cz509e

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
19E
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: śr lut 02, 2011 23:16
Lokalizacja: EL

cz509e

Post autor: 19E » śr lut 23, 2011 22:18

Czy ktoś mógłby mi napisać opinie jako użytkownik tego radia ? Chce kupic i nie wiem czy warto (chodzi o cz509e nie cz509er bądź cz509eb)


"Nie sprzęt lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika"
TDi Engines ARE for OLD citizens ;]

Mój VW "Staruszek"

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=389285" onclick="window.open(this.href);return false;

kupszczelisty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 853
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 18:45
Lokalizacja: był Śląsk - Katowice, Mysłowice jest Poznań okolice
Kontakt:

cz509e

Post autor: kupszczelisty » czw lut 24, 2011 19:50

Miałem to radio, proste w obsłudze menu, pod pokrętłem głośności nie ma żadnego przycisku, co w sumie jest dobre przy naszych dziurawych drogach. Jak słuchałem mp3 z pendrive to czasami wyskakiwał error, ale to chyba wynikało ze zmiennej ilości kbps w pliku. Wygląd nie zwraca uwagi, nie ma wodotrysków, panel wydawał się trochę tandetny, ale to moje odczucie i wyświetlacz trochę biedny, mało informacji na nim było. Z tego co pamiętam to dość dużo ustawień dźwięku. Razem z radiem dostajemy mikrofon na kablu który podpina się z tyłu i pilot, osobiście nie używałem tego.
Funkcja poprawiania dźwięku BBE czy jakoś tak, to kupa, nie używałem tego bo wszystko buczało. Kolor czerwony nie jest czerwony, tylko raczej bursztynowy. Zielony był podobny do podświetlenia w golfie 3, ogólnie do mk3 dobrze to radio pasowało, wyglądało jak z epoki.



Awatar użytkownika
19E
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: śr lut 02, 2011 23:16
Lokalizacja: EL

cz509e

Post autor: 19E » czw lut 24, 2011 20:15

a poleciłbyś to radio na zakup czy zaproponujesz coś innego typu Clarion / Alpine ?


"Nie sprzęt lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika"
TDi Engines ARE for OLD citizens ;]

Mój VW "Staruszek"

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=389285" onclick="window.open(this.href);return false;

kupszczelisty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 853
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 18:45
Lokalizacja: był Śląsk - Katowice, Mysłowice jest Poznań okolice
Kontakt:

cz509e

Post autor: kupszczelisty » czw lut 24, 2011 20:45

Ja kupiłem to radio bo wyglądało jak zwykłe i nie miało wielofunkcyjnego dżojstika który mnie irytuje. Nie mam porównania bezpośredniego z Alpine, miałem przed nim Alpine cda 9833r, ale to inna półka cenowa.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości