję zaadoptować to radyjko .Niestety na forum niewiele znalazłem .



Awatar użytkownika
Maciuś01
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: czw paź 26, 2006 17:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: pioneer avic-x1r-opinie

Post autor: Maciuś01 » śr lut 23, 2011 16:20

A co chcesz wiedzieć na temat tego radia.

Ogólnie nawigacja - taka sobie bo np. nie ma polskiego języka a nie przerabiałem tematu ze zmianą oprogramowania bo z podobne pięniądze masz 2 din dużo lepsze.

Montaż utrudniony bo to są jednostki z hideaway unit czyli z dodatkową ukrytą skrzynka więc kolejny element który trzeba gdzieś posiać.

Ekran 6,5 cala więc jaja nie urywa

Ale to wszystko można przełknąć i da sie z tym żyć ale odtważanie tylko dvd i mp3 jest już problemem jeżeli tak jak ja chcesz używać go do teledysków, oczywiście o usb czy o karcie sd zapomnij.

Dzwiękowo nie jest to high end ale jest lepsze od zwykłych grających pudełek bo ma komplet RCA (chyba nawet niskonapięciowe) do tego trochę ustawień,



Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

pioneer avic-x1r-opinie

Post autor: psilos1 » czw lut 24, 2011 21:31

Maciuś01Dzięki za radę !! :pub: Zamówiłem Pioneer-a AVH-P4200DVD 2-DIN .



Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

pioneer avic-x1r-opinie

Post autor: psilos1 » sob mar 05, 2011 02:18

Witam ponownie !Zamówione radio właśnie dotarło (Pionier wysłał mi nowszy model AVH-4300 w cenie starszego 4200)Z wyglądu niby to samo ale ma kilka "bajerów "więcej między innymi podłączenie anteny do odbioru radia satelitarnego -spotkał się ktoś z czymś takim ?Jak coś takiego działa ?Jest możliwość odbioru Polskich stacji ? .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości