Jak rozkodować radio w Golfie lll

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

banan113

Jak rozkodować radio w Golfie lll

Post autor: banan113 » pt lip 28, 2006 18:22

Jakis miesiąc temu kupiłem Golfa lll z 92 roku autko sprowadziłem z niemiec w całkiem niezłym stanie. Samochód posiada radio orginalne fabryczne które jest zablokowane. Czy ktos może udzielić mi instrukcji jak takie radio rozkodowac i czy wogóle można to zrobić samemu czy trzeba raczej elektronika. A jesli można to zrobic samemu to rzecz jasna jak ?? radio jest produkcji Philips a na palelu ma napis "gamma" z góry dzięki za wszelkie rady



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt lip 28, 2006 22:09

W dokumentach samochodu musi być książka do radia i powinien w niej być kod.Dziwne ,że jej nie masz(bo zakładam że nie pisałbyś na forum) bo każdy Niemiec jest skrupulatny i takie rzeczy przechowuje(ostatnio sprowadziliśmy 10 aut i każdy miał).Myśle ,że nikt nie podpowie ci tego kodu(albo sposobu ominięcia) w trosce o swoje radio.Sory, ale uważam ,iż o takie rzeczy(kody radia ,imobilaisera itp.)nie powinno się pytać.Powineneś zadbać o kod już w dniu zakupu auta ,a jesli sprzedawca nie miał kodu i nie chciał upuścić z ceny (oddać mu te radio) to powinenes potraktować je jako tylko przykrywkę dziury po radiu.



Awatar użytkownika
sys
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pt lis 25, 2005 23:32
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: sys » pt sie 04, 2006 00:54

powalla pisze:) bo każdy Niemiec jest skrupulatny i takie rzeczy przechowuje(ostatnio sprowadziliśmy 10 aut i każdy miał)..
...nie no oszaleje... powalla co Ty wypisujesz?... jacy Niemcy są skrupulatni?...jeżeli ostatnio przywiozłeś 10 aut i wszędzie były takie książki to naprawdę zazdroszczę...szczęścia. Kupiłem swego golfa cabrio BEZ TAKIEJ KSIĄŻKI i być może gdybym wiedział że jej nie będzie w aucie to pewnie bym zapytał, ale zapomniałem...

...ale skoro na tym forum, pomagam innym to dlaczego nie mogę się zapytać o taki kod? :foch: nie róbcie zaraz z pytającego złodzieja...lub też dajecie odczuć iż nie wierzycie w ani jedno jego słowo...

...banan113...pisałem już na forum w sprawie gammy, nawet pisałem na jakimś "zachodnim" forum, gdzie to trzeba "naprawdę ładnie poprosić"...i nic...okazuje się, że generatory tego nie biorą czy jakoś tak się to nazywa... trzeba zawieść radio do jakiegoś magika co to za ok 40zł się tam gdzieś wepnie i usunie kod...tylko, że takie radio można mieć już z kodem za 50zł ...czyli zupełnie jest to nie opłacalne ...no ale oczywiście są tu tacy ekonomiści którzy uważają, że wszyscy tylko czekają na ich kaseciaki... :smoke: ..... tylko kto to jeszcze w tych czasach kradnie? :D


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images2.fotosik.pl/90/8a4a88a5043736fd.jpg[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości