Wiązka do DSP Nokia MKIII

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Andreej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 13:38

Wiązka do DSP Nokia MKIII

Post autor: Andreej » pn paź 07, 2013 17:37

Witam!
Wybaczcie że stworzę temat, który być może był a którego nie znalazłem.. ale nigdzie za nic na świecie nie mogę znaleźć kabli (samych na sprzedaż) do zestawu DSP, i chciałbym sam DOROBIĆ takie kable, co nieco sie znam na elektryce i sądzę że jakby ktoś zapodał mi zdjęcia kostek jaki kabel gdzie wchodzi w kostkę, ile kostek i etykietki na tych kablach, i kolorystykę ich i ile ich potrzebuję to śmiało bym sobie zbudował to okablowanie, baa.. nawet innym też bym mógł pomóc żeby stworzyli sami takie kable, wybaczcie że tworzę temat ale nikt się nie kwapi do pomocy tzn do wysłania zdjęć wszystkich kostek i kabelków do DSP mimo że mają sprzęty takie na sprzedaż, i wyciągnięte z auta, ale poprostu są LENIWI! a to trzeba tępić... Szukałem wszędzie konkretniej pomocy i nie znalazłem, albo źle szukałem, wszędzie opisówka i to też nie dokładna, wolałbym wizualnie to widzieć, i wyskrobać..



Andreej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 13:38

Wiązka do DSP Nokia MKIII

Post autor: Andreej » wt lis 12, 2013 03:23

OK, WKOŃCU!!!!!!!
kupiłem od kolegi z forum.vwvento.pl wiązkę oryginalną do nokii DSP :) z golfa iii hatchbacka jak tylko do mnie dojdzie to dla potomnych wstawię zdjęcia jak ona wygląda, jakie są w niej kostki itp. i jeśli czas i materiał się znajdzie to postaram się dla innych użytkowników skrobać takie wiązki jeśli tylko ktoś będzie chciał na zamówienie :) Najpierw muszę ją otrzymać i sprawdzić dostępność kostek, żeby nie odbiegała od oryginału i wtedy mogę przyjmować zamówienia :) Postaram się by nie odbiegała kolorami kabli również. Pozdrawiam!



Radbun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 31, 2013 14:57

Wiązka do DSP Nokia MKIII

Post autor: Radbun » wt gru 24, 2013 16:40

Cholera chyba mnie ubiegłeś! :(
Mówisz o tym forum?

http://forum.vwvento.org/printview.php? ... b8940baa92" onclick="window.open(this.href);return false;



Radbun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 31, 2013 14:57

Wiązka do DSP Nokia MKIII

Post autor: Radbun » śr sty 29, 2014 02:31

Masz już może zdjęcia tej wiązki?

Jak ktoś ma taką wiązkę na sprzedaż to byłbym chętny.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości