2.0 AGG Gaśnie na wolnych obrotach, szarpie podczas jazdy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

2.0 AGG Gaśnie na wolnych obrotach, szarpie podczas jazdy

Post autor: rysiektr » ndz sie 25, 2013 19:24

hermes1984, od razu zapytalem czy go sprawdzales :-) fajnie ze znalazles przyczynę


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
hermes1984
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: śr sty 02, 2008 00:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2.0 AGG Gaśnie na wolnych obrotach, szarpie podczas jazd

Post autor: hermes1984 » pn sie 26, 2013 12:16

rysiektr pisze:hermes1984, od razu zapytalem czy go sprawdzales :-) fajnie ze znalazles przyczynę
No mam nadzieje że to ta przyczyna jako że usterka występowała okresowo i nieregularnie to testuje auto i modle się że to to. Mały psikus a napsuł mi tyle krwi, niestety tego typu usterki są uciążliwe a znalezienie przyczyny często polega na eliminowaniu po kolei urządzeń co wiąże się z kosztami...Rzadko który warsztat chce się bawić w takie rzeczy bo najchętniej to wymienią klocki, tarcze, sprzęgło i takie tam - broń borze elektryka czy elektronika dlatego zostawiam dla potomnych jeśli nic nie napiszę w przeciągu 2 miesięcy w tym temacie znaczy że to czujnik położenia wału był przyczyną a dokładnie wypalona/wykruszona izolacja i gołe przewody.

Podziękowania dla Krzyśka i Pawła :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości