Car Audio pomoc

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » wt sty 25, 2005 01:24

Alpine dobra firma,ale nie sprzęt z dolnej półki,a ten takowy jest.
Za tą cene może byś coś lepszego znalazł,albo dołuż te 50 zł i kup te hertz dsk 165,ja kupiłem i nie żałuje.
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

chmielekwrc

Post autor: chmielekwrc » wt sty 25, 2005 01:38

marceliii pisze:Alpine dobra firma,ale nie sprzęt z dolnej półki,a ten takowy jest.
Za tą cene może byś coś lepszego znalazł,albo dołuż te 50 zł i kup te hertz dsk 165,ja kupiłem i nie żałuje.
:)
Nom zastanowie sie. A co bys proponowal w tylna polke?? Moze DCX 690?? bo niestety narazie do bagaznika nic nie moge wsadzi choc bym bardzo kcial :crazy:



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » wt sty 25, 2005 01:46

Co do tylnej półki się nie wypowiadam,sam woziłem dwie elipsy alpina przez półtora raoku,i teraz mam bass w bagażniku jeszcze bez wzmacniacza,ale przód pożądnie zrobiony,i wiem że nigdy nie wróce do głośników w tylnej półce.
:(
Więc tez nie będe niczego polecał.
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

chmielekwrc

Post autor: chmielekwrc » wt sty 25, 2005 01:57

I jak te elipsy alpine?? godne uwagi?? jakie miales??
Jeszcze cus. Jak wsadziles glosniki w drzwi?? przerabiales jakos panele?? moze posiadasz jakies fotki?? bylbym bardzo wdzieczny.



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » sob sty 29, 2005 04:56

No właśnie jestem w trakcie kombinowania,w niedziele jeszcze na giełde skocze,może znajde jakies ciekawe panele,ale z tym przerobieniem w drzwi to będzie troszke kombinowania.
:(


No cóż , na sprzedaż
:(

chmielekwrc

Post autor: chmielekwrc » ndz sty 30, 2005 15:53

spoko. jak cos wymyslisz ciekawego to daj znac. ewentualnie jakies foto jak bedziesz mial. pozdro :grin:



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » ndz sty 30, 2005 17:02

No jednak się zdecydowałem na te panele z mdf na allegro,są dość konkretne,a co najważniejsze że są ładnie obite,pasuja jak ulał i głośnik 16.5 wchodzi bez problemu.
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

chmielekwrc

Post autor: chmielekwrc » ndz sty 30, 2005 19:27

a juz zakupiles te panele czy masz zamiar kupic??



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » ndz sty 30, 2005 20:54

Już kupiłem.
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

Chris160482

Witam

Post autor: Chris160482 » sob lut 12, 2005 12:21

....jesli mozecie to powiedzcie jakie jest najardziej optymalne ustawienie tuby basowej w bagazniku (Golf III 3-drzwiowy). Obecnie jest ona u mnie przymocowana do kanapy (przelozona gąbką) na dwoch specjalnych gumach glosnikiem skierowanym w strone prawa (od tylu patrząc). Moze fale dziwiekowe z glosnika powinny rozchodzic sie w innym kierunku? Moze nalezaloby ustawic ja prostopadle do kanapy, a moze prosto w gore a bass reflex w podlogę? Jesli ktos wie jak to najlepiej zrobic nie sie wypowie... moze i komus innemu sie to przyda. DZIEKI



Ares1

Post autor: Ares1 » czw lut 17, 2005 21:01

Witam niedawno kupiłem golfa III i mam kilka pytan , czy kupujac glosniki Bschmanna 16 cm trzeba jakos przerabiac drzwi czy glosniczki wejda bez problemow ( lub powiedzcie ktore z tych glosniczkow nie sprawia problemow z montazem http://www.caraudio.skip.pl ) i czy po podlaczeniu takich niedrogich glosniczkow pod radio np. gamma ktore tez mam zamiar dopiero kupic beda w miare dobrze graly , nie chodzi mi o jakis super glosny i dzwieczny bass poprostu ma byc dobra jakosc za rozsadna cene ( troche sie wykosztowalem na samo autko) pod szyba mam jakies orginalne glosniczki czy lepiej bedzie gralo na 4 czy jak kupie jakies do drzwi to tych pod szyba lepiej nie podlaczac ? To chyba narazie wszystko z audio , z góry dziękuję za odpowiedż :) Jakie są opinie radia medion takie za 300 zł ktory ma mozliwosc odtwarzania mp3?



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pt lut 25, 2005 13:38

Kupiłem ostatnio takie coś. Pytanie do specjalistów jak oceniacie ten produkt patrząc na jego dane? Kupiłem to w Marktkauf za 20 Euro. Czy opłacało by się zmienić w tym głośniki na pożądne basowe.



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » pt lut 25, 2005 13:56

Nie chce się wypowiadać ale jak chcesz z tego zrobić pożądny sprzęt to niema sensu wkładać do tego lepszych głośników bo one będą potrzebowac odpowiednio wyliczonej skrzyni.
:D


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pt lut 25, 2005 16:49

Wyrzucić albo sprzedać.. jedyne wyjście. Wymiana głośników jest bezsensu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości