Układ wydechowy pod DX mk1 GTI Pirelli

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

run
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 29, 2010 21:34
Lokalizacja: Lublin

Układ wydechowy pod DX mk1 GTI Pirelli

Post autor: run » śr wrz 08, 2010 23:41

Witam

mam w swoim golfie mk1 Gti Pirelli z 1.8 DX:
http://www.powersprint.eu/en/Racing-exh" onclick="window.open(this.href);return false; ... all-types/
przod 4-2-1 potem tylko rura 60 mm i na konice tlumik
osiagi sa super ale jest za glosno na ulice
dodam ze autko kupilem z tym wydechem

teraz pytanie:
czy dodanie tlumika srodkowego takieg jak :
http://www.powersprint.eu/en/Racing-exh" onclick="window.open(this.href);return false; ... ffler.html
moze uciszyc ten wydech ?

mysle o zmianie tlumika koncowego
co mozna kupic ? cos dedykowanego, moze cos uniwersalnego co mozecie polecic ?
marwie sie jednak czy zmniejszenie srednicy - szczegolnie ze nastapi to na koncu ukladu - znacznie zmuli silnik. czy dobrze mysle ?

czy szukac calego nowego ukladu - musi byc sportowy ale taki aby mozna go uzywac na ulicy
co polecicie i gdzie to kupic

wszelkie inne sugestie mile widziane

pozdrawiam MAciej



Awatar użytkownika
daro81
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 861
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:50
Lokalizacja: Gdańsk/Przodkowo
Auto: Golf 3 GTI, Karmann Ghia
Silnik: AQN
Kontakt:

Układ wydechowy pod DX mk1 GTI Pirelli

Post autor: daro81 » czw wrz 09, 2010 15:24

Przy tym ukladzie co masz to normalne ze jest glosno,ja mam 54 na calosci i koncowy tlumik z 16V mk2 i mam tak samo glosno(tyle ze ja mam 16V).
Ten tlumik co pokazales to jest sport przelot wiec za bardzo on nie wyciszy auta ale cos napewno da.Najlepiej podjechac do jakiegos kumatego zakladu tlumikarskiego i oni ći doradza jaki i czy go nie zamuli.


nisko,szeroko,szybko
https://www.facebook.com/pg/VWolfGarage/posts/?ref=page_internal

run
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 29, 2010 21:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Układ wydechowy pod DX mk1 GTI Pirelli

Post autor: run » pt wrz 10, 2010 20:27

daro81 pisze:Przy tym ukladzie co masz to normalne ze jest glosno,ja mam 54 na calosci i koncowy tlumik z 16V mk2 i mam tak samo glosno(tyle ze ja mam 16V).
Ten tlumik co pokazales to jest sport przelot wiec za bardzo on nie wyciszy auta ale cos napewno da.Najlepiej podjechac do jakiegos kumatego zakladu tlumikarskiego i oni ći doradza jaki i czy go nie zamuli.
polecisz kogos ?

MAciej



Awatar użytkownika
daro81
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 861
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:50
Lokalizacja: Gdańsk/Przodkowo
Auto: Golf 3 GTI, Karmann Ghia
Silnik: AQN
Kontakt:

Re: Układ wydechowy pod DX mk1 GTI Pirelli

Post autor: daro81 » pt wrz 10, 2010 21:06

run pisze:
daro81 pisze:Przy tym ukladzie co masz to normalne ze jest glosno,ja mam 54 na calosci i koncowy tlumik z 16V mk2 i mam tak samo glosno(tyle ze ja mam 16V).
Ten tlumik co pokazales to jest sport przelot wiec za bardzo on nie wyciszy auta ale cos napewno da.Najlepiej podjechac do jakiegos kumatego zakladu tlumikarskiego i oni ći doradza jaki i czy go nie zamuli.
polecisz kogos ?

MAciej
ja jestem z 3-city wiec na wiele sie raczej to nie przyda,ale jakby co to w 3-city jest firma MEBUS .


nisko,szeroko,szybko
https://www.facebook.com/pg/VWolfGarage/posts/?ref=page_internal

run
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 29, 2010 21:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Układ wydechowy pod DX mk1 GTI Pirelli

Post autor: run » sob wrz 11, 2010 22:20

daro81 pisze:
run pisze:
daro81 pisze:Przy tym ukladzie co masz to normalne ze jest glosno,ja mam 54 na calosci i koncowy tlumik z 16V mk2 i mam tak samo glosno(tyle ze ja mam 16V).
Ten tlumik co pokazales to jest sport przelot wiec za bardzo on nie wyciszy auta ale cos napewno da.Najlepiej podjechac do jakiegos kumatego zakladu tlumikarskiego i oni ći doradza jaki i czy go nie zamuli.
polecisz kogos ?

MAciej
ja jestem z 3-city wiec na wiele sie raczej to nie przyda,ale jakby co to w 3-city jest firma MEBUS .
daleko ale dzieki

MAciej



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk1 (1974 - 1983)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości