Pytanie do właścicieli JVC KD-G502 ...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Puchar

Pytanie do właścicieli JVC KD-G502 ...

Post autor: Puchar » pn mar 14, 2005 19:42

Witam !!

Kupiłem radio JVC KD-G502, może to wg niektórych zły wybór, wg innych trochę lepszy ... ale nie o to w tym chodzi. Mam pytanie do osób, które też takie radio posiadają. Otóż chodzi mi o programy radiowe i w związku z tym:
1. czy za każdym razem wsiadając do samochodu zmuszony jestem włączać radio i wybierać kanał radiowy ??(ponieważ jeśli nie wybiore kanału, to radio po włączeniu za każdym razem jest na częstotliwości 87,5MHz i oczywiście szum).
2. Czy nie ma możliwości, aby po włączeniu stacyjki i radia włączał się ostatnio słuchany kanał(stacja radiowa)??

Z góry wielkie dzięki
i pozdrawiam
Mirek



Awatar użytkownika
fuks
GTi Edition
GTi Edition
Posty: 248
Rejestracja: pt lis 12, 2004 21:39
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: fuks » wt mar 15, 2005 10:16

Musisz pogrzebac w kostce. Mialem ten sam problem. Pojechalem do Ciemplay i zrobil mi to za 5 zl bo ja schematu sam znalesc nie moglem :] Temat juz byl poruszany na technicznym...
Pozdro! :)


[img]http://img407.imageshack.us/img407/351/gtifu1.jpg[/img]
48% mlodziezy jest szczesliwa, reszta nie ma na narkotyki

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Re: Pytanie do właścicieli JVC KD-G502 ...

Post autor: hyper74 » wt kwie 26, 2005 21:12

Puchar pisze:Witam !!

Kupiłem radio JVC KD-G502, może to wg niektórych zły wybór, wg innych trochę lepszy ... ale nie o to w tym chodzi. Mam pytanie do osób, które też takie radio posiadają. Otóż chodzi mi o programy radiowe i w związku z tym:
1. czy za każdym razem wsiadając do samochodu zmuszony jestem włączać radio i wybierać kanał radiowy ??(ponieważ jeśli nie wybiore kanału, to radio po włączeniu za każdym razem jest na częstotliwości 87,5MHz i oczywiście szum).
2. Czy nie ma możliwości, aby po włączeniu stacyjki i radia włączał się ostatnio słuchany kanał(stacja radiowa)??

Z góry wielkie dzięki
i pozdrawiam
Mirek

Wiesz co ja też mam to radyjko i nie słuchaj tych co to gadają że to był zły wybór. Radyjo to jest dobre do golfa choć by dla tego że ma dobrze wykonane użądzenie tłumiące wstrząsy jako że gofery są twarde a moje radyjko nie przeskakuje na torowisku ... ale do rzeczy ... ja np. nie mam żadnego problemu z słuchaniem stacji radiowych nawet jak by auto nie wiem ile stało... zacznijmy od tego czy ty wyjmujesz to radio z auta jak wychodzisz ... ( jak kieszeń ) ... i czy masz podłączone bezpośrednio pod aku.... czy przez stacyjke... ja mam pod aku... i nie mam żadnego problemu z e stacjami... Dalej zapewne programujesz stacje i wpisujesz a raczej podporządkowywujesz je danym klawiszą od 1 do 6 ... bo trzeba przytrzymać aż zamruga program i jeszcze raz przełącz dla pewności... jak potrzeba to ja mogę znaleźć instrukcje i schemat z opisanym mątażem radia krok po kroku ... ja kupowałem w sklepie więc wszystko do niego mam ... ( walić złodzieji ... nie napędzajcie spirali złodzieją nie kupujcie od łodzieji ... bo może pewnego dnia ktoś przyniesie twoje radio do mnie ... i co wtedy .. jak nie będą mieć gdzie sprzedać ... to przestaną kraść ) jak co to moę przesłać ci ksero schematu... zapomniałem wiesz co tam z tyłu jest bezpiecznik któty musi być w odpowiednim położeniu względem podłączenia tzn pod aku lub pod stacyjke .


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości