Jakie głośniki i jak je podłączyć

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

KisielQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 31, 2007 21:32
Lokalizacja: Opoczno

Jakie głośniki i jak je podłączyć

Post autor: KisielQ » pt kwie 06, 2007 10:58

Witam!

Mam taki problem zakupiłem 2 miesiace temu golfa MK3 i przyszedł czas na zamontowanie głośników. Auto posiada głosniki fabryczne które już troszke charczą. Zaproponujcie mi jakies głośniczki które bedą pasować w przednie i tylne drzwi ale w jakiejś rozsądnej cenie tak do 200zł przód i tył. A moje drugie pytanie to jak je podłączyć bo z tego co patrzyłem to przy podpięciu radia mam w kostce iso tylko 2 kanały podpięte i czy trzeba ciągnać całe kable do tylnich drzwi czy sa tam już jakieś. Z góry dziękuje za odpowiedz. :cool: :cool:



Awatar użytkownika
sworcjusz_kg
"Rabbit is in my mind"
Posty: 309
Rejestracja: śr lis 22, 2006 23:34
Lokalizacja: ZKL/GDA
Kontakt:

Post autor: sworcjusz_kg » pt kwie 06, 2007 11:33

KisielQ pisze:Zaproponujcie mi jakies głośniczki które bedą pasować w przednie i tylne drzwi ale w jakiejś rozsądnej cenie tak do 200zł przód i tył.
jesli chcesz przeznaczyc to tylko Phonocary http://allegro.pl/item180597297_golf_3_ ... prany.html
KisielQ pisze:przy podpięciu radia mam w kostce iso tylko 2 kanały podpięte i czy trzeba ciągnać całe kable do tylnich drzwi czy sa tam już jakieś.
Jesli chodzi o podpinanie to ja na twoim miejscu bym zrezygnowal z tylnych drzwi (zapraszam do przeczytania FAQ). A co do kabli to poprostu sprawdz czy masz tam kable bo forum calej roboty za ciebie nie zrobi!

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 ]
Ale nim cokolwiek zrobisz to przeczytaj FAQ, chyba ze jestes napalony na 4 glosniki


Koła dla auta są jak biust dla kobiety, gleba natomiast jest jak dekolt :D:D:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości